HCL.HR

Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...

  • 351 Odgovora
  • 196835 Hitova
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #105 : 31. Kolovoz, 2008., 20:06 »
Ma vec sam sredio.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #106 : 01. Listopad, 2008., 08:46 »
moze help u vezi assasins creeda. Ubio sam mastera i sad sam u onoj prostorijici di onaj đed i baba pricaju nes, kazu da ce se brzo vratit i da mi ne postane preugodno, pri njihovom odlasku nesto crveno mi se pojavi na podu i sad ne znam sot treba, moze help?

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #107 : 01. Listopad, 2008., 09:28 »
Ako se dobro sjećam to je sam kraj igre koji ni meni nije baš jasan. Evo ovdje imaš pokazano šta treba napravit da dođeš do creditsa i tog kao kraja.

Prije nego to napraviš možeš još malo istraživat - kopat po kompovima od tog tipa i ženske i otić u onu susjednu sobu di je još jedan komp pa čitat sve njihove mailove. Mislim da je to ono kao da bolje skužiš priču jer bi trebao bit novi nastavak koji će se nastavit na ovaj, zato je i ovako malo glupo završilo.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #108 : 02. Listopad, 2008., 01:11 »
fala, gotof sam

*

Longi

  • *
  • 10
  • Torca ee Torca oo Torca voli sve što nije normalno
    • Blog moga kluba :)
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #109 : 18. Listopad, 2008., 16:20 »
Nije vezano za ijednu igru nego di sve mogu pogledati minimalnu konfiguraciju za koju
igru(na kojim stranicama)!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #110 : 18. Listopad, 2008., 16:27 »
Pa valjda na službenoj stranici te igre koja te zanima ili uz pomoć googlea.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #111 : 18. Listopad, 2008., 17:21 »
Google.hr  i upiši u ovome formatu "ime igre min konfiguracija hcl.hr"

Ako smo recenzirali tu igru imat ćeš u plavom boxu sa strane i minimalnu konfiguraciju potrebnu za igranje.  :piva:

*

Citadel

  • n00b
  • 2
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #112 : 27. Listopad, 2008., 03:27 »
Nisam puno igrao Far Cry 2 ali eto već se dosta vremena vozikam po Africi a na mapi mi ne govori gdje trebam ić.  Trebam li se vratit nazad u onaj grad da obavim misiju za nekog drugoga (tamo gdje je onaj pop u crkvi)?

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #113 : 27. Listopad, 2008., 10:55 »
Ako ti ne pokazuje di treba ić onda si vjerojatno obavio misiju.

Kad stisneš esc odma u meniu desno su ti podaci o trenutnoj misiji. Ako ti piše da trenutno ne obavljaš ni jednu, možeš ić na bilo koju lokaciju s onim žutim uskličnikom, vidit ćeš na mapi, i tamo će ti neko dat sljedeću misliju. :thumbs:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #114 : 27. Listopad, 2008., 10:58 »
Upravo to. Ti si tek prešao onu misiju kad dobiješ dva nova prijatelja i one lijekove od popa. Sad kada imaš lijekove možeš ić po cijeloj mapi, odnosno trebap ići na one žute uskličnike koji su ti na karti označeni ( upri broj 5 i mjenjaj karte na R ) kako bi dobio neke nove zadatke :piva:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #115 : 17. Studeni, 2008., 14:13 »
E ovak, u FC2 ima side missions, main i budy missions, kak pokrenem ove budy, nidgje mi se ne pojavljuje na karti onaj legend znak za buddy missions?! Hvala

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #116 : 17. Studeni, 2008., 15:49 »
Nisam tocno siguran al mislim da su to one misije kad te buddy nazove na mob i kaže ti di ćete se nać i onda ti da misiju. :solidus:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #117 : 19. Studeni, 2008., 10:34 »
E sad više ni sam neznam, odem na mapu i tam mi piše di mi je available mission, i bilo koju da obavim pisat će mi side mission, kad odem do onog dalekovoda i uzmem misiju pa me nazove netko, isto mi računa pod side mission, nikako da dođem do buddy ili main mission? Help  :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #118 : 19. Studeni, 2008., 10:38 »
I tamo u centru grada piše mi da imam misiju u onoj zgradi u gradiću koji čuva UFLL vrtim se oko te zdrade ali nigdje ulaza nema?

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Zapeli ste u nekoj igri? Pitajte...
« Odgovori #119 : 19. Studeni, 2008., 10:50 »
Za main misije moraš ić ili u grad di su one 2 kao bande ili u onaj kafić (mislim da se mike's bar zove). Te misije će ti se brojat pod main.

Side misije su ti sve one kod onog lika šta prodaje oružja i kod onih nekih tornjeva (imaš ih dosta razbacanih po mapi)  pa te lik na mob nazove.

A za ove buddy nisam baš siguran. Mislim da su te one plave označene na mapi a dobiješ ih ponekad kad uzmeš main misiju i onda te buddy nazove da se nađeš s njim i tad možeš birat između te main i buddy koju ćeš napravit.

I tamo u centru grada piše mi da imam misiju u onoj zgradi u gradiću koji čuva UFLL vrtim se oko te zdrade ali nigdje ulaza nema?

Ulaz ti je odmah sa glavne ceste, moraš doć do onog tipa šta stoji ispred vrata, dat mu oružje i onda te on pusti unutra.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9