HCL.HR

Street Fighter IV

  • 129 Odgovora
  • 29133 Hitova
*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #105 : 29. Rujan, 2009., 16:52 »
 :hiha: :hiha:

*

Grzi

  • *
  • 51
Odg: Re: Street Fighter IV
« Odgovori #106 : 02. Ožujak, 2010., 10:55 »
Kad obojica ne znate igrat. Baš to često ponavljanje poteza od sagata ili onog bože-me-oprosti rufus-a (koji je ono kurac  :tired: ) vam pomaže da ih i pobijete. Parrying prijatelji, parrying... uz uspješno izveden kombo nakon parryinga možete mu iscijediti cijeli health. Bar ja to s Ryuom znam napravit... ubije ga dok još nije ni pao doslovce...

ali parry u street fighteru 4 ne postoji :(
O_o

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #107 : 02. Ožujak, 2010., 11:22 »
a postoji, jebiga  :(

« Zadnja izmjena: 04. Ožujak, 2010., 19:37 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Grzi

  • *
  • 51
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #108 : 02. Ožujak, 2010., 11:27 »
ok.
al ipak ne postoji.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #109 : 02. Ožujak, 2010., 11:45 »
 :shit:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Grzi

  • *
  • 51
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #110 : 02. Ožujak, 2010., 16:06 »
kažeš pariraš ko lud s ryuom, a?  :wildboy:

*

tabakera

  • n00b
  • 4
Odg: Re: Street Fighter IV
« Odgovori #111 : 04. Ožujak, 2010., 19:01 »
Citiram nešto staro već pun kurac, al morao sam.


Ako ne znaš što je parrying i ne koristiš ga u SF-u, slobodno ga deinstaliraj i igraj tekken ili nešto slično...

Street Fighter 2 i 4, te Street Fighter Alpha 3 nemaju parry sistem. Dakle, ne treba ih igrati?
Parry uopće nije potreban da bi bio dobar i razbio pičku iskusnom igraču u Third Strikeu.


parrying je obrana prilikom kontranapada...

Nema to veze sa kontranapadom, parry omogucuje kontranapad.


kad ti napraviš parry, protivnik ti ostane otvoren u zraku

Zašto samo u zraku? Parry se izvodi i na tlu, i to za visoke, srednje i niske napade.


nema šanse da se obrani i uz pravi kombo možeš ga dokrajčiti iz jednog šuta...

Ne možeš.

I normalno da nisam pro kad ni ne igram online ili na turnirima, koji ti je kurac. Znam samo da ownam  :hiha:

Niti ne moraš biti ako igraš na turnirima, a kamoli online.


Ugl.
U četvorci parry sistem ne postoji. To što ti tvrdiš da 'radiš' nije parry, nego focus attack. Ako vidiš karakteristično 'žuto svjetlo', to nije parry, riječ je o ex armor breaku. A ako vidiš da jedan lik uhvati drugog lika i baci ga na pod, guess what!? still nooot paaarrryyy!


Dakle; sf 3 - parry ( primjer video koji si stavio), sf 4 - fokus attack






p.s. u cetvorci nema parrya  :hug

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #112 : 04. Ožujak, 2010., 19:37 »
 :(

Ok očito sam fejlao, al ajde. Mislio sam da je parry onaj trenutak kad kontriraš šut jeli, "namjerno" ga blokira, ostavi protivnika otvorenom i slobodan si udarati koliko god hoćeš. I dalje ne kužim šta je parry po tvome, ali boli me kurac jer ne igram to više...

Nego nervira me ovo što si rekao da ne možeš protivnika srediti kvalitetnim kombo-om... Više puta sam uspio i to namjerno, s ryuom, protivnika sam blokirao u zraku ("parryem" koji to..nije..neznam) i u padu sam odvalio jedan kombo, klasično par udaraca, na podu jedan special attack, koji ga je odbio visoko u zrak i taman kad se protivnik pojavi gore na ekranu startam još jedan kombo i ubija ga...

Nisam jedan od onih koji se preserava znanjem o parryima, guzicama i trima pičkama materinama... ali jedno je očito da ja mogu dokrajčiti protivnika u jednom šutu, a ti ne možeš.  :hiha:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #113 : 04. Ožujak, 2010., 19:53 »
Zbog tih vaših peria SF fejla kraj Tekkena  :hug
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #114 : 04. Ožujak, 2010., 19:58 »
Juh. Tekken sam igrao kod frenda 8 minuta ili nešto, na PS1. A sad imam PS2. Morat će se probat  :ementaler: Iako sam i onda znao da je SF bolji  :wildboy: :approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

tabakera

  • n00b
  • 4
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #115 : 04. Ožujak, 2010., 20:01 »
:(

Ok očito sam fejlao, al ajde. Mislio sam da je parry onaj trenutak kad kontriraš šut jeli, "namjerno" ga blokira, ostavi protivnika otvorenom i slobodan si udarati koliko god hoćeš. I dalje ne kužim šta je parry po tvome, ali boli me kurac jer ne igram to više...

