HCL.HR

Luigis Mansion:Dark Moon

  • 32 Odgovora
  • 13474 Hitova
Luigis Mansion:Dark Moon
« : 06. Veljača, 2013., 20:26 »

Luigi's Mansion: Dark Moon - Gameplay Trailer E3 2012 - Nintendo 3DS

Igra će se sastojati od više mansiona .

Imati će local i online multiplayer.Do sada je pokazan samo hunter mode,ali moguće je da će biti više multiplayer opcija.Hunter mode je co-op gdje u tornju,od 1-4 igrača love duhove u rendom sobama.Moguće je i staviti težinu i količinu katova za toranj.

Više u videu gameexplaina.

Luigi's Mansion - Dark Moon - Multiplayer Preview & My Impressions (Nintendo 3DS)


Planira li itko kupiti?Ako nas bude mogli bi zaigrat multiplayera.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #1 : 07. Veljača, 2013., 11:09 »
Meni izgleda bezveze, ali tako mi je u pocetku izgledao i kid icarus pa je na kraju ispalo da je odlican! Cekam rivjue pa da vidim sto i kako :hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #2 : 21. Ožujak, 2013., 19:12 »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #3 : 22. Ožujak, 2013., 11:56 »
Prvi review stiže od IGN-a http://www.ign.com/articles/2013/03/21/luigis-mansion-dark-moon-review
Moj novčanik već plače :wildboy: :ementaler: :mrgreen:

Nekako sve vise mislim da si uzmem i 3ds XL, dosli su skroz bijeli i skroz crni, a ako se uzme i ova igra dobije se opet neka igra djabe (za mene bi to bio Layton).

EDIT: :wildboy: ovo za djabe igru vrijedi samo za američane...:(
« Zadnja izmjena: 23. Ožujak, 2013., 10:15 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #4 : 23. Ožujak, 2013., 13:53 »
I eurogamer daje odličnu ocjenu:http://www.eurogamer.net/articles/2013-03-22-luigis-mansion-2-review

Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #5 : 03. Travanj, 2013., 23:14 »
Igro sam prequel i stavrno je bio zakon!
Rado bi kupio drugi dio al mi srce place da dam 80 Maraka za igru(300 KN)

Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #6 : 04. Travanj, 2013., 12:17 »
Tko sve nabavlja?Ja sam naručio i stiže mi u roku dva tjedna.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #7 : 04. Travanj, 2013., 12:25 »
Ja idem po ovo i fire emblem, kad izadje doticni :ementaler:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #8 : 04. Travanj, 2013., 12:35 »
Nadam se da će nas biti što više za online multiplayera,iako teško je komunicirati što je vrlo važno u multiplayeru tako da ćemo morati nešto smisliti :solidus:

Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #9 : 04. Travanj, 2013., 14:47 »
Meni stiže ovaj tjedan. Luigis mansion i Monster hunter ultimate. Uzeo bi i fire Emblem ali nemam NOVACA. Nema veze mijenjacu se s nekim ko bude shtijo

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #10 : 14. Travanj, 2013., 15:06 »
Da se i ovdje pohvalim danasnjim ''ulovom'', sjeo na motorin i provozao se po ovom prekrasnom danu do Trsta :



Nikad nisam ni jedne pokemone odigrao jer su mi bezveze, ali ovaj XL mi je bas sexy :hiha::ementaler:

Evo jos jedne sitnice, kutija Luigis Mansiona slikana u mraku (ovu kutiju imaju samo europljani :clap: ):



Eto zasto su ''tvrde'' kopije bolje od download :hiha:

BTW, naslov teme je kriv, EUR verzija igre se zove Luigi's Mansion 2 samo, ovo sta sad pise je ime USA verzije ;)
« Zadnja izmjena: 14. Travanj, 2013., 19:15 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #11 : 14. Travanj, 2013., 21:38 »
Kad sam napravio temu ime nije bilo toliko sigurno,javi dojmove što prije :ementaler:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #12 : 15. Travanj, 2013., 05:58 »
Eh sad, impresije; nikad uzivo nisam probao ni 3ds XL ni DSi XL tako da sam ovog malisu kupio na blef....i razocaran sam kvalitetom ekrana, neznam, navikao sam na iPhone i retina display ocito  :wildboy::(

Na obicnom 3DSu ekran ima jace/izrazenije boje, na istoj razini osvjetljenosti obican 3DS je svjetliji ili tako bar djeluje zbog jacih boja i naravno daleko ostriji prikaz.

A sad malo pozitivnog, d-pad je veci za par mm (na 3DSu je kriminalno malen, mjerio oba), baterija traje duze (ovo mi je najvaznije), DS igre u 1:1 modu (dakle ne ono kad ih razvuce preko cijelog ekrana, nego kad ih prikaze u nativnoj rezoluciji - pali se tako da se drzi SELECT dok se pokrece igra/linker) izgledaju super i cak je veci skoro za 1cm od DSlite-a (cca 8,5cm Vs cca 7,8cm dijagonale), na 3DSu je ovo velicine postanske markice.
Puno, puno, puno je ugodniji za igranje jer je veci i fino ''lezi'' u ruci, iako je tezi, manje me ruke bole i ne grce mi se.
Tipke su nekako mekse, isto imaju klik kao i na 3DSu ali ne tako izrazen, cini mi se da imaju i duzi hod.

Jos da se malo naviknem na ekran i bice super  :D

A nervira me i system transfer (jos ga nisam napravio), jer bi htio koristit obe konzole, a ne ili jednu ili drugu, a i neke igre su bolje uz CPP (Nano Assault EX, MGS), a za ovo cudoviste jos nije izasao CPP.

Lugis mansion jos nisam probao, ali budem bez brige, a mora bit dobar, hebemu svugdje je dobio top ocjene :hiha:

Eto to je to :piva:

@snesmaster: pa sta nemozes sad promjenit naslov?
Ako nemozes ti onda ce vjerovatno sirko ako skuzi ;)

« Zadnja izmjena: 15. Travanj, 2013., 06:00 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #13 : 15. Travanj, 2013., 10:38 »
Igra je jako dobra, turbo igriva, makar ima dosta frustracije kad nekaj nemres najti, meni je jučer za šestu misiju trebalo 50 minuta da završim jer nisam mogel najti j+++jni ključ. Ali sve u svemu super je igrica,nisam mogel vjerovati da moze grafika biti bilja od re revelations, stvarno tak nekaj ljepo dugo nisam videl. Igram sad istovremeno i monster huntera 3 ultimate i isto super izgleda. 3d je bomba, makar je na luigiju totalna ludnica 3d efekt.

Odg: Luigis Mansion:Dark Moon
« Odgovori #14 : 15. Travanj, 2013., 19:38 »
Meni Luigis Mansion:2 dolazi ovaj tjedan najvjerovatnije,nadam se da ste spremni za multiplayera :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9