HCL.HR

WRC 5 FIA World Rally Championship

  • 3 Odgovora
  • 2012 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
WRC 5 FIA World Rally Championship
« : 23. Siječanj, 2015., 06:43 »
WRC 5 FIA World Rally Championship dobio reveal trailer | CroSimRacing



Novi developer, nakon što je četiri prethodna razvio Milestone. Radi se o francuskom Kylotonn Entertainment studiju.
Užasno trailer izgleda. A daleko najveći minus je u startu izlazak na starim platformama.
Igra nema niti jedan ingame materijal, a već će fejlat zbog manjka kvalitetne fizike.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: WRC 5 FIA World Rally Championship
« Odgovori #1 : 23. Siječanj, 2015., 09:36 »
Znao sam da sam čuo negdje ime tog deva :hihi: To je ekipa zaslužna za igru The Cursed Crusade iz 2011. godine u kojoj je u jednoj misiji cilj napasti i osvojiti Zadar
Ok je igra bila, low budget as sh*t, ali s puno potencijala... nekako mislim da će se ista stvar dogoditi i ovom naslovu

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: WRC 5 FIA World Rally Championship
« Odgovori #2 : 23. Siječanj, 2015., 11:37 »
Igra nema niti jedan ingame materijal, a već će fejlat zbog manjka kvalitetne fizike.

Slažem se da će najvjerojatnije fejlat kao igra općenito, ali ono u traileru je ingame materijal... nije baš gameplay, ali je u engineu definitivno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: WRC 5 FIA World Rally Championship
« Odgovori #3 : 23. Siječanj, 2015., 12:02 »
Ma da to znam, krivo se izrazio, mislio na gameplay.
Fejlat će, jer developer nema nikakvog iskustva s racing žanrom općenito, što je pomalo apsurdno da su dobili licencu jel?
Nezz, Milestone je imao nekakvo napredovanje iz nastavka u nastavak, iako je išlo sporo to, svejedno je bio sveprisutan. Kylotonn Entertainment, vidjet ćemo.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9