HCL.HR

Tomb Raider

  • 340 Odgovora
  • 87133 Hitova
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #150 : 05. Ožujak, 2013., 22:13 »
Ja sam
Tomb Raider | Ultimate Settings and TressFX

Prelosa kvaliteta da se ista detaljno vidi. Cemo ultimate settings ako je uploadano u 480p

Ja sam uspio vidit Laru, meni dosta :mrgreen:

*

Ne[c]ro

  • *
  • 105
  • Once upon a time nobody gave a fuck!
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #151 : 05. Ožujak, 2013., 23:04 »
Ja sam
Tomb Raider | Ultimate Settings and TressFX

Prelosa kvaliteta da se ista detaljno vidi. Cemo ultimate settings ako je uploadano u 480p

Ja sam uspio vidit Laru, meni dosta :mrgreen:

Ma znam, znam samo je teze vidjete vise detalja u kosi osim pomicanja lijevo-desno na toj rezi. Uglavnom je to i zbog tamnog okolisa oko nje (sjene)
The moon will illuminate my room and soon Im consumed by my doom.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #152 : 06. Ožujak, 2013., 03:08 »
evo Ultimate Settings + TressFX

https://www.youtube.com/watch?v=fY567ulZuVw

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #153 : 06. Ožujak, 2013., 12:35 »
Ovaj TressFX ponekad izgleda dosta drljavo.

Nego, igra mi crasha. Nez. ZAŠTO TO.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #154 : 06. Ožujak, 2013., 13:56 »
Nvidia kernel driveri :wildboy:

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #155 : 06. Ožujak, 2013., 14:06 »
Durr, radi kad isključim teselaciju.
SAD JE ODVRATNA GRAFIKA KO MOŽE TAKO IGRAT OMG

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #156 : 06. Ožujak, 2013., 14:07 »
Nije :)

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #157 : 06. Ožujak, 2013., 16:15 »
I meni se igra ruši :(

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #158 : 06. Ožujak, 2013., 16:37 »
naša na stranici jednoj neznam možda pomogne nekom  for everyone on NVIDIA cards:

Download NVIDIA Inspector.
Open NVIDIA Inspector.
Click the little wrench and screwdriver icon.
Delete the Tomb Raider (2013) profile from the drop down list.
Find the Hitman: Absolution profile.
Link tombraider.exe to the Hitman: Absolution profile.
Press apply button.

You can now turn on tessellation, v-sync, etc. in game with no crashes. But remember to unhook tombraider.exe from the Hitman profile once the optimized drivers are out.

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #159 : 06. Ožujak, 2013., 17:48 »
Pomoglo mi je isključivanje teselacije i exclusive fullscreena :clap:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #160 : 06. Ožujak, 2013., 18:14 »
Super mi je igra. :ementaler:

Evo jedan gameplay video kaj sam snimio, sve je na ultimate.

Tomb Raider 2013 Gameplay


Zna nekad malo zaštekat šta ćeš. Procesor me malo zeza slab je.
« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2013., 18:16 zg_rider111 »


Odg: Tomb Raider
« Odgovori #161 : 06. Ožujak, 2013., 19:05 »
Danas sam zavrsio igru, sve skupa mi je trebalo kakvih 18-ak sati. Odmah cu na pocetku reci da mi je ovo jedna od najboljih igara koju sam zaigrao u posljednje vrijeme, a svakako najbolji Tomb Raider. Ovaj reboot je pun pogodak.
Krenuti cu od price koja je klasicna. Mlada, dvadesetjednogodisnja Lara je dio ekspedicije koja je u potrazi za izgubljenom japanskom nacijom Yamatai. Kada ekipa pronade misteriozni otok na kojemu su navodno oni prebivali brod pogodi oluja te se Lara sa grupom prezivjelih nade nasukana. Odmah na pocetku saznaju da nisu sami na otoku i da ih stanovnici otoka pokusavaju ubiti ili oteti. Tako je postavljena prica koja sama po sebi nije nista posebno ili nevideno ali je ispricana na jedan jako zanimljiv nacin, a ako cete si uzeti malo vise vremena za istrazivanje otkriti cete neke zanimljive stvari o otoku i njegovim stanovnicima.

Sporedni likovi su dosta genericno odradeni ali to nije minus posto je najvazniji lik- Lara Croft odradena vrhunski. Njen razvoj od pocetka do kraja igre je super pogoden, a dosta ironicno je da iako Lara nikada nije bila uplasenija i nesigurnija, djeluje opasnije nego ikada. Lara ima pistolj, sacmaricu, automatku pusku i meni najveci favorit- luk. Borba mi je bila jedno jako ugodno iznenadenje jer mi prema gameplay videima nije izgledala ni upola toliko zabavno kao sto zapravo jest. Lara se moze izmicati, bacati prasinu neprijateljima u lice, raditi brutalne finishere kao npr. zabijanje strijele rukom neprijatelju u glavu itd. Neprijateljski AI je u redu, gadovi znaju bacati bombe, koktele, skakati sa krovova, flankirati, sagnuti se iza zaklona. Igra ima vrlo dobru stealth mehaniku i stvarno je uzitak suljati se po grmovima i jednog po jednog skidati sa lukom i strijelom.

Sva oruzja se dobivaju postepeno i mogu se nadogradivati. Za to se koriste stvari koje se nalaze razbacane po otoku te se zbog toga potice istrazivanje. Po meni najzanimljiviji dio istrazivanja otoka su skrivene grobnice u kojima se nalaze zagonetke koje nikada nisu preteske ali nekada se mora stati i razmisliti. Svaka grobnica u sebi nosi nagradu u obliku posebne nadogradnje za oruzja. Sama nadogradnja kao i putovanje (quick travel) po otoku se obavlja preko kampova koji se takoder otkrivaju po (dosta velikom) otoku. Ne nadograduju se samo oruzja nego i ostala oprema te su neke lokacije nedostupne dok niste nadogradili odredeni komad opreme.

Igra graifcki izgleda prelijepo. Lokacije su jako velike i odlicno dizajnirane. Igra od pocetka do kraja ima dinamican tempo i tijekom akcijskij scena (kojih ima puno) ce vas drzati na rubu stolice, bilo to bjezanje iz gorece zgrade, eksplodirajuceg mosta ili nesto trece. Lara nikada nije toliko padala, bjezala i bila ozljedena kao ovdje. Toj napetosti dosta pridonose i QTE za koje znam da ih dosta gamera ne voli no ovdje su dobro uklopljeni u ostatak akcije tako da je po meni to plus.

Survivor is born :)

Ocjena: 90/100

Prve dvije slike su sa iskljucenim TressFX a druge dvije sa ukljucenim. Ja sam vecinu vremena igrao sa iskljucenim jer mi je pojeo oko 25-30 fps-ova no moram reci da me nije toliko odusevio. Izgled kose je odlican ali krece se kao da se Lara nalazi pod vodom.











« Zadnja izmjena: 06. Ožujak, 2013., 19:07 maxim.x »

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #162 : 06. Ožujak, 2013., 20:11 »
Tomb Raider | Ultimate Settings and TressFX
Šta hladi,koje hlađenje tih 4.5 GHz koja voltaža?(Zanima me ja sam na 4.3)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Tomb Raider
« Odgovori #163 : 06. Ožujak, 2013., 20:25 »

Odg: Tomb Raider
« Odgovori #164 : 06. Ožujak, 2013., 20:50 »
Dobar hladnjak :ave:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9