HCL.HR

Letterbox

  • 10 Odgovora
  • 3227 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Letterbox
« : 23. Prosinac, 2011., 00:24 »
S današnjim updateom stigao je i Nintendo Letterbox, svojevrsni messanger, samo na Nintendov način. Crtanje poruka uz mogućnost dijeljenja istih s prijateljima putem SpotPassa (Wi-fi) ili StreetPassa.

Kad dobijete novu poruku, notifikacijska dioda na vrhu zasvjetli, obavavijest o novoj poruci dobijete pod 'Notifications', a kada ju idete pročitati putem same Letterbox aplikacije, vidite i izgled Mii lika koji vam je poslao poruku, a vidite i animaciju kako je crtao/pisao poruku.

Uglavnom - nije možda posebno korisna, ali jako lijepo izvedena stvar. Sučelje prilagođeno za 3D izgleda krasno.

Još nisam sve otkrio, jer u maniri igara - nove funkcije aplikacije se 'otključavaju' kako ju koristiš. Što je, opet, genijalno.

Odg: Letterbox
« Odgovori #1 : 23. Prosinac, 2011., 07:27 »
Taman smo ja i ti razmjenili poruke. Jako dobra stvar. Mislim što više poruka šalješ da ti se otključavaju dodatne mogućnosti. Ja sam naprimjer sad dobio pismo od Nikki da mogu izgled same pošiljke pretvorit u razglednicu i još neke stvari (ili se možda to ipak postepeno dobiva  :D ).

Odg: Letterbox
« Odgovori #2 : 23. Prosinac, 2011., 10:31 »
ma to kaj nije korisno, najjače. Uvijek me mučilo kad vidim negog onlajn da ga nemrem "piknut" :mrgreen: BTW. Ninitendova orginalna ideja koju guraju 3DSom mi postaje sve jasnija i sve simpatičnija. Hebeš gmail kad imaš letter box :mrgreen:
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Letterbox
« Odgovori #3 : 23. Prosinac, 2011., 11:28 »
Hebeš gmail kad imaš letter box :mrgreen:
:thumbs: :ave: Tako je

Odg: Letterbox
« Odgovori #4 : 30. Prosinac, 2011., 02:16 »
ma stvar je toliko simpatična da nekako čovjek zaboravi da se radi "samo" o nekoj vrsti messengera.

 btw, da li se s vremenom dobije i mogućnost stavljanja slika u pismo;   opciju replyanja sam dobio tek nakon što sam poslao prvo pismo  hihi

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Letterbox
« Odgovori #5 : 30. Prosinac, 2011., 07:31 »
Da, da možeš dodati (3D) sliku, pa kasnije i zvuk neki koji si snimio, pozadinu za cijelu poruku možeš izabrati itd. Ima još dosta opcija.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Letterbox
« Odgovori #6 : 01. Siječanj, 2012., 23:11 »
A zato ja imam opciju samo za pisanje....dakle treba stalno spamat... a meni se neda...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Letterbox
« Odgovori #7 : 02. Siječanj, 2012., 17:55 »
@disco ne trebaš slat samo sejvaš i delitaš :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=YrDFhhh-MuQ&feature=player_embedded#!
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Letterbox
« Odgovori #8 : 21. Siječanj, 2012., 14:28 »
ljudi neznam dali ste primjetili ali letterbox se ne zove vise letterbox vec postbox ??? XD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Letterbox
« Odgovori #9 : 21. Siječanj, 2012., 15:46 »
Erm, ne znam baš, meni i dalje uredno piše Letterbox.

Odg: Letterbox
« Odgovori #10 : 22. Siječanj, 2012., 17:34 »
buuu ja opet upravo provjerio ali je post box XD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9