HCL.HR

Transformers: War for Cybertron

  • 4 Odgovora
  • 1968 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Transformers: War for Cybertron
« : 17. Srpanj, 2010., 18:56 »
Nova Transformers igra pokazala se kao vjerojatno najbolja Transformers igra u dugo vremena. Jeste ju zaigrali? Mi jesmo! Naš Bela napisao je detaljnu recenziju ove igre koju možete pročitati putem linka ispod.

RECENZIJA: Transformers: War for Cybertron

Daklem što mislite o novim Transformerima? Slažete li se sa našom recenzijom? Sve nas to zanima pa nabacite koji post u ovoj temi i u komentarima na samu recenziju.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Transformers: War for Cybertron
« Odgovori #1 : 17. Srpanj, 2010., 21:36 »
Odigrao igru. Halam multiplayer.

Sama reca ima par nedostataka.

Primarno, nedostatak detaljnijeg osvrta na multiplayer. Developeri su jednaku(ako ne i vecu) kolicinu vremena ulozili u multiplayer dio igre, koji je meni osobno zbilja adiktivan.
Nisu se ugledavali na MW ili BC formule, vec vise na Halo, koji je, ruku na srce, ipak najzabavnija multiplayer pucacina za konzole. Isto tako, ubacili su klasicne UT/Quake elemente u to sve. Tajmanje Overshield pickupova na mapi i to sve daje znacajnu prednost.

Al' ae.
Konkretno, u samoj igri birate klase likova kojima zelite upravljati.
Leader(buffa svoj team, natprosjecni HP), Soldier(najjaca oruzja, najvisi HP), Scientist(healer u teamu, moze se transformirati u mlaznjake, najslabiji HP), Scout(moze postati nevidljiv, osrednji HP).
Svaka klasa ima svoj set skillova koji se mogu poboljsavati.
Ali sam gameplay je nenormalno zarazan, barem meni osobno. Svaka klasa ima svoj stil borbe.
Meni osobno je najdraza Scientist klasa. Mali gameplay video mozete pogledati ovdje.
Ima isto dovoljno modova da se izbjegne monotonija.

Jel autor uopce isprobao multiplayer?

Druga stvar. Vise faktualne greske. Megatronov voice actor je sasvim novi za igru. I Transformer Armada: Prelude to Energon je igra koja je rulala bogovski na PS2.

I nejasna mi jedna stvar.
Citat:
Kao što smo napomenuli već prije, dizajn Cybertrona podsjeća uvelike na Zemlju jer su Transformersi prije svega, bar djelomice humanizirani.
A?  :wildboy:
Cybertron je apsolutna suprotnost ikakvom dizajnu Zemlje, nemam pojma otkud ta recenica uopce u reci.
« Zadnja izmjena: 17. Srpanj, 2010., 21:39 Yuri »

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Transformers: War for Cybertron
« Odgovori #2 : 18. Srpanj, 2010., 23:07 »
Pa ako si igrao pažljivo a vjerujem da jesi, skužio si valjda ogromne podzemne željeznice i vlakove. Šta će robotu podzemna ?

Enivej objašnjenje je da me podzemna i još neke stvari podsjećaju na zemlju. To je to.

Edit : Da yuri igrao sam multi. Nije tolko dobar kolko misliš.


A što se tiče voiceovera Megatron je novi al ne vidim kolko je to bitno  :solidus:
Možda je ta igra na PS2 stvarno rulala nisam je isprobao. A u reci sam se prisjetio NEDAVNO izašlih Transformer igara čitaj one na next gen konzolama i koje su podbacile hiljade.
« Zadnja izmjena: 18. Srpanj, 2010., 23:11 Bela »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Transformers: War for Cybertron
« Odgovori #3 : 19. Srpanj, 2010., 00:39 »
Sto ce robotu podzemna? Cek, salis se? Ne znam, transport teskih tereta i slicna sranja? :/
Sto ce im onda onako, space ships?  rofl

Megatrona sam spomenuo jer si rekao nesto u stilu "lako je prepoznati Megatrona i Optimusa" u reci. Da ne trazim sad quote.
Megatrona se nema otkud "prepoznati" po glasu jer ima novog glumca, al' ae. Kao sto rekoh, faktualna greska.

Onda o multiplayeru malo vise informacija ubuduce.
I po mogucnosti bi bilo kul u recenzijama pisati za koju je platformu igra recenzirana tocno.
Ako je Xbox360 verzija recenzirana...
A ono, sumnjam da vecina suradnika ima Live pretplate i slicno. PC verzija ima dosta bugovit multiplayer kojeg osobno nisam uspio pokrenuti. Nema dedicated servere, vec P2P kao MW2, ali ima problema sa konekcijom tako na PC-u.
Jedino PS3 verzija ide out of the box zasad. Ergo i sumnja o igranju multiplayera, posto nije ni spomenuto na kojoj je platformi odigrano.
Ako nije odigran, nije problem. Ni za Halo 3 recenziju nije odigran, ali je to napomenuto u reci.

Ukratko, rece koje sadrze faktualne greske i nedovoljno detalja o vecim elementima igre se ne mogu bas shvatiti ozbiljno.

/kenj
« Zadnja izmjena: 19. Srpanj, 2010., 00:41 Yuri »

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Transformers: War for Cybertron
« Odgovori #4 : 19. Srpanj, 2010., 00:58 »
Je je  :tired:

Odigran je MP

Verzija je PC

Edit : I don't give a fuck kaj će robotu podzemna niti sad ne razbijam glavu u vezi toga samo sam nepomenuo da to podsjeća na ljude. To je sve

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9