HCL.HR

Tom Clancy's: The Division

  • 493 Odgovora
  • 139163 Hitova
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #285 : 08. Travanj, 2016., 17:58 »
ima li vas koji igrate the division na ps4 da napravimo fb grupu gdje mozemo dogovarati misije i sve ostalo.
evo grupa pa dodajite koga znate sve https://www.facebook.com/groups/492312894310676/members/
« Zadnja izmjena: 08. Travanj, 2016., 18:35 sonicfox93 »

*

oxia

  • n00b
  • 3
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #286 : 08. Travanj, 2016., 23:51 »
hej novi sam u divisionu na ps4 pa me zanima ako ovdje ima ekipe koja igra pa bi mogli zajedno da ne igram sam ;) eto ako ima ko neka se tu javi pa ga dodam thx!
« Zadnja izmjena: 08. Travanj, 2016., 23:58 snowblind »


*

Yammat

  • n00b
  • 1
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #288 : 13. Travanj, 2016., 10:18 »
Pozdrav svima. Ja sam novi lvl30, ako je netko za farmanje misija i DZ ( trenutnolvl20) neka me doda u uplay (PC).
Igram uglavnom popodne ili navečer.
 IGN: Yammat
Ako ima netko sa dobirm gearom da mi pomogne sa misijama da nabavim neku opremu bio bih jako zahvalan !!!
vidimo se !

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #289 : 15. Travanj, 2016., 12:04 »
pozdrav ima li ko na ps4 da igra the division
psn sonicfox93

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #290 : 15. Travanj, 2016., 12:05 »
Netko završio Falcon Lost Challenge mode, a da nije "glitch-ao"? :)
Kolko vas je rank 75+ i kupilo je već aug i m1a od DZ06 vendora? (govorimo o gs204 weaponima)

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #291 : 15. Travanj, 2016., 22:52 »
Izgleda da nije nitko. ;-)
A i izgleda da je ova igra postala cheaterski raj, kako čitam i čujem po forumskim i inim kuloarima. Evo, neki dan sam igrao daily quest s nekom random ekipom, lik je doslovno mljeo sve pred sobom samo šakama. E, sad je li varao ili ne, izgledalo je nekako cheaterski. O, DZu da ne pričam. Sve više mi je počelo ići na živce kad se ubaciš random na neki daily što ne stigneš ni pogledati oko sebe veći si izbačen iz grupe. Znam da sam slabiji, ali čovječe tri lika s opremom preko 190 i teško im je furati nekog sa 138. Pa ne igramo challenge ili falcon lost. Godinama igram Diablo 3, odigrao sam sve sezone i doletilo mi mnogo noobova, ali nikad ih nisam vote kickao, odustali bi sami kad bi vidjeli da je preteško, čak sam i mnoge vukao do cap levela, i opskrbio opremom, ali u Divisionu sretneš skupinu živčanih koji valjda služe milijune, pa trebaju super ekstra ekipu. Zaborave ljudi i malo uživati, a pogotovo da su i oni počeli s low level opremom. Dođe mi da farmam, skupim konačno za neku bolju opremu i postanem rogue agent i sve ih s guštom ukokam.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #292 : 16. Travanj, 2016., 12:48 »
Ja kontao igra će biti ko WoW s puškama, igrat ću ju godinu dana i to.... Odigro ju za tjedan dana i nisam više upalio. Užas.

*

Obelix88

  • n00b
  • 3
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #293 : 17. Travanj, 2016., 17:58 »
Pozdrav svima :) nabavio sam nedavno igru,lvl sam 5 pa ako je netko isto počeo igrati nek doda na nick :zrinja97,da malo skupa prelazimo zezancija itd.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #294 : 18. Travanj, 2016., 14:03 »
Izgleda da nije nitko. ;-)
A i izgleda da je ova igra postala cheaterski raj, kako čitam i čujem po forumskim i inim kuloarima. Evo, neki dan sam igrao daily quest s nekom random ekipom, lik je doslovno mljeo sve pred sobom samo šakama. E, sad je li varao ili ne, izgledalo je nekako cheaterski. O, DZu da ne pričam. Sve više mi je počelo ići na živce kad se ubaciš random na neki daily što ne stigneš ni pogledati oko sebe veći si izbačen iz grupe. Znam da sam slabiji, ali čovječe tri lika s opremom preko 190 i teško im je furati nekog sa 138. Pa ne igramo challenge ili falcon lost. Godinama igram Diablo 3, odigrao sam sve sezone i doletilo mi mnogo noobova, ali nikad ih nisam vote kickao, odustali bi sami kad bi vidjeli da je preteško, čak sam i mnoge vukao do cap levela, i opskrbio opremom, ali u Divisionu sretneš skupinu živčanih koji valjda služe milijune, pa trebaju super ekstra ekipu. Zaborave ljudi i malo uživati, a pogotovo da su i oni počeli s low level opremom. Dođe mi da farmam, skupim konačno za neku bolju opremu i postanem rogue agent i sve ih s guštom ukokam.

