HCL.HR

Znate li gdje kupiti glazbu na CD-u?

  • 5 Odgovora
  • 2282 Hitova
Znate li gdje kupiti glazbu na CD-u?
« : 25. Ožujak, 2017., 19:27 »
Pozdrav, dakle odmah da kazem, ne ne planiram piratizirati jer je ovo poklon za brata. Nego, evo uskoro mi buraz ima rođendan pa reko posto je veliki fan green day-a da mu nabavim jedan njihov album (po mogucnosti dookie ili tako nekako). Znate li gdje se moze nabaviti? Gledao sam i nasao neki site Cedeterija no nekako mi se to cini cudno, nema nigdje po netu nikakvih ocjena za site i nema nikakvih iskustava (ispravak: ima jedno iskustvo). Znate li gdje mogu nabaviti? Po mogucnosti da je negdje iz Hrvatske i da je na CD-u? Hvala unaprijed!
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs

Odg: Znate li gdje kupiti glazbu na CD-u?
« Odgovori #2 : 25. Ožujak, 2017., 23:11 »
Hvala ti puno! Nego, jel imas kakvih iskustava sa cedeterijom? Jer sad sam se zagledao i mozda jos nesta uzmem sebi hahah... Hvala ti :)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Znate li gdje kupiti glazbu na CD-u?
« Odgovori #3 : 26. Ožujak, 2017., 15:41 »
Nemam, al stranica izgleda pro, tako da sumnjam da nešto ne valja. Ma probaj, naruči jedan CD pa vidi jel sve ok.

Odg: Znate li gdje kupiti glazbu na CD-u?
« Odgovori #4 : 26. Ožujak, 2017., 21:55 »
Probat cu narucit taj Dookie pa javim. Hvala ti :)
Mineri, padobranci I djevice griješe samo jednom.

Odg: Znate li gdje kupiti glazbu na CD-u?
« Odgovori #5 : 07. Svibanj, 2017., 08:30 »
Dobra je cedeterija, ali evo ti još jedna preporuka:

dodax.nl

Free shipping, nemaš granicu, dakle možeš naručit CD za 3 eura i oni šalju (sve šalju pojedinačno). Roba zna stić i kroz par dana, a jedan CD mi je stigao točno na službeni datum izlaska (prednaručio sam).
Iskustvo s njima je zakon, cijene super - slična stranica je grooves-inc.de, ali kod njih je minimum 20 Eur za free dostavu.

Što se tiče Dookie cd-a, imaš ga za manje od 6 EUR: https://www.dodax.nl/muziek-cds-dvds-vinylplaten/pop/green-day-dookie-p170dn3dp/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9