HCL.HR

Pokemon Video game turnir 2014

  • 2 Odgovora
  • 3897 Hitova
*

kox9sxe

  • n00b
  • 3
    • Pokemon Hrvatska
Pokemon Video game turnir 2014
« : 03. Studeni, 2014., 15:07 »

Pozdrav, prije svega nadam se da ne kršim neka pravila ovog foruma sa otvaranjem nove teme :D Otvaram ovu temu u ime prve Hrvatske Pokemon zajednice - pokemon-hr.com foruma. Nastali smo davne 2005. / 2006. i od onda smo aktivno organizirali razna natjecanja i druženja. Prema uzoru na Pokemon turnire u svijetu odlučili smo organizirati jedan za Hrvatsku i okolicu.

Sve što trebate učiniti je ispuniti prijavnicu na našoj stranici te čekati daljnje upute na kontakt koji ste naveli u prijavnici. Nije potrebna registracija na naš forum. Ovaj turnir želimo učiniti što večim, jednostavnijim i boljim za sve.

Stoga svi zainteresirani kliknite na link ispod ili sliku iznad i prijavite se na natjecanje :)

Ove godine pripremili smo dvije vrste natjecanja:

  • Video game (XY) – Online WIFI borba sa Nintendo 3ds/2ds konzolama te X i Y igrama.
  • TCG Online – Besplatna službena igra sa Pokemon kartama. Ako još niste prijavite se ovdje.

- Možete se prijaviti u obje kategorije ili samo na jednu od kategorija ako želite. Ovo su dva odvojena turnira koji se odvijaju u isto vrijeme.

Pravila

  • Prijaviti se na natjecanje može bilo tko i ne ograničavamo se samo na članove foruma.
  • Ista osoba može se prijaviti u sve kategorije natjecanja sa više accountova (Naprimjer ako imate obje Pokemon 3ds verzije, bitno je da je drugi nadimak)
  • U slučaju da se ista osoba prijavi na natjecanje sa više accountova te završi u finalu sam protiv sebe automatski se smatra pobjednikom te runde ili kategorije natjecanja.
  • Nakon registracije na natjecanje nasumično ćemo odabrati članove koji će se međusobno boriti. Njihov zadatak je međusobno dogovoriti vrijeme i način borbe te su dužni OBOJE kasnije javiti rezultate borbe.
  • Borbe se moraju izvršiti u vremenski dogovorenom roku.

Pokemon Hrvatska - Prva Hrvatska zajednica svih obožavatelja ovih džepnih čudovišta
www.pokemon-hr.com

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Pokemon Video game turnir 2014
« Odgovori #1 : 03. Studeni, 2014., 15:28 »
Isuse postoji Pokemon TCG Online. Hvala, upravo si mi oduzeo sljedećih 100 dana života :wildboy:

A sad ozbiljno, igrao dosta TCG na originalnom GameBoyu, pa pokušam da vidim sjećam li se ičega, ako budem mogao prijavim se. I da, trebao si staviti do kada su prijave?

*

kox9sxe

  • n00b
  • 3
    • Pokemon Hrvatska
Odg: Pokemon Video game turnir 2014
« Odgovori #2 : 03. Studeni, 2014., 15:40 »
Isuse postoji Pokemon TCG Online. Hvala, upravo si mi oduzeo sljedećih 100 dana života :wildboy:

A sad ozbiljno, igrao dosta TCG na originalnom GameBoyu, pa pokušam da vidim sjećam li se ičega, ako budem mogao prijavim se. I da, trebao si staviti do kada su prijave?

Igra je užasno zarazna. Sa Pokemon.com accountom možeš igrati mini igre na njihovoj stranici i skupljati pokedolare koje možeš trošiti u igrici tako da kupuješ boostere i deckove. Možeš igrati ligu gdje također dobivaš pokedolare, nekad i više kad skupiš više bodova i svaki dan dobivaš free nešto kad se prijaviš. Bez problema si možeš već za mjesec dana igranja izgradit solidan deck i skupit odlične karte :D

Nije određeno do kad su jer se nije još javilo puno ljudi, imam oko 5-6 prijava što je premalo da bi se nešto organiziralo. :wildboy: Kad se skupi još prijava onda ću odrediti neki datum kad završavaju prijave i počinje natjecanje. Htio sam da natjecanje završi prije izlaska Omega Ruby / Alpha Sapphire igara ali to je već za malo više od 20 dana pa teško da će se do onda skupit ljudi. Ma da nas je 15-20 može se organizirat već nešto.
Pokemon Hrvatska - Prva Hrvatska zajednica svih obožavatelja ovih džepnih čudovišta
www.pokemon-hr.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9