HCL.HR

Virtual-gamer.org

  • 4 Odgovora
  • 2694 Hitova
*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Virtual-gamer.org
« : 29. Rujan, 2008., 22:21 »
Prvo, velika hvala adminu sto je uopce dopustio da otvorim ovaj topic :thumbs:

Dakle, stvar je u sljedecem. Vec duze vrijeme postoji hrpa siteova za gamere. No pretezito za PC gamere. Neki manje, neki vise kvalitetni.
No do sada ni jedna stranica za domace pucanstvo gdje bi se okupljali gameri za konzole. I to iskljucivo za online gaming. Oflline tematiku virtual gamer ne obradjuje, niti (za sada) ne misli obradjivati.
Ideja je da na jednom mjestu imamo okupljanje domace zajednice online konzolasa, i to u sljedecim igrama:
FIFA 09
PES 09
COD 4 (i novi nastavak normalno kad uskoro dodje)
NBA2k9
TOP SPIN 3
MOTOSTORM

Po potrebi ce se otvoriti i nove sekcije, no sad za sad to su igre koje ce biti podrzane. Princip sitea je da radi po demokratskom pristupu, dakle, svaku sekciju vodi onaj drugi. Ispocetka bi uprava virtuala nadgledala novonastalu sekciju, i ako sve bude islo ok, ostavlja tu sekciju samo njima na vodjenje bez ikakvih mijesanja ili zabrana. Lige ce biti organizirane u svim tim igrama, normalno, ako bude postojala zainteresiranost za bas sve te igre. Ako ne bude, sekcija opet ostaje sa redovitim newsima itd.

Tablice i automatsko upisivanje pa racunanje rezultata ce stranica takodjer imati, za nogomet su vec zavrsene, kao i za kosarku, dok se za FPS igre i tenis izradjuju. Dovoljna je samo jedna registracija da bi imali pristup svemu. A u planu je izrada i sljedecega:

Buy & Sell sekcije. No za razliku od drugih portala, ovdje to nece ici preko foruma, vec preko specijalizirane skripte za prodaju i kupovinu. Bit ce ukljucen i rating članova, pa dakle ako sa nekim imate losa iskustva, dovoljno je lose ga ocjeniti kako bi drugu vidjeli dal je osoba od povjerenja ili pak nije. Ta skripta je tek u pocetnoj fazi izrade, i ni sam ne znam kad cu istu dovrsiti jer trenutacno rjesavam ono malo faxa sto mi je ostal + pretrpan sam poslom.

Stranica je tek drugi dan online, i uskoro ce ici upload sekcija za sve druge igre, pa ce VG imati i pod domene za svaku igru, dok ce glavni index samo automatski izvlaciti vijesti iz svih sekcija i prenositi na glavnu, tako da bi sve trebalo biti podjeljeno, no opet na jednom mjestu.

Evo link na virtual gamer, pa ako ste x360 ili ps3 igrac, slobodno se registrirajte i sudjelujte sa domacim momcima u ligaskim natjecanjima. Na ovu ideju sam dosao jer mi dosadilo igrati lige sa englezima i opcenito strancima. Nemam nista vs njih, no kad mu ne mogu socno opsovati sve po spisku jer mi je uvali gol u 90-oj, cemu onda smisao igranja ? :hihi: :mrgreen:

Virtual-Gamer.org

Molim samo da imate na umu da stranica jos nije u potpunosti dovrsena, i stavljena je kao takva online samo radi brzog izlaska fife i pes-a kako bi se ekipa mogla dogovoriti za format ligaskog natjecanja. Konacnu verziju sa svime spomenutim (osim buy and sell) ocekujte tek za 2-3 tjedna kako ja ubrzo idem na put pa jednostavno nemam vremena da sve ukomponiram. Bilo kakvi komentari su dobrodosli, od kritika pa do prijedloga. Zahvaljujem :)
« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2008., 22:37 Hann »

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Virtual-gamer.org
« Odgovori #1 : 29. Rujan, 2008., 22:33 »
 :piva: :piva:

Odlicna ideja. Nadam se da ce zazivjeti kako treba.

I avaj, daj link.  :ementaler:


Edit:
http://virtual-gamer.org/

« Zadnja izmjena: 29. Rujan, 2008., 22:35 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Virtual-gamer.org
« Odgovori #2 : 29. Rujan, 2008., 22:38 »
pardon na pogresci, popravljen post a za svaki slucaj evo jos jednom link:
Virtual-Gamer.org

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Virtual-gamer.org
« Odgovori #3 : 29. Rujan, 2008., 22:47 »
Regah se.

Neg, encoding je malo cudan. Il je do mene?

I pri registraciji je sve na engleskom. Sto nije lose samo po sebi, al ne pise kak treba vec im neki _US_ p nesto.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Re: Virtual-gamer.org
« Odgovori #4 : 29. Rujan, 2008., 22:55 »
encoding rjesavam, koristim 3 modula koji su drugi napisali. na pocetnoj stranici stavim na nas encoding i onda izgleda jos losije, vjerojatno neki modul mjenja pa se dva kolju i onda dobijem jos vecu katastrofu od sadasnjeg stanja. to ce biti uskoro sredjeno cim pregledam module. a natpisi tipa _US_nesto su radi ipak malo starije verzije php-a, dok cms koji koristim zahtjeva noviju verziju, iako u manualu pise da podrzava moju, tako da i tu kod malo po malo prepravljam  :hug

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9