Šteta, propustili smo odlične weapone :( Morat ću se zavodoljit s novim gs204 vector blueprintom.
Cheatera ima na svakom koraku i više se ni ne skrivaju kad ubisoft ne dijeli perma-banove....
U koliko ne želite riskirati da vas netko kicka iz grupe dok radite misiju, zašto je jednostavno ne hostate i spriječite da netko kicka druge na isti način kao što kickaju vas? Dovoljno je doći na mjesto početka misije, otvoriti group management i pod privacy izabrati public, nakon čega će se drugi igrači moći spojiti na vas!

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #295 : 18. Travanj, 2016., 14:15 »
gledam sta pisete, nekako prvih 2 tjedna bilo fun nakon toga eto, nikako upalit prosla me volja, nije bilo hypea ni nis samo sam rokao bez reda a nakon mj dana neda mi se. update sam napravio al nisam palio game jer zivcirat mi se neda
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #296 : 18. Travanj, 2016., 17:19 »
same here ^^

*

kroon

  • *
  • 17
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #297 : 29. Travanj, 2016., 07:20 »
U igri sam tek 20 sati pa nisam kompententan da dajem velike sudove, ali koliko vidim dosta igrača je totalno razočarano sa igrom, neznam zašto pa najveći cilj igre je uživanje u polakom igranju sa par frendova istraživanju i napucavanju po gradu. Slažem se da igra nije naj naj ali svi igrači u igri koje sam sreo i igrao sa njima doslovno jure kroz igru da čim prije pokupe high levela i dobre iteme i da uđu u DZ gdje je hrpa chetera koji valjda nemaju ništa drugo nego se iživljavat.  Totalno bezveze.!  Ovo bi trebala biti co op rpg zezancija a ne turbo shooter.!

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #298 : 29. Travanj, 2016., 08:14 »
U igri sam tek 20 sati pa nisam kompententan da dajem velike sudove, ali koliko vidim dosta igrača je totalno razočarano sa igrom, neznam zašto pa najveći cilj igre je uživanje u polakom igranju sa par frendova istraživanju i napucavanju po gradu. Slažem se da igra nije naj naj ali svi igrači u igri koje sam sreo i igrao sa njima doslovno jure kroz igru da čim prije pokupe high levela i dobre iteme i da uđu u DZ gdje je hrpa chetera koji valjda nemaju ništa drugo nego se iživljavat.  Totalno bezveze.!  Ovo bi trebala biti co op rpg zezancija a ne turbo shooter.!

Većinom su PC igrači razočarani. Na konzolama nema cheatera, a oni koji se žale, žale se zbog glitcheva. Co-op dio je nama trajao nekih 20tak sati (i to mi je bio najbolji dio). Pokušali smo produžiti co-op doživljaj tako da smo kreirali nove charove, ali interes je pao nakon par sati, tako da nije bilo druge nego kročiti u DZ. Nakon što sam dosegnuo rank 99 i zasitio se količinom cheatera na PC-u, nema mi druge nego čekati sljedeći incursion.

*

kroon

  • *
  • 17
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #299 : 29. Travanj, 2016., 09:05 »
Slažem se. Čak i na vanjskim forumima igrači pišu da im je co op iskustvo a nekima i singl bilo najbolje, ali kratko traje. Tako da čekam da nađem nekoga  za co op, ali da je odavde jel većina njih izvana se uključe max level 5 i samo forsiraju DZ.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9