HCL.HR

Tom Clancy's: The Division

  • 493 Odgovora
  • 138545 Hitova
*

IvanHR

  • **
  • 225
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #480 : 29. Travanj, 2017., 20:52 »
Mislim na plastiku okvira :ementaler:
Inače ja se nebavim satovima ovo je bio jedan moj stari sat kojeg sam ja uredio u gaming stilu :)
Victory loves preparation

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #481 : 02. Rujan, 2017., 12:51 »
Maly revive teme
Dolazi novi update 1.8 zvan resistance, dobicemo novi deo mape i dva nova moda, jedan je odbrana od valova i valova neprijatelja, a drugi 4v4 pvp

West Side Piers

Update 1.8, we will be expanding the Manhattan map with a brand new playable zone – the West Side Piers. In the middle of this area stands the mighty Intrepid, the famous aircraft carrier. Here the factions have been gathering, and the new zone will introduce a range of new activities for you to take part in.

Resistance

In the Resistance game mode, you and other agents group up to take on waves of increasingly powerful enemies in an attempt to stem the tide of the now allied factions.

Skirmish

With Update 1.8, we’re also introducing a brand new PvP mode, where you fight other agents in intense 4 versus 4 death match battles. The matches take place in brand new arenas, specifically built for this game mode.

We hope you are as excited for Update 1.8 as we are. We will have much more information about the additions coming in the update soon, but until then – see you in Manhattan!


Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #482 : 10. Prosinac, 2017., 19:02 »
bok ljudi,

jel tko jos aktivno igra The Division? Ja se vratio nakon dugo vremena, cini mi se ok...
Ako ima netko nek se javi da zezemo skupa. Sto nas vise to bolje.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #483 : 20. Veljača, 2018., 08:52 »
pozz svima
zanima me kakva je ovo igra gledam po yt al nemogu shvatiti kontam da su svi videi od SP, kakv je multyplayer?
koja je poanta MP? mislim jel to neko obicno napucavanje ono klasika TDM, DM, CTF i tak ili je nes specifičnije?

hvala na odg
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #484 : 20. Veljača, 2018., 11:53 »
Igra je vise mmorpg s fokusom na mulitplayer, igra je pretezno looter shooter, kao wow,stalno grindanje za boljim delovima opreme, postoji dosta diverzije u tome i dosta kombinacija opreme te kad se uzivis i zelis svaki set dobiti jednostavno igri nema kraja, jako je zarazna

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #485 : 20. Veljača, 2018., 12:27 »
Ok, i ja malo škicam...no mene zanima single...igra je no no u tom slučaju??
Nisam fan niti imam vremena za MP...

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #486 : 20. Veljača, 2018., 12:46 »
ahaaaa znaci tako to je vise mmrpg, aaa vidim na steamu da ima par DLCeva jel potrebno i njih uzimati ako se zeli igrati :S
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #487 : 20. Veljača, 2018., 23:48 »
Imas 3 dlc-a, jedan je basically tdm s objectivima, ima igraca i moze se naci mec, to je last stand
Underground je biser cele igre, random generisane misije u podzemlju, kad pocnes igrati nemos stati
Survival je najbolji od nji ali se jedva pronade game
Ako hoces imati vise modova na raspolaganju i ako imas viska koju kunu definitivno uzmi

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #488 : 21. Veljača, 2018., 08:19 »
pa da ti budem iskren gledo sam mozda gold edition uzeti ali jos cu malo sacekati (ustediti haha) pa cemo viditi, tj prvo cu demo probati jer nebih bas bacao novce ak mi se nece sviditi
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #489 : 29. Lipanj, 2018., 14:43 »
Metalni, zašto si me odjebao dns?! :hiha: :hiha2:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #490 : 30. Lipanj, 2018., 06:20 »
Izvini sto sam danas onako zbrisao bez pozdrava, imao sam vremena samo toliko da obavim neke sitnice.
Tako da, moje najdublje isprike.
 :wildboy:

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #491 : 15. Prosinac, 2018., 08:38 »
Pošto ne mogu naći temu za drugi deo ili uopste nije ni napravljena ovde cu objavit vesti.
Od danas pocinje zatvorena alpha za division 2, ko god se prijavio na njihovoj web stranici mozda je dobio pristup, stoga proverite mailove.
Ja nazalost nisam bio te srece, iako imam preko 500 sati igranja prvog dela, te visoki uplay level, a neki koji su igrali igru pola sata tokom besplatnog vikenda su dobili pristup, žalosno.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #492 : 16. Prosinac, 2018., 19:44 »
Da, i nisi jedini... Vidio sam na forumu nekoliko likova poput tebe.
Žalosno, slažem se definitivno- ali šta je tu je. Očigledno je netko mislio da će bolje mišljenje dati novi igrači, nego veterani.

Šteta, igra je čak i u Alfi prilično dobra i zanimljivo je uspoređivati je sa prvim dijelom.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #493 : 29. Travanj, 2019., 13:42 »
Slijepi miš iz Shreka
https://youtu.be/4Y-PzHfxu8g

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9