HCL.HR

Nintendo 3DS - općenita rasprava

  • 139 Odgovora
  • 74376 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Nintendo 3DS - općenita rasprava
« : 19. Studeni, 2011., 19:30 »
Evo recenzije: http://www.hcl.hr/recenzije-nintendo-3ds-555-22.html koja je prva vraćena na sajt. :woohoo:

Rulao mi je topik. Ono, svaki novi član na forumu bi imao 3DS i bi navečer sanjao da mi ga je sv. Nikola donio u 7. mjesecu. Uglavnom, tu stavite one friend kodove ako se ne varam da se tako zovu, pitajte u vezi problema kavog s konzolom i općenito raspravljajte od 3DS-u. :ementaler:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #1 : 20. Studeni, 2011., 11:43 »
Evo recenzije: http://www.hcl.hr/recenzije-nintendo-3ds-555-22.html koja je prva vraćena na sajt. :woohoo:

Rulao mi je topik. Ono, svaki novi član na forumu bi imao 3DS i bi navečer sanjao da mi ga je sv. Nikola donio u 7. mjesecu.
Ahahahhaha. Evo ja ga imam. Tek sam ga nedavno dobio. Stvarno je predobar. Za sad samo Super Street Fighter 4 imam, ali planiram uzeti ovaj ili sljedeći tjedan Super Mario 3D Land, a poslije i Mario Kart 7. A pajko štedi pa ga uzmi. Nećeš požaliti.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #2 : 20. Studeni, 2011., 12:15 »
Ma znam. Nekako mi je u planu X360 jer sam već na jednoj nagradnoj igri dobio Medal of Honor za njega, a 3DS mi izgleda primamljivo (3DS efekt, Ocarina of Time i ovaj RE za 3DS) ali vjerovatno budem kupio 3DS za par godina, ili nekog njegovog nasljednika. :mrgreen:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #3 : 20. Studeni, 2011., 17:32 »
Svakako vridi svake kune. A i ima predobrih nadolazećih igrica. Zapravvo ima ih već i sad dobri, ali mislim da su još bolje one koje će izaći. Samo kad bi ga još regionalno otključali s nekim updatem, bilo bi predobra, ali eto što je tu je.

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #4 : 30. Studeni, 2011., 14:32 »
zanči stiže circle pad pro dodatak, u bundleu s kojom igrom, krajem januara u Ropu.

izgleda da leži u ruci pravo

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #5 : 30. Studeni, 2011., 14:48 »
To je onaj ružni fensi dodatak oko kojeg se dizala prašina? :hihi:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #6 : 01. Prosinac, 2011., 08:54 »
Krajem prvog mjeseca znači? Fino, mogao bi ga ubost u bundleu s nekom igrom, baš me interesira koliko će lokalni shopovi dignut cijenu. Ako se dobro sjećam prepopručena cijena za Ameriku je oko 20$. Kod nas će biti oko 170kn rekao bih, ako ne i oko 200kn.

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #7 : 01. Prosinac, 2011., 14:58 »
Nadam se da će bar na stranicam iz vani biti jeftniji taj dodatak, pa ga uzmem. Inače čini mi se jako udoban za uhvatiti. 3DS izgleda kao đojstik s tim.

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #8 : 10. Prosinac, 2011., 08:59 »
Ambasadorovci ipak ove godine dobivate 10 besplatnih Game Boy Advance igrica.
Nintendo je potvrdio:
http://mynintendonews.com/2011/12/10/nintendo-customer-service-states-that-the-ten-free-gameboy-advance-games-are-still-coming-this-year/

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #9 : 10. Prosinac, 2011., 10:43 »
Jup, vidio to neki dan, vjerojatno će čekat do badnjaka ili nešto, proglasiti to bižićnim darom il nešto da marketing bude jači. Svejedno, glavno da dolaze

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #10 : 10. Prosinac, 2011., 10:55 »
I ja mislim da će to bit kao božićni poklon. Ali nadam se da će i nama drugim bar jednu igricu dati za Božić   :bonk: :bonk: ili ipak ne :D

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #11 : 21. Prosinac, 2011., 21:02 »
Ima li kakav način za gledanje filmova na 3DS-u ili imali ih za kupit. Pitam čisto iz znatiželje

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #12 : 22. Prosinac, 2011., 00:53 »
Mislim da ima, samo je pitanje legalnosti:)

Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #13 : 22. Prosinac, 2011., 14:08 »
Jup, vidio to neki dan, vjerojatno će čekat do badnjaka ili nešto, proglasiti to bižićnim darom il nešto da marketing bude jači. Svejedno, glavno da dolaze

Jel ima negdje spisak GBA naslova koji dolaze uskoro u sklopu ambasador programa ?
Pozdrav

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo 3DS - općenita rasprava
« Odgovori #14 : 22. Prosinac, 2011., 14:19 »
Pa došli su ti GBA naslovi, odi opet na Settings/Other u eShopu i onda ih potraži pod Titles You've Downloaded. Tamo ti je sve  :clap:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9