HCL.HR

Novi firmware za naš 3DS

  • 10 Odgovora
  • 2893 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Novi firmware za naš 3DS
« : 07. Prosinac, 2011., 14:13 »
Stigao je onaj veliki firmware upgrade koji se čekao. Krasna stvar je što mi se sam skinuo preko noći, samo sam ga instalirao ujutro. 3D video snimanje je tu, nove stvari Mii Plazi, a u eShopu nema još obećanih demo igara i DLC-ova.
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2011., 23:14 Ementaler »

Odg: Novi firmewire za naš 3DS
« Odgovori #1 : 07. Prosinac, 2011., 16:07 »
Da u eShopu nema još demoa koje su obećali  :wildboy: :wildboy: :wildboy:

Odg: Novi firmewire za naš 3DS
« Odgovori #2 : 07. Prosinac, 2011., 21:14 »
Evo ljudi danas je izasao novi firmewire za nas 3ds, ja ga upravo skidam pa cu vam moc rec novosti :D bilo bi ok drzat ovu temu otvorenu tako da znamo kad zade novi firmewire da si mozemo javit medusobno :)

EDIT by admin: Samo malo uredio naslov teme.  :piva:
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2011., 12:44 Ementaler »

Odg: Novi firmewire za naš 3DS
« Odgovori #3 : 07. Prosinac, 2011., 22:00 »
Već smo mi njega svi instalirali :D . Ja sam svoj 3DS updata jutros oko 7sati. A novosti su ti snimanje u 3D-U (DO 10 MINUTA) i poslije će na eShop dolazizi demoi od igrica. Japancima su već omogućeni demoi

Odg: Novi firmewire za naš 3DS
« Odgovori #4 : 07. Prosinac, 2011., 22:04 »
Već smo mi njega svi instalirali :D . Ja sam svoj 3DS updata jutros oko 7sati. A novosti su ti snimanje u 3D-U (DO 10 MINUTA) i poslije će na eShop dolazizi demoi od igrica. Japancima su već omogućeni demoi
ahahhaha nisam znao da znate :P btw i na piazza mii ( neznam na neg kako s ekaze posto imam 3ds na taljanskom jer znam taljanski) isto imaju neke novosti :DD

Odg: Novi firmewire za naš 3DS
« Odgovori #5 : 07. Prosinac, 2011., 22:43 »
Da na Street Pass Mii Plazza imaju neke novosti. Tako se kaže na engleski :)

Odg: Novi firmewire za naš 3DS
« Odgovori #6 : 08. Prosinac, 2011., 12:18 »
teško se taj nintendo odlučuje za demo, a koji se razlozi kriju iza toga, hmm... ko će ga znati

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Novi firmewire za naš 3DS
« Odgovori #7 : 08. Prosinac, 2011., 12:50 »
Budući da smo o ovom firmware updateu pričali i u općenitoj temi za raspravu o 3DS-u, pa ja onda mariocro otvorio ovu temu, spojeni su postovi iz općenite teme u ovu temu. Malo konfuzno možda, ali eto - sada je sve na mjestu  :piva:

Inače Japanci dobili demo za Monster Hunter Tri G  :wildboy: Valjda će i nama nešto danas od demo verzija dati. Osim toga update je u eShop konačno stavio i pamćenje podataka o kreditnim karticama, pa kad sljedeći put želite dodati sredstva na eShop račun, ne morate opet ukucavati kreditne informacije.

Odg: Novi firmewire za naš 3DS
« Odgovori #8 : 08. Prosinac, 2011., 23:09 »
ljudi neznam vama ali od kad sam napravio update 3ds izgleda malo sporiji, znaci u menu kad idem prema desno onako steka mi, bolje receno lagga

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Novi firmware za naš 3DS
« Odgovori #9 : 08. Prosinac, 2011., 23:14 »
Nisam primjetio, dapače, eShop mi se primjerice nekako brže učita sada.

Odg: Novi firmware za naš 3DS
« Odgovori #10 : 08. Prosinac, 2011., 23:21 »
Nisam primjetio, dapače, eShop mi se primjerice nekako brže učita sada.
jap e shop puno brze radi ali menu meni bas steka zesce :/ mozda jer imam previs epizdarija gore? imam one trejlere i to gore

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9