HCL.HR

The Witcher 3: Wild Hunt

  • 1670 Odgovora
  • 465166 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1290 : 21. Veljača, 2017., 22:04 »
Ja već mjesecima planiram treći put preći igru ali znam ako krenem da ću opet nolajfati dnevno par sati,s obzirom na to čekam na neka bolja vremena sa manje obaveza ali sigurno ću to odraditi.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1291 : 21. Veljača, 2017., 22:14 »
I ja također dobio zelju da krenem NG+ iako nemam nimalo vremena
I sto se tice tih buildova nikada nisam tako detaljno sastavljao samo sam stavljao ono sto mislim da valja i sto mi je zvucalo dobro
Moracu se i time malo pozabaviti

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1292 : 22. Veljača, 2017., 08:44 »
Daleko najbolja stvar u Witcheru su ti questovi. Uvijek neki preokret u njima. A evo npr. u ovom Horizonu, koji nije baš puni RPG, ali svejedno - većina side questova je netko nestao - idi ga nađi. I to je to, nađeš, živ ili mrtav, vratiš se, quest obavljen.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1293 : 22. Veljača, 2017., 09:39 »
U Witcheru su questovi baš odlični. Sjećam se dok sam rješavao 1 quest 5 puta me se pitalo (mogu ja to ovako napisati) dal želim ovako il onako, i naravno zajebao sam cijelu stvar, odnosno odabrao krivo (imao sam vjeru u ljude  :fpalm: ) A ovaj Horizon me više uopće ne privlači, kad su prvi put objavili mi se činilo ludo, moguće zabavno, al sad kad vidim gameplay, priču, sad i side questove ako su takvi, bit će na nekom popustu ne prije. Inače jučer stavio Witchera da se instalira. Svi setovi su mastercrafted (preporučam da si odaberete jedan set i samo njega upgrejdate na mastercrafted jer traže previše vremena i resursa) koji sa new game + gube na svemu jer je i početni armor set jači od mastercrafted setova, pa ću samo nastaviti lutati divljinom i osvajati trofeje.  :kava:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1294 : 22. Veljača, 2017., 11:05 »
Ma cudo od igre.. Jbt kakve sam sve spodobe do sada vidio, ovakve stvari nebi zamislio ni u najludoj masti, al one Ladies from the woods su bas kakve bi i trebale bit, uzasneee.

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1295 : 22. Veljača, 2017., 11:05 »
Čitajući vaše komentare sve sam bliži da i ja krenem u Geraltov svijet iako ga nisam nikada igrao, a već se evo mjesecima kiseli GOTY izdanje na steamu.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1296 : 22. Veljača, 2017., 11:09 »
Ma uzeo sam ovo GOTY izdanje za 350kn, i mislim da nikad vise u zivotu necu dobit toliko puno kvalitetnog contenta kao za ovih 350 kn.. Sta je najlude ovaj mjesec je na PSNu popust i GOTY izdanje kosta 170kn, to je dzabe..

Mislim da je ovo obavezno stivo za sve ljubitelje fantazije, a pogotovo jer ovo nije standardna fantazija tipa Skyrim, LOTR, nego bas ima neki svoj specificni potpis u svemu, ma stvarno igretina.


Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1297 : 22. Veljača, 2017., 11:10 »
Ma uzeo sam ovo GOTY izdanje za 350kn, i mislim da nikad vise u zivotu necu dobit toliko puno kvalitetnog contenta kao za ovih 350 kn.. Sta je najlude ovaj mjesec je na PSNu popust i GOTY izdanje kosta 170kn, to je dzabe..

Mislim da je ovo obavezno stivo za sve ljubitelje fantazije, a pogotovo jer ovo nije standardna fantazija tipa Skyrim, LOTR, nego bas ima neki svoj specificni potpis u svemu, ma stvarno igretina.

Daj prestani više :P

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1298 : 22. Veljača, 2017., 13:56 »
Prestani ako boga znaš. Na dijelić sam od kupovine   :loludara:  :mrgreen:
« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2017., 13:58 14maxx »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1299 : 22. Veljača, 2017., 14:47 »
I nećeš pogriješiti ^^

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1300 : 22. Veljača, 2017., 14:55 »
Baš je lijepo vidjet održavanje teme i preko godinu dana nakon izlaska.

