HCL.HR

Viva Pinata PC?!

  • 10 Odgovora
  • 3999 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Viva Pinata PC?!
« : 09. Studeni, 2007., 08:48 »
Browsam malo po torrentima. I naletim na Viva Pinata, PC verziju. 7.13 GB, nije fejk.

Ono, jos jedna igra sa X360.
Za ovu nisam ni znao da je planiraju prebacit na PC.


Onak, erm... kul je to sve... ali su ipak ghej. MS, jel.


1.) Igre portaju, a da vecina ljudi ni ne zna za to...
2.) Oni koji su kupili X360 opet ispadaju magarci jer ce vecinu dobrih igara ionako moci igrati i na PC-u.  :wildboy:

Onak, ista kita ko i sa XBox1.

Re: Viva Pinata PC?!
« Odgovori #1 : 09. Studeni, 2007., 18:29 »
 :hihi:

Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Viva Pinata PC?!
« Odgovori #2 : 09. Studeni, 2007., 20:31 »

Za ovu nisam ni znao da je planiraju prebacit na PC.


Dok sad nisi rekao, nisam ni ja... provjerio na ign i stvarno ima i pc verzija... mnogo čudno, reko bi čovjek da će takvo nešto imat barem nekakvu reklamu negdje...

Si probao skinut to? Imam filing da je neoptimizirana za popizdit.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Viva Pinata PC?!
« Odgovori #3 : 09. Studeni, 2007., 21:04 »
piše da je obavijest bila na E3 2007.. tak da ono..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Viva Pinata PC?!
« Odgovori #4 : 09. Studeni, 2007., 21:05 »
A onak nije mi osobito zanimljva igra pa nisam obraćao neku veliku pozornost...

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Viva Pinata PC?!
« Odgovori #5 : 09. Studeni, 2007., 21:12 »
Oni koji su kupili X360 opet ispadaju magarci jer ce vecinu dobrih igara ionako moci igrati i na PC-u.  :wildboy:

Pa i nebi se baš složio. Naime, za igrat takve igre, treba utrošit love za natprosječnu konfiguraciju komp-a. Tako da oni koji imaju X 360 i relativno prosječan komp nisu ništa izgubili s time. A što se tiče MS-a, MS ko MS. Ništa novo od njih.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Viva Pinata PC?!
« Odgovori #6 : 09. Studeni, 2007., 21:36 »
Pa postoji PC verzija onak, najavljena je na Microsoftovoj E3 konferenciji ove godine...

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Viva Pinata PC?!
« Odgovori #7 : 10. Studeni, 2007., 06:57 »
Oni koji su kupili X360 opet ispadaju magarci jer ce vecinu dobrih igara ionako moci igrati i na PC-u.  :wildboy:

Pa i nebi se baš složio. Naime, za igrat takve igre, treba utrošit love za natprosječnu konfiguraciju komp-a. Tako da oni koji imaju X 360 i relativno prosječan komp nisu ništa izgubili s time. A što se tiče MS-a, MS ko MS. Ništa novo od njih.

2 i pol soma dao na novu konfu. Gearsi ne padaju ispod 40 fps.

Onak, sad vec ocekujem Halo 3 za PC za oko 2 godine...


I mislim da cu skinut ovo, pa isprobat bas da vidim kak ide.
Samo prvo trebam novi hard kupit. Sve ove nove igre zderu prostora u vrazju mater.

Re: Viva Pinata PC?!
« Odgovori #8 : 13. Studeni, 2007., 20:25 »
Onako, ne očekuj igru za razonodu. Točnije, igra JE lagana... prvih nekoliko sati. A onda postaje totalno kaotično i jako, jako teško.
A mislio sam da je igra dječja (screenshotovi i to), ali igra je zarazna, nevjerojatno. Ozbiljno!

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Viva Pinata PC?!
« Odgovori #9 : 13. Studeni, 2007., 21:32 »
Oni koji su kupili X360 opet ispadaju magarci jer ce vecinu dobrih igara ionako moci igrati i na PC-u.  :wildboy:

Pa i nebi se baš složio. Naime, za igrat takve igre, treba utrošit love za natprosječnu konfiguraciju komp-a. Tako da oni koji imaju X 360 i relativno prosječan komp nisu ništa izgubili s time. A što se tiče MS-a, MS ko MS. Ništa novo od njih.

2 i pol soma dao na novu konfu. Gearsi ne padaju ispod 40 fps.

Jedno je kad već od prije imaš solidan komp pa samo nadogradiš. Kad imaš šrot ko ja, onda trebaš dati puno veće pare, jer treba kupiti i kučište, i memoriju i hard i pun Q stvari.  ;)
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Viva Pinata PC?!
« Odgovori #10 : 18. Studeni, 2007., 19:15 »
Onako, ne očekuj igru za razonodu. Točnije, igra JE lagana... prvih nekoliko sati. A onda postaje totalno kaotično i jako, jako teško.
A mislio sam da je igra dječja (screenshotovi i to), ali igra je zarazna, nevjerojatno. Ozbiljno!

slazem se :) . Lisice ownaju
easy-forex-basics.blogspot.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9