HCL.HR

Vijesti i glasine iz svijeta igara

  • 505 Odgovora
  • 221776 Hitova

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #406 : 12. Kolovoz, 2015., 17:21 »
Warcraft RTS in consideration

Ova vijest me baš veseli, da napokon završimo s prokletim WoW-om i vratimo franšizu k onome što treba biti. Još uvijek više guštam u Warcraftu 3 nego u većini drugih RTS igara :ementaler:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #407 : 13. Kolovoz, 2015., 07:09 »
Najavljen remake Resident Evila 2!!!!

RE2

:ave: :ave: :ave: \:D/ \:D/ :clap: :clap:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #408 : 25. Kolovoz, 2015., 16:33 »
Mega Man Legacy Collection došao na steam!

- Six classic games in one – Play a piece of video game history with the original six Mega Man games and experience the origins of the classic series.
- 8-bit style with HD flair – The games retain their retro 8-bit style with an added HD finish, giving a crisp, clean look to the charming, classic sprites.
- Challenge remix mode for new and veteran players – The robust new Challenge Mode remixes gameplay from all six games for a new type of challenge. It provides both increasingly difficult trials for experienced players and also teaches newcomers to become familiar with the style of the games and tackle some of the trickier areas.
- Museum of the era – The Museum Mode features a massive repository of history and art collected from the era of the games in this collection. Take a look back at the history of Mega Man with loads of information, high-res art, concept pieces, sketches and more in the Museum.
- Developed with an all-new engine – Using the newly developed Eclipse Engine, Capcom and Digital Eclipse are able to archive these six pieces of video game history with faithful reproductions of the originals for a new generation of gamers.
- Leaderboards and video replays – Fans will be able to watch video replays of the top players on the leaderboards, showcasing a whole new generation of Mega Man talent!

! No longer available

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #409 : 05. Listopad, 2015., 20:48 »
http://youtu.be/eAQmt-60nUY

Nadam se da je novi IP, a ne neki nastavak.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #410 : 05. Listopad, 2015., 21:07 »
Oce bit ta najava danas ili?Da ne cekam bezveze..Uglavnom nesto u vezi mamuta i indijanaca, nesto kao u filmu 10000BC..Izgleda punooo zanimljivo !!

Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #411 : 05. Listopad, 2015., 21:29 »
Mnogi predpostavljalu da je far cry 5,nadam se da nije,od vatrenih oruzja do prahistorije

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #412 : 05. Listopad, 2015., 21:45 »
Službeno je - nakon ww2, podvodnih svjetova, post-apokalipse i svemira - prahistorija / ledeno doba je novi đir koji kreće s horizonom i štogod da ubisoft najavi. Ustvari već je krenulo s rustom. i arkom. jebote.

Da, da, tehnički znam da horizon ni ark nisu smješteni u prahistoriju, ali tematski nose te odrednice - dinosauri, ljudi koji nose koplja i tako.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #413 : 05. Listopad, 2015., 22:39 »
Mnogi predpostavljalu da je far cry 5,nadam se da nije,od vatrenih oruzja do prahistorije

I ja sam to pomislio i izgleda da smo u pravu...

PC Gamer on Twitter: "Ubisoft's big announcement has been revealed, prematurely, as Far Cry Primal.

The Next Far Cry Will Go To The Ice Age

Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #414 : 26. Studeni, 2015., 20:06 »
Kako to da nisam vidio na HCL-u komentar za ovaj video? http://www.hrt.hr/enz/zivot-je-lijep/308891/

Inace reportaža o e-Sportu na HRT-u, neki profesionalni domaći igrači komentiraju i Miroslav sa HCL-a. :)
"Keep that hair short, Clem."

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #415 : 08. Prosinac, 2015., 08:52 »
Dolazi i nekoliko zanimljivih igara na Steam, a meni najznačajniji je Final Fantasy x i x-2HD! Još samo da prenesu i FF IX i nema sretnijeg od mene :D
klik

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #416 : 08. Prosinac, 2015., 09:31 »
System Shock 3

Otherside Entertainment is a studio founded by ex-Looking Glass guys most notably, Paul Neurath. They ran the successful Underworld Ascendant kickstarter earlier this year which is a spiritual successor to Ultima Underworld



Joe Fielder (Black Hand Kickstarter, Bioshock) tweet this earlier:
This team has the art guy who invented the Big Daddy and did art lead on The Last of Us too, Nate Wells.
It has a bunch of O.G. System Shock guys on board.


PC Gamer - System Shock 3 teased by Otherside Entertainment
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2015., 10:51 doktor1 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #417 : 09. Prosinac, 2015., 16:37 »
Suzdržat ću se od hajpa sve do dolaska poštenog gameplay prikaza. Dvojka mi je u top3 PC igre pa se ne želim razočarati previše.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #418 : 01. Siječanj, 2016., 19:34 »
Ja mislim da bi im drugi svjetski rat sada bio pun pokodak...

http://youtu.be/F5kZDSL9yY0

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Vijesti i glasine iz svijeta igara
« Odgovori #419 : 04. Siječanj, 2016., 23:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9