HCL.HR

Tom Clancy's: The Division

  • 493 Odgovora
  • 138557 Hitova
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #345 : 29. Rujan, 2016., 20:16 »
Igrao sam koja dva sata i jako mi se svida,rewarding sistem je mnogo bolji, AI vise niej toliko jak
Ovakva je igra trebala biti na izlasku,nazalost sto su tek sada ovo sve uradili

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #346 : 29. Rujan, 2016., 21:07 »
Smješno je što se treba ponovno skinuti 45 GB, to nema smisla.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #347 : 29. Rujan, 2016., 21:22 »
ne treba,imas drugi nacin
napravis mapu koja se zove Tom Clancy's The Division PTS
sve fajlove kopiras iz obicne mape u ovu
krenes skidanje PTS-a u tu mapu gde si kopirao game filove
uplay otkrije postojece filove i skidas oko 5 gb umesto 40

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #348 : 30. Rujan, 2016., 11:46 »
Pa jel mogu odmah zadati skidanje na postojeću lokaciju igre?

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #349 : 30. Rujan, 2016., 17:55 »
Valjda da samo preimenuješ trenutno mapu u 'Tom Clancy's The Division PTS'.  :kava:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #350 : 30. Rujan, 2016., 19:17 »
Pa to sam mislio da. Probat cu, iako me previse ne zanimaju ove sitnice, vise bi me zanimale nove misije.

EDIT: skida ponovno 45 GB, bez obzira na označenu lokaciju igre. Sad sam probao.
« Zadnja izmjena: 30. Rujan, 2016., 19:30 dinodinix »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #351 : 30. Rujan, 2016., 19:34 »
A gledaj, čak i na mojoj meketavoj 15-17Mbps brzini je trebalo preko noći da to skine... tako da, i nije to neki veliki problem.
Preživjećeš, jer su makar serveri stabilni za razliku od recimo GTA5, di je jedino rješenje bilo kopiranje jogurt verzije, pa naknadno krpljenje originalnim podacima.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #352 : 30. Rujan, 2016., 20:06 »
A gledaj, čak i na mojoj meketavoj 15-17Mbps brzini je trebalo preko noći da to skine... tako da, i nije to neki veliki problem.
Preživjećeš, jer su makar serveri stabilni za razliku od recimo GTA5, di je jedino rješenje bilo kopiranje jogurt verzije, pa naknadno krpljenje originalnim podacima.
Sad je trenutno skidam i već je 16GB. Meni samo 10Mbp/s ...Nadam se da će se ubrzati od 2h u jutro do 6h !   Pa sutra je gotov
"Qᴜɪᴇᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ ʜᴀᴠᴇ ᴛʜᴇ ʟᴏᴜᴅᴇsᴛ ᴍɪɴᴅs." - Sᴛᴇᴘʜᴇɴ Kɪɴɢ"

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #353 : 30. Rujan, 2016., 21:12 »
Ma skinio bih ja, no neda mi se downloadati 45 GB zbog nekih sitnica. Mogli su jednostavno napraviti patch od par GB, a ne ovo   :fpalm:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #354 : 30. Rujan, 2016., 21:55 »
A gledaj, ovo je ipak PTS, odnosno Public TEST Server... na kojem možeš direktno vidjeti kako stvari funkcionišu, šta valja i šta ne valja, pa na koncu sve to ispeglati i implementirati u samu igru.
Taj finalni korak je mislim idućeg mjeseca, kad bi sva ova tranzicija trebala završiti.

Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #355 : 01. Listopad, 2016., 00:03 »
dinodinix

https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/54kabg/psa_uplay_use_existing_game_files_to_speed_up_pts/

Uradi sve sto ovde pise,mora da radi,verovatno nisi nesto dobro napravio

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #356 : 18. Listopad, 2016., 09:08 »
PTS 1.4 je upravo i zvanično zatvoren.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #357 : 25. Listopad, 2016., 09:51 »
Nakon skoro dvomjesečnog isprobavanja, peglanja krivina i kmečanja, pretenciozno najavljivan i dugo očekivani Patch 1.4 je od danas i zvanično aktivan, a obzirom da je velik oko 4,5 GB, većina ne bi trebala imati previše problema oko skidanja.

Spisak promjena koje ovaj patch donosi je zaista golem, no vjerujem da svi mi koji igramo The Division to već manje-više znamo. Ono što ne znamo, jeste kako će se igra sada ponašati, obzirom da smo do sada koristili posebno napravljeni 1.4 public test server, i naravno šta su još u međuvremenu promijenili, nakon svih onih forumaških prepiranja i hrpe survey-a koje su neki od nas ispunjavali, a vezano za određene stvari u igri.

Ono što je najbitnije jeste da patch konačno donosi preko potreban balans snaga, koji nikako nije išao na ruku solo igračima... poput mene recimo,
No, kao što rekoh, kompletan spisak možete naći na njihovim stranicama, a obzirom da još nije konačan, vidjećemo idućih dana kako će sve da funkcioniše.
 :kava:

Edit: Dodajem i kompletan patch notes: http://tomclancy-thedivision.ubi.com/game/en-US/news/152-271342-16/update-14-patch-notes
« Zadnja izmjena: 25. Listopad, 2016., 15:40 metalni »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #358 : 25. Listopad, 2016., 14:52 »
Ja ću se svakako vratiti igri...

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Tom Clancy's: The Division
« Odgovori #359 : 25. Listopad, 2016., 15:45 »
Igrao sam danas možda nekih 2-3 sata, i mogu reći da su na dobrom putu.... doduše, ja sam tu dosta subjektivan i plus što je nezahvalno to reći nakon samo nekoliko sati.
No, kako god- sviđa mi se kako igra sada funkcioniše, a obzirom da sam još jučer igrao 1.3 verziju, razlike su samim tim i uočljivije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9