HCL.HR

The Crew

  • 60 Odgovora
  • 21094 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
The Crew
« : 03. Lipanj, 2013., 23:31 »


Nova racing igra iz radionice Ubisofta stiže nam na predstavljanje na nadolazećem E3-u pod nazivom The Crew. Na igri radi konkretno Ubisoft Reflections, studio zaslužan za Driver serijal. Igra se razvija za next gen platforme uključujući i PC. Što očekujete od ovoga? Nekakvu konkurenciju NFS-u ili pak domaćem Driveru? Neka krene rasprava...


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Crew
« Odgovori #1 : 22. Kolovoz, 2013., 11:30 »

Odg: The Crew
« Odgovori #2 : 22. Kolovoz, 2013., 12:38 »
Neloše izgleda, ovo bi moglo bit i dobro.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: The Crew
« Odgovori #3 : 22. Kolovoz, 2013., 20:53 »
izgleda užasno i bljak. :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Crew
« Odgovori #4 : 23. Kolovoz, 2013., 02:22 »
Zbog čega?
Što ti se točno ovdje ne sviđa?

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: The Crew
« Odgovori #5 : 23. Kolovoz, 2013., 13:51 »
Okej, okoliš je lijep i raznovrsan, modificiranje auta je kul podosta.

Ali cijeli taj koncept tvog crewa je užasan. Kuiš ti kao trebaš pratiti frajera po nekoj crti da mu se pridružiš. I onda ono u trkama da što više crew membera imaš veće su šanse za pobjedu, najlakše je pobjediti realno. I baš mi je bio užasan onaj dio kad frajer kaže this is an epic highway race, a uopće nema epičnosti ni ičega u toj trci.
Mislim igra je kako tako okej, dojam popravljaju predivna travnata polja na kraju i oni perkovi, ali sam koncpet je nekako smećast.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: The Crew
« Odgovori #6 : 24. Kolovoz, 2013., 13:37 »
Zbog čega?
Što ti se točno ovdje ne sviđa?

Sve brate. Izgleda užasno. Staro. Vozni model prekrut, ova mrtva siva linija za pratit (al ajd to je mod). Ništa novo niti neviđeno. Čista arkada sa naganjanjem.  Jedino mi se sviđa customizacija od A do Ž.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: The Crew
« Odgovori #7 : 07. Listopad, 2013., 19:55 »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Crew
« Odgovori #8 : 22. Ožujak, 2014., 20:49 »
Bump.

Bliži se ovo, imamo najavu.

Odg: The Crew
« Odgovori #9 : 22. Ožujak, 2014., 23:15 »
Po mom bi moglo biti zanimljivo, jer budimo realni ovako nesto nudi samo NFS World i to na jako losem nivou. Ako ovo razrade dobro, moglo bi fkt biti igrano i popularno :)


*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Crew
« Odgovori #11 : 22. Srpanj, 2014., 17:07 »
Zaigrah. I rekoše da smijem pričat.

Pa ono... nemam još neki pravi dojam. Ali recimo da grafički nije next-gen kako bi očekivali. Jest da je u beti još, ali većina grafičkih postavki je već na mjestu... A izgleda mi slabije nego Most Wanted iz 2012. Ne mogu doduše dokučit zašto... Kao da fali particle efekata... premda auti i oštećenja izgledaju jako dobro... A i draw distance nije nešto spektakularno, svako malo iskače stotinu drveća po planinama i takve stvari. Ali što je je - mapa je jebeno ogromna i sve je bez loadinga, tako da, ajd, može proć.

Vozni model još nemogu komentirat, trebam još po tuning postavkama proći, i više auta isprobati... Sve što zasad mogu reći da je solidno, ali fali naravno osjećaja težine i prijanjanja za cestu, jasno je da je ovo arkada prvenstveno. Ne znam doduše kakav je osjećaj kad se počne otključavati čitav niz nadogradnji i sl.

Osjećaj brzine... mlak. Ali opet - arkada.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339

*

ant0ni06

  • n00b
  • 1
  • HCL is best
Odg: The Crew
« Odgovori #13 : 27. Srpanj, 2014., 21:48 »
Po trailerima izgelda dobro! =D>
Sad kako je igrati jos nisam probao a nadam se da bude dobra
ant0ni06

Odg: The Crew
« Odgovori #14 : 23. Kolovoz, 2014., 22:01 »
Ako netko želi key za betu (PC) koja počinje od ponedjeljaka neka mi pošalje poruku. Imam samo jedan key, tako da ko prvi, njegovo. Napišem kad mi se javi neko. :)

EDIT: Otišao key. :)
« Zadnja izmjena: 23. Kolovoz, 2014., 22:38 peacewalker93 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9