Nego nervira me ovo što si rekao da ne možeš protivnika srediti kvalitetnim kombo-om... Više puta sam uspio i to namjerno, s ryuom, protivnika sam blokirao u zraku ("parryem" koji to..nije..neznam) i u padu sam odvalio jedan kombo, klasično par udaraca, na podu jedan special attack, koji ga je odbio visoko u zrak i taman kad se protivnik pojavi gore na ekranu startam još jedan kombo i ubija ga...

Nisam jedan od onih koji se preserava znanjem o parryima, guzicama i trima pičkama materinama... ali jedno je očito da ja mogu dokrajčiti protivnika u jednom šutu, a ti ne možeš.  :hiha:



Pa to i je parry. Dakle, directional botun naprid ili doli u trenutku kada udarac ide prema tebi (bilo na tlu ili u zraku), što protivnika na kratko ostavi bez ikakve obrane.
Sa četvorkom i fokus attackom je malo drugačije, sličan princip ali drugačija egzekucija i mogućnosti- u svakom slučaju nije isto.

Protivnika možeš srediti uz dobar combo, al što je to 'srediti'? Rekao si bio 'u jednom šutu', što sam protumačio kao oduzimanje cilog energy bara - što je suludo. A u third strikeu nemoguće.

Jel govorimo o third strikeu ili četvorci na kraju?

Mene nervira što si rekao da ne igraš više, igraj majku mu! =D>

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #116 : 04. Ožujak, 2010., 20:02 »
Iako sam i onda znao da je SF bolji  :wildboy: :approve
Zavisi koji si tip igrača, tj. kak se naučiš/navikneš  :piva:
Ja budem uvjek tvrdil da je Tekken bolji, neki misle suprotno...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

tabakera

  • n00b
  • 4
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #117 : 04. Ožujak, 2010., 20:05 »
Kontam da je ovo najblize sto mozes doci ownanju u jednom šutu, a i najljepse vjerovatno;

http://www.youtube.com/watch?v=Bxke7BGgMow

Uzmi u obzir da je ovaj momak Kokujin također nenormalno dobar igrač, al eto, desi se.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #118 : 04. Ožujak, 2010., 20:19 »
pa u jednom šutu = da protivnik ne stigne stati na noge, jel. Mislim ne bi trebao ni pasti na pod... Ali ono, igrao sam neku izjebanu inačicu street fightera, nije bio orig sf3... možda kraći life bar, ne znam, uglavnom, zabavljao sam se nemoguće  :ementaler:

uglavnom gledam sve moguće sf filmove sad...igra je bogovska  :approve

edit: pogledaj ovo http://www.youtube.com/watch?v=NKH7S4rV2yE&feature=related

kombova koliko oćeš... al ae, nije to čovjek protiv čovjeka, pa možda teže usporedivo
« Zadnja izmjena: 04. Ožujak, 2010., 20:23 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

tabakera

  • n00b
  • 4
Odg: Street Fighter IV
« Odgovori #119 : 04. Ožujak, 2010., 20:36 »
pa u jednom šutu = da protivnik ne stigne stati na noge, jel. Mislim ne bi trebao ni pasti na pod... Ali ono, igrao sam neku izjebanu inačicu street fightera, nije bio orig sf3... možda kraći life bar, ne znam, uglavnom, zabavljao sam se nemoguće  :ementaler:

uglavnom gledam sve moguće sf filmove sad...igra je bogovska  :approve

edit: pogledaj ovo http://www.youtube.com/watch?v=NKH7S4rV2yE&feature=related

kombova koliko oćeš... al ae, nije to čovjek protiv čovjeka, pa možda teže usporedivo

A jebiga, ne ide to baš tako. Koliko ja znam, u regularnim edicijama je više manje nemoguće.
Isto kao i taj video, vecinu tih komboa neces nikada vidjeti na turnirima ili slicno, sve je to neubotrebljivo - beskorisno.

http://www.youtube.com/watch?v=cZ-6kz5LyiI  - nemos bolje od ovoga.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9