HCL.HR

The Witcher 2: Assassins of Kings

  • 132 Odgovora
  • 31214 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #120 : 23. Srpanj, 2015., 12:08 »
Uvjeren sam da Steam ne broji dobro.
Već u par navrata mi je totalno promašio satnicu nekih igara...

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #121 : 23. Srpanj, 2015., 12:17 »
Pa nez ja mislim da dobro broji, mozda na npr 30 sati zaluta sat-dva nekih. Znam da ponekad dok "synca" cloud  zna bit "in-game" kao, a to zna trajat po pola sata u nekim igrama.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #122 : 23. Srpanj, 2015., 12:31 »
Sad sam skužio da je i meni neke igre krivo brojao! Na GTA IV mi fali još 30h na orginalu i još 20h na DLCu...

Vjerojatno je krivo brojao, jer mi se u par navrata znalo dogoditi (ne znam je li i drugima) dok igram par puta mi se pojavi poruka Steam Broadcastig is enabled. Kao da se frajer odspoji pa se ntrag spoji i tako par puta. Možda kad se odspoji ne nastavlja brojati sate... Nemam pojma.

Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #123 : 23. Srpanj, 2015., 13:29 »
Nezz, meni broji kako treba koliko znam. Možda nekad kako Mzehn kaže zaluta sat-dva al rijetko.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #124 : 23. Srpanj, 2015., 13:35 »
Pa sat dva je punooo kraljevi. :hihi:
Meni u NBA 2K15 fali sigurno, 80-ak sati. :wildboy:

Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #125 : 23. Srpanj, 2015., 16:37 »
A nije da baš krivo broji nego ima nekih pravila taj count

"The hours on steam is only logged if you are playing while connected to the steam network. If you are playing while steam is offline or steam somehow loses connection, no hours will be logged. If your game is modded in some way and launched via a third party exe, it will not be counted."

Zna se dogodit dok igras SP igru (tipa witcher) da steam network padne u pozadini dok ti igras, igra je SP na nju ne utječe ali ne broji sate onda. Ili ugasiš steam dok cloud sync ne završi ili se to ne dogodi odmah zbog zauzetog servera. Modovi itd
Naravno podrazumijeva se ako si u offlajn modu tipa premjestio komp u dnevni i ponekad ako igras s drugog kompa.

Zatim :
"For some other games, even though you've exited a game, the background process remains because it didn't shut down cleanly. "

I to se zna dogodit pa može prikazat i više sati u rijetkim slučajevima.
« Zadnja izmjena: 23. Srpanj, 2015., 16:39 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #126 : 24. Srpanj, 2015., 14:02 »
Meni se najvjerojatnije Steam odspoji i kad se natrag spoji ne broji dalje sate u igri...
To sam primjetio u zadnjih par mjeseci da mi se po 2-3 puta tijekom igranja pojavljuje Steam Broadcasting is enabled kao poruka koja se inače pojavi samo kada pokreneš igru...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #127 : 30. Srpanj, 2015., 16:34 »
Pokusan pokrenit igru preko launchera i pise mi witcher 2 application has stopped working, a kad pokusan pokrenit direktno preko ikone u program files nista se ne dogada.Molim pomoc ako iko zna u cemu je problem.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #128 : 30. Srpanj, 2015., 16:36 »
Probaj na Steamu napraviti verify Files.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #129 : 30. Srpanj, 2015., 19:08 »
Nije islo, izbrisa san je sad cu probat opet pa cemo vidit.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #130 : 07. Kolovoz, 2015., 19:36 »
Cini mi se da cu odustat od igre, vidljivo dobra prica i sve...Al previse stvari imam za pratit i neda mi se nekako, nije mi trenutno napet prelazak iste..Mozda nekom drugom prilikom, a do tada, zbogom Witcher...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #131 : 07. Kolovoz, 2015., 20:01 »
Da, imaš puno toga za pratiti i raditi sa strane. No još je vise sadržaja u Witcheru 3! Ja sam na 45h inisam ni na pola :hiha:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 2: Assassins of Kings
« Odgovori #132 : 07. Kolovoz, 2015., 20:14 »
Bas treba se uzivit i igrat, ja igram na easy pa mogu prolazit kroz sve samo mahanjem maca, a to mi nije bas zanimljivo...Treba je igrat na normalnoj tezini, pa mjesat one potione, sva cuda, oklope mjenjat i to sve, da bude izazovna, a to trazi potpunu predanost igri...Sad nemam bas volje za to, mozda ove zime..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9