HCL.HR

Resident Evil: Revelations

  • 74 Odgovora
  • 18026 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Resident Evil: Revelations
« : 19. Siječanj, 2012., 13:34 »
Imali smo temu prije pada servera u 11.-om mjesecu, pa eto je opet.

Igra izlazi 27. siječnja u Europi, a upravo danas bi trebala dobiti demo na europskom eShopu. Pa zato i otvaram temu - da možete svi fino javiti impresije nakon igranja demoa. Meni se još nije updateao eShop za danas, pa ništa od demoa još, ali probam svakako pa javim što mislim.

Inače igra je već preorderana za HCL recenziju, zajedno s Circle Pad Pro dodatkom, bit će zanimljivo. Možda obavimo unboxing nekakav tog bundlea Revelationsa i Cricle Pada, pa nabacimo to na YouTube.  :piva:

Inače, poznati japanski časopis Famitsu je recenzirao igru nedavno i udjelio joj 39/40, što je jako puno za njih. Doduše, imaju malo čudne ocjene u zadnje vrijeme... ali ne sumnjam uopće da se ovdje radi o odličnoj igri. Lijepo izgledaju i Super Mario 3D Land i Mario Kart 7, ali ovo se čini kao najimpresivnija igra do sada, u grafičkom pogledu barem - vidjet ćemo kakav je gameplay na kraju.

Evo par trailera

Gameplay

Resident Evil: Revelations - Survivor Gameplay

E3 trailer

Resident Evil Revelations E3 Trailer

Mišljenja o igri? Kupujete? Probali demo? Diskusija  :hug

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #1 : 19. Siječanj, 2012., 14:17 »
Hmph, nemam 3DS, ali budući da lajkam konzolu svako malo pogledam što se nudi na njoj.
I gledao prije par dana filmiće o igri na netu i izgleda dosta solidno. Grafika je savršena, a čini mi se nekako da je malo Famitsu pretjerao.  :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #2 : 19. Siječanj, 2012., 14:31 »

Inače igra je već preorderana za HCL recenziju, zajedno s Circle Pad Pro dodatkom, bit će zanimljivo. Možda obavimo unboxing nekakav tog bundlea Revelationsa i Cricle Pada, pa nabacimo to na YouTube.  :piva:


Bilo pi predobro kada bi to napravili. Nego, naš eshop se obnavlja tek oko 4h, pa nemojte prije 4 sata ništa očekivat.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #3 : 19. Siječanj, 2012., 16:07 »
A zavisi kako kada, evo ja već odigrao demo. I mogu reć da sam zadovoljan, jedva čekam da cijela dođe da se proba to sa Cricle Padom Pro, jer jedina veća zamjerka ovdje je što bi mi bolje odgovaralo da je kamera malo više postavljena, par stupnjeva, ništa posebno. Ali uglavnom, igra izgleda jako zabavno - malo istraživanja, jednostavne mini igre, malo akcije koja me totalno podsjeća na RE4 i sve zajedno s odličnom glazbom i dizajnom da se stvori jeziva atmosfera. Demo prešao u kojih 10-ak minuta, pa nisam stigao sve u prvom prelasku istražiti, ali jel mi se čini ili nema sprintanja? Nije da je kretanje baš presporo, ali bilo bi dobro da je primjerice L tipka sprint, nisam o tome čitao ništa još.

Ostali? Probali?

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #4 : 19. Siječanj, 2012., 16:14 »
Josh ne probao. Idem sad doma pa bum onda. Narucio preko zavvija za 30 funti circlepad pro i igru bundle oni jedini imaju exclusivu tak da cekam valjda bu doslo do kraja mjeseca. zavvi je inace u medjuvremenu bundle povisil cijenu na 37 funti ali ja vec platio prek paypala. Idem skinut jedva cekam demo ali igru nemrem opisati kolko ju ocekujem. Evo me natraaag!!!!!!!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #5 : 19. Siječanj, 2012., 16:45 »
Jel zna netko cemu ce sluzit drugi analog u resiju?
Jel se more kretat i pucat ili? Ako ne, onda circle pad nema uopce smisla...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #6 : 19. Siječanj, 2012., 16:47 »
Pretpostavka je da ga koristiš za kontrolu kamere i nišanjenja, tj. kao u klasičnom TPS-u recimo...bar bi to bilo logično.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #7 : 19. Siječanj, 2012., 16:49 »
Pretpostavka je da ga koristiš za kontrolu kamere i nišanjenja, tj. kao u klasičnom TPS-u recimo...bar bi to bilo logično.
A onda je to must have, ako je tako...hebemu gamestop nema bundle nego je igra 45€+20€ circle pad. :wildboy:
EDIT: skidam soul calibur za ios, pa kad se to skine, skinem i ovaj demo da gustam :clap:
« Zadnja izmjena: 19. Siječanj, 2012., 16:51 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #8 : 19. Siječanj, 2012., 17:54 »
Skinuo, ali nisam ljubitelj resija pa mi se ni ovo nije svidjelo. Jedna scena me prepala, skoro mi srce stalo (ono kad jedan zombi padne sa plafona).

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #9 : 19. Siječanj, 2012., 17:59 »
Je drugi stick je kontrola kamere, ali sad sam zigral demo s e shopa i komande su cisto solidno rijesene cak i nisanjenje. Jos ima zavvi bundle na lageru pa je bolje da se pozuris 37 i nekaj funti je. Odusevljen sam demoom ako bude igra takva bude ludo. nemogu vjerovati da nekaj takvoga postoji za handheld. Uglavnom nemogu vise cekati. Mjesavinaa re5 i re2 mislim istrazivanje i akcija otprilike u mixu. Bomba

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #10 : 19. Siječanj, 2012., 19:59 »
Evo odigrao i sad cu poludit dok izadje....predobar je!
Sluzice dvije gljive kao u FPSima, dakle jedna ce bit za pomicanje lika a druga za nisanjenje, dok hoda ce jedna bit za kameru a druga za hodanje...morat cu kupit ono cudoviste od circle pro definitivno :geek:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #11 : 20. Siječanj, 2012., 10:32 »
Pa kupi brate bundle, jeftinije napol te izadje

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #12 : 20. Siječanj, 2012., 16:19 »
Pa kupi brate bundle, jeftinije napol te izadje
Ocu ako bude u trstu, jer mi se neda preko poste zezat pa prvo cekam dok ne pozelenim pa mi onda jos i carinu nabiju jer ce taj bundle bit poprilicno velik, a i max iznos za posiljke bez carine je 160kn!
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #13 : 21. Siječanj, 2012., 11:47 »
Zavvi je online prodavac i samo on ima exclusivu. Tak dan nigdi u ducanu nebude bundlea pa bi ga moral preorderati da. neznam kolko bude carina, ali kad mi dojde bum javil sve detlje. Nemogu vise cekati, demo je predobar. PoZZZ

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Resident Evil: Revelations
« Odgovori #14 : 25. Siječanj, 2012., 12:55 »
Op, javljeno mi je na mail sada da je igra + Circle Pad Pro na putu za Hrvatsku... trebat će doduše 7-14 dana da stigne kažu, računam da bi trebala i prije... računam = nadam se.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9