HCL.HR

Splinter Cell: Blacklist

  • 236 Odgovora
  • 61635 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Splinter Cell: Blacklist
« : 25. Studeni, 2011., 07:07 »


Šesti po redu Splinter Cell službeno je najavljen za proljeće sljedeće godine. Nažalost ovo je prvi Splinter Cell bez Michaela Ironsidea, a razlog tome je objašnjen u linku trailera ispod ovog teksta. Igra će kombinirat osvježene gameplay elemente iz prošlog nastavka i sa početka serijala. Novi SC je brži, a da li je bolji to ćemo ustanovit kada zaigramo ovaj popularni sneaker.

Trailer
E3 Demo
« Zadnja izmjena: 10. Srpanj, 2012., 12:58 Cole »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Splinter Cell 6 [Working Title]
« Odgovori #1 : 25. Studeni, 2011., 15:04 »
Lijepo me Cole podsjetio na Jade, pa sam krenuo tražit neke njene slike i pročitam njen kao posao, i piše Splinter Cell: Retribution. Normalno, kada kliknem na to dođe SC kao franšiza, no možda se nešto krije...?
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Splinter Cell 6 [Working Title]
« Odgovori #2 : 25. Studeni, 2011., 16:10 »
 :hihi:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Splinter Cell 6 [Working Title]
« Odgovori #3 : 25. Studeni, 2011., 19:52 »
Nisi
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #4 : 04. Lipanj, 2012., 21:28 »
Splinter Cell: Blacklist - Gameplay Demo E3 2012 [HD]
Dakle novi Splinter Cell se zove Blacklist. Prvo da spomenem kako sam fanboy serijala i obožavam ovaj naslov te sam duboko razočaran što Michael Ironside više ne posuđuje glas. Zašto je pukla suradnja neznam, ali je taj glas meni osobno bio jedno 30% te igre, osobno najbolji glas na svijetu. M&E mi je bio odličan u Convictionu, ali malo pretjeran i ubija imerzivnost serijala. Očekivao sam da će vratit gameplay osobine iz Chaos Theorya i da će se vratit korjenima, ali vidim iz ovog trailera da o tome nema govora, te da je igra barem po viđenom jako slična zadnjem nastavku. Misija dijeluje dosta dobro, no ono što mi je jako negativno u principu je Samova lakoća i brzina. Ono penjanje je stvarno prebrzo i ubija taj dojam realnosti.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #5 : 04. Lipanj, 2012., 22:08 »
Jesmo mi gledali isto? Penjanje ti ubije dojam realnosti, a gledanje kroz zidove i usporavanje vremena ne?

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #6 : 04. Lipanj, 2012., 22:08 »
Da ja ga lajkam, mnogo! Okrenuli su to malo na akcijsku avanturu.
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #7 : 04. Lipanj, 2012., 22:14 »
Jesmo mi gledali isto? Penjanje ti ubije dojam realnosti, a gledanje kroz zidove i usporavanje vremena ne?

Jesmo da. Gledanje kroz zidove je gadget, dok s usporavanjem vremena se slažem, ali to sam i opisao kada sam spominjao forsanje M&E (mark and execute).
Skače nerealno, kao da je avantura. Općenito mi se ne sviđa što su ukinuli onaj spori štimung koji je krasio prva 4 Splinter Cella. Convition mi je bio jako dobar spin off, ali sam se nadao da neće biti predložak za buduće igre, što nažalost po viđenom je.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #8 : 04. Lipanj, 2012., 22:46 »
izgleda kao tps. odnosno kao ona najgora misija u convictionu.

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #9 : 04. Lipanj, 2012., 22:50 »
Izgleda kao smeće.
Ubio je tri milijuna ljudi u demonstraciji.
Ali od toga je on ZAPRAVO ubio tipa troje, a ostalo je stisnuo jednu tipku i kompjuter je sve napravio za njega.

Mislim, stvarno ne želim bit jedan od onih retaja koji kukaju OMFG PRELAGANE IGRICE SVE JE GLUPO, ali ovo je stvarno on rails.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #10 : 04. Lipanj, 2012., 22:58 »
Slažem se.  :ementaler:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #11 : 04. Lipanj, 2012., 23:01 »
Meni izgleda jebeno. Ful zabavno pari.
Al dobro nije da sam igrao zadnjih nezz 4 nastavka pa neznam :hihi:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #12 : 04. Lipanj, 2012., 23:08 »
Ovu cu da igram samo zbog Sema Fishera :D

Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #13 : 05. Lipanj, 2012., 00:28 »
Ja ću ovo odigrat definitivno!
When I get sad, I stop being sad, and be awesome instead... True story !

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Splinter Cell: Blacklist
« Odgovori #14 : 05. Lipanj, 2012., 22:16 »
Splinter Cell Blacklist - Michael Ironside & Eric Johnson [UK]

E3 2012: Splinter Cell Blacklist

Malo odvagnuo logiku i promjenio mišljenje. Promjena glasa novog Sama je dobrodošla upravo iz razloga u prvom videu gore. Budući da smo se tokom svih ovih godina od početka serijala susretali sa Samuela koji je pokretljiv i brz u skladu s glasom i 57-im godištem, malo bi nerealno bilo vidjeti Fishera ovako okretnog i brzog kakav je u novome Blacklistu. Stoga ta promjena godi i nije tako strašna kao na prvi pogled.

Novi lik čak ima sličnu boju glasa u par navrata u traileru. Zadnji Convition je bio dosta dobar i puno dobrih novina je donio, ali je zasmetala ta činjenica da nema više klasičnog stealth pristupa i da je "mark & execute" doslovno olakšao napetu situaciju i cijelu igru. Ukoliko izbalansiraju bolje taj dio, novi Splinter Cell mogao bi biti osvježen i ponovo hit igra. Za prezentaciju i priču se ne bojim - tu su majstori.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9