Osobno su mi najzabavniji bili; onaj quest kad Geralt priča sa Roachom, Fool's gold ili tako nešto kad se svi koji su dotakli zlato pretvore u pajceke i naravno onaj sa kipom kojem fale muda i napaljenim pohotnim starčekom :D

Ima i onih ozbiljnijih, Barunov quest ću dugo pamtit stvarno su odlično sklepali priču i likove za taj quest ali odličan quest je i cijeli Heart of Stone, al ono samo zbog Gunthera  :ementaler:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1301 : 22. Veljača, 2017., 17:21 »

Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1302 : 22. Veljača, 2017., 18:32 »
Baš je lijepo vidjet održavanje teme i preko godinu dana nakon izlaska.

Osobno su mi najzabavniji bili; onaj quest kad Geralt priča sa Roachom, Fool's gold ili tako nešto kad se svi koji su dotakli zlato pretvore u pajceke i naravno onaj sa kipom kojem fale muda i napaljenim pohotnim starčekom :D

Ima i onih ozbiljnijih, Barunov quest ću dugo pamtit stvarno su odlično sklepali priču i likove za taj quest ali odličan quest je i cijeli Heart of Stone, al ono samo zbog Gunthera  :ementaler:

to je Bartul tek sad skužio da igra postoji, pa kasni s igranjem  :loludara:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1303 : 22. Veljača, 2017., 18:41 »
Bit cu ti iskren meni ovaj Witcher nije bio napet za odigrat niti malo. Geralt mi se pario kao neki prenapuhani lik, ovaj lore mi je izgledao bezveze, nezz, uopce me igra nije privlacila toliko, al na kraju sam sretan sta sam joj dao sansu.

Mislio sam se, imam Skyrim, nisam ga jos dovrsio, sta ce mi ista drugo, najbolje kupit Special Edition i miran sam. Na kraju sam se odlucio za Witchera jer eto, racunam igra je dobila cudo nagrada, svi zivi je hvale, pa reko da isprobam, pa ako mi se ne svidi prodat cu igru i kupit drugu..

Cak sam krenuo i sa Witcher 2 pa sam odustao jer mi je bilo nekako bezveze i nezanimljivo. Al ovaj WItcher 3 me vec nakon pola sata zagrijao za stolicu. Sad sam stigao do 13. levela, rjesavam Tress quest u Novigradu, to jest rjesio sam ga, upoznao cetiri bande i ono, ajmee. Ovaj Novigrad je prica za sebe, grad je ogroman. Inace kad igram ovakve igre, uvjek sam u nekom glavnom gradu za koji osjecam kao da bi trebao bit veci i sa vise ljudi, a ono bude nesto sitno na kraju. Al ovaj Novigrad je brutalan, imam osjecaj kao da setam kroz 3 Dubrovnika, sve je detaljno, miljon ulica i svega, bas imas taj neki osjecaj da se nalazis u necemu velicanstvenome. Ono doslovno imam osjecaj kao da svaki covjek na ulici i u gradu ima svoju kucu u tom gradu.

Ako mozete razumjet sta je pjesnik htio reci..

Ma evo, poslusajte ovaj video, ovo je melem za usi, zvukovi za meditaciju. Stvarno nesto predivno.

http://youtu.be/-AXARZ1uB9A

Evo bas citam neke knjige o Touissantu, kako izgleda itd. Mogu zamislit kako je bilo likovima koji su citali o toj regiji i slusali price u Witcheru 3 i na kraju dobili cjelu tu regiju punu questova za istrazivat.

Ja cu tek kad zavrsim sve u ovoj regiji se prebacit tamo.

« Zadnja izmjena: 22. Veljača, 2017., 18:51 bartul_9 »

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: The Witcher 3: Wild Hunt
« Odgovori #1304 : 22. Veljača, 2017., 19:50 »
 :fpalm: i ja se hvalim krivim stvarima... Nisu mi witcher setovi na mastercrafted vec na grandmaster level koji je ujedno i zadnji. Level 53 al ce uskoro porasti... Dok se sjetim ja kako ide borba  :kava:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9