HCL.HR

The Witness

  • 17 Odgovora
  • 6741 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
The Witness
« : 21. Veljača, 2013., 22:46 »

Jonathan Blow, 3D puzzle igra i ono što me je posebno dojmilo, oko 25 sati igranja kako je rekao na konferenciji. Uz to igra izgleda predivno.

The Witness first official gameplay trailer

Malo sam nahajpan na igru. Igra izlazi za PC, PS4, iOS i nekoliko drugih platformi.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: The Witness
« Odgovori #1 : 21. Veljača, 2013., 23:13 »
Izgleda zanimljivo. I sviđa mi se tip grafike.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: The Witness
« Odgovori #2 : 21. Veljača, 2013., 23:58 »
Malo podsjeća na Portal u par trenutaka. Ukoliko nabavim konzolu, a vjerujem da sigurno hoću, ovo je must have. :ementaler:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witness
« Odgovori #3 : 22. Veljača, 2013., 12:45 »
Nestrpljivo očekujem još otkako sam Braid odigrao. Izgleda lijepo i gameplay se doima zabavnim, nadam se da će imatiinteresantnu priču da sve to poveže u jednu cjelinu.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: The Witness
« Odgovori #4 : 22. Veljača, 2013., 13:24 »
Settingom i pogotovo grafički me podsjeća na Mini Ninjas.

Puno očekujem od ovog pošto igru radi developer Braida.

*

Blade1752

  • *
  • 145
  • Penzijoner bez penzije
Odg: The Witness
« Odgovori #5 : 22. Veljača, 2013., 21:00 »
Nisam baš upoznat, no kako mi se čini imat će samo jednu vrstu zadatka a to je pronaći najkraći/najbolji/najtočniji put s točke A do točke B vuče na monotonost. No izgleda dobro i sviđa mi se tip grafike.
-The Hobo King

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witness
« Odgovori #6 : 01. Listopad, 2015., 07:53 »
Vraćanje iz mrtvih....
Igra izlazi 26.01.2016

http://youtu.be/SPMMKFX78x0

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: The Witness
« Odgovori #7 : 02. Listopad, 2015., 14:18 »
Rulat će. Tip ima smisla za game dizajn. I grafički je slatko. I muzika vuče na Braid. Dam se kladiti da odrazi u vodi imaju neko METAFIZIČKO značenje u igri.

I što je najbolje od svega, nije apsolutno ništa otkriveno o priči nijednim trailerom. Tj. pod uvjetom da igra zapravo ima priču. A mora je imati. Neću valjda 60 sati rješavati labirinte bez priče. Nadam se da je neka tragična priča o zagonetnosti ljepote i refleksijama prirodnosti. da.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witness
« Odgovori #8 : 25. Siječanj, 2016., 18:47 »
Nisam veliki ljubitelj ovakvih igara al ovo stvarno izgleda zanimljivo.

http://youtu.be/URjb3RBIe7c

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Witness
« Odgovori #9 : 28. Siječanj, 2016., 22:51 »
http://youtu.be/_lm_NZw5jKI

Igra tko ovo? pogledao prvih nekoliko zagonetki i izgleda poprilično zabavno.

*

Prayer

  • **
  • 183
  • 1.6180339887
Odg: The Witness
« Odgovori #10 : 28. Siječanj, 2016., 23:34 »
Odigrao jedno cca 3 sata, igra je genijalno dobra!

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: The Witness
« Odgovori #11 : 28. Siječanj, 2016., 23:39 »
Ja krstarim...
Ljubitelj sam avantura i mozgalica i meni se jako sviđa igra...
Ali doslovno stanem, drugi dan krenem i opla...iz prve odradim zagonetku...
Savjet je uzimat screenshotove jer za neke stvari ti treba sjećanje od nečeg prije i onda alttabanje i baciš oko..


*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witness
« Odgovori #12 : 30. Siječanj, 2016., 14:01 »
Odigrao sat, dva zagonetke su odlicne, dizajn i sve je extra, al vec sam dosao do nekih zutih kvadratica itd. i nemam pojma kako to rjesit.

EDIT: Jel postoji neki redosljed kuda moram ic da naucim sve? Rjesio sam onu prvu tvrdavu, one tresnje, onu malu kucicu na otocicu i onaj otok odma kraj te kuce.Sada gdje god dodem trazi od mene neke npr. tri kockice u redu i jedna  kraj i nezz sta to znaci uopce, gdje god dodem te su kockice, a ja nemam pojma sta sa njima.

Obisao malo otok, dizajn je stvarno bomba, svaka kucica, tunel, tvrdava ili bilo sta drugo ima miljon sporednih ulaza, izlaza i sve se spaja u jedno, bas je predobro napravljeno. Grafika predivna, muzike nema, opustajuci ambijent kako i spada za ovakvu igru, a zagonetke su savrsenstvo. Sta je najbolje od svega nisu sve zagonetke samo tipkanje po onome, vec ima nekih interaktivnih po kojima treba setat itd. stvarno moras pamtit sve i brojat al kada rjesis nesto osjecaj je predivan. Je da sam zapeo sada na tome, probat cu jos malo istrazit, al imam osjecaj kako sam nesto propustio al neznam gdje, vracao sam se natrag vec par puta i nikako da otkirjem sta sa tim kockicama i znakovima.
« Zadnja izmjena: 30. Siječanj, 2016., 17:48 bartul_9 »

Odg: The Witness
« Odgovori #13 : 01. Veljača, 2016., 11:02 »
Neću valjda 60 sati rješavati labirinte bez priče.

 :hihi: Baš si dobro sročio  :hihi: Ima priče, ali kolko sam skužio nije ništa što možeš predvidjeti ili pretpostaviti, ful je drugačije i unikatno od bilo čega drugog, a ti segmenti su također i odvojeni od svega pa je u potpunosti moguće sve to promašit. Inače da, lutaš 60 sati bez "priče"  :hiha:

Citat: bartul_9
Jel postoji neki redosljed kuda moram ic da naucim sve? Rjesio sam onu prvu tvrdavu, one tresnje, onu malu kucicu na otocicu i onaj otok odma kraj te kuce.Sada gdje god dodem trazi od mene neke npr. tri kockice u redu i jedna  kraj i nezz sta to znaci uopce, gdje god dodem te su kockice, a ja nemam pojma sta sa njima.

Ima redoslijeda ali dio zagonetke ga je naći. Sve je razbacano i nemaš izbora nego lutat dok ne naiđeš na nešto jednostavno što će ti ponudit priliku da sam zaključiš koji simbol što znači.

Nego, jel netko uspio ući u nasukani brod? Ta me ubija i zbilja mi je potreban neki hint. Jučer sam sat vremena razbijao glavu na tome i nisam uspio, i već sam se jedno šest puta vratio tamo s nadom na ću napokon odgonetnuti. Shvaćam da je trik u tome da postoji i simetrična traka tamo jer me to jedna druga zagonetka naučila, ali čak i s time na umu provrtio sam sve moguće kombinacije i još uvjek ne kužim u kojem redoslijedu treba pokupit kockice ili štogod.  :hiha2:
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2016., 13:35 Doomguard »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Witness
« Odgovori #14 : 01. Veljača, 2016., 12:51 »
Ja sam bio na brodu barem pola sata i nikako. Nezz valjda sa jednom moras proc sve od iste boje, od manje prema vecoj, barem sam ja tako zakljucio, al nisam uspio rjesit.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9