HCL.HR

Što se igra na 3DS-u ovih dana?

  • 138 Odgovora
  • 66138 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« : 13. Ožujak, 2012., 13:40 »
Čudno da nemamo ovu temu već, ali eto je sada. Pa s vremena na vrijeme navratite napisati što vam "ovih dana" oduzima vrijeme na 3DS-u.

Ja trenutno najviše igram Dillon's Rolling Western (eShop, 9 Funti), a povremeno upalim raid mode Resident Evil: Revelationsa i probam oborit highscore na nekom levelu Super Mario 3D Landa. Zanimljivo, Mario Kart 7 mi malo dosadio.

Vi?

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #1 : 13. Ožujak, 2012., 14:25 »
Završio sam Zeldu i sad se zabavljam Mario Kartom i Super Mario Brosom. Nekad odigram mario and sonic at the london 2012 demo. A još čekam MGS kojeg mi zavvi još nije poslao unatoč tom što sam
ga preordao -.-

EDIT: Zavvi mi je poslao igru, ali sam im prije toga poslao poruku. Poruku sam napisao da izgleda da sam jako ljut i nakon možda sat dva su mi poslali igru.  :clap:
« Zadnja izmjena: 13. Ožujak, 2012., 20:03 Duje wii »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #2 : 14. Ožujak, 2012., 16:24 »
Ja trenutno gustam u Riiiiiiiiiiiidge raceruuuuuuuuu!
Super je kao svaki prije njega, jedino je grafika osjetno losija od npr mario karta.
I svako tolko opet odigram onaj impresivni demo Dead or alive-a.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #3 : 21. Ožujak, 2012., 16:45 »
Evo nadobudno probao ssf4 preko neta igrat jer mi se neda igrat SP i ubili me od batina, al ono poderali me ko svinja masnu krpu, cak me neki japanac ''prefektirao''!
uglavnom, vracam se na RR;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #4 : 21. Ožujak, 2012., 16:59 »
Da, i ja sam skoro svaki put izgubio u onlineu, matchmaking te samo spoji s tipom koji ima daleko više onih bodova od tebe i već tada znaš da je sve gotovo...

Ja si inače uzeo napokon Zen Pinball, preporuka ko kuća za ovo - jedino jedan stariji fliper za PC mi je bolji od ovoga bio po sadržajnosti, produkciji i općenito u odnosu cijena-iskustvo.

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #5 : 22. Ožujak, 2012., 15:46 »
Meni upravo stigao Metal gear solid sE. Znaci popodne prvi put od pocetka veljace vadim iz 3ds-a RE Revelations :D

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #6 : 22. Ožujak, 2012., 18:06 »
I meni danas stiga.

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #7 : 23. Ožujak, 2012., 09:51 »
Evo odigrao malo i moram reci da je super. do sad sam igrao jedinicu, guns of the patriots na ps3 i peacewalkera. ovo je interesantno iskustvo, puno je sadržaja, grafika nije loša ali framerate povremeno pada, pogotovo u filmićima koji su u engineu. unatoc tome jako sam zadovoljan, igram s circlepadom i super mi je.  =D>

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #8 : 23. Ožujak, 2012., 11:56 »
Znači i u punoj verziji je framerate odvratan u cutscenama? :( Krasno. I btw, ajmo o MGS 3D dalje u temi za to:

http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=14526.30

Vi koji ste ga dobili već javite malo kakva vam je igra.  :piva:

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #9 : 23. Ožujak, 2012., 22:40 »
Igra je dobro. Nisam baš puno igrao, ali ono što sam igrao mi se svidjela. Ali naravno naiša sam na par zamjerki. Kad ubijem neprijatelja i krenem ga vuć, probao sam se sa CPP-om približite skroz njemu kod nogu. I kad sam to uspio primjetio sam da taj isti neprijatelj nestaje. Samo odjedanput vidim da njega nema, a moj lik drži ruke u položaju kao da ga nosi.

Još nešto što sam primjetia je to da kad su oni filmići i kad se kamera skroz približi licu lika, da neki djelovi glave izgledaju ružno. Znači grafika nije najsavršenija. Neznam dal je to do 3DS-ovih mogućnosti ili nečeg trećeg, ali je to moglo biti bolje napravljeno. Ovo će to još primjetiti na pokojem kamenu, ali to nije baš velika zamjerka.


Igrivost je stvarno odlična sa CPP-om. Ne mogu uopće zamisliti kako bi moga igrati bez njega. Dodatni analog radi savršeno, s tim da malo brže klizi nego orginal, jer naravno, orginal koristim od 10. mjeseca, a ovaj niti mjesec dana. Znači, ako već uzimate ovu igru probajte si uzet i CPP, prvenstveno radi dodatnog analogu, a nakod toga zbog onog što je uvik govorim, udubnosti držanja samog 3DS-a

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #10 : 26. Ožujak, 2012., 01:17 »
ovih dana igram Super Mario vs Donkey Kong [GBA] (tu i tamo po jedan-dva levela, prije spavanja recimo..).   A ponekad upalim i DoA: Dimensions demo, dok još traje.    Prekjučer pređoh Pyramids demo, smeće igra inače, ali ju 3D baš dosta izvlači (iako daje dosta primitivan zapravo efekt "kutije", ali svejedno).

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #11 : 27. Ožujak, 2012., 13:24 »
Znači i u punoj verziji je framerate odvratan u cutscenama? :( Krasno. I btw, ajmo o MGS 3D dalje u temi za to:

http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=14526.30

Vi koji ste ga dobili već javite malo kakva vam je igra.  :piva:

Metal Gear Solid Snake Eater 3d je FANTASTICNA IGRA. bez obzira na sve glicheve puna je sadrzaja i akcije i filmova i bez obzira na sve mislim da bi ju svi morali odigrati. ja ju dosad nisam igral na prijasnjim platformama, ali nakon odigranih nekoliko sati, a stvarno se ima kaj za igrati (cutscene su bomba zbog turbo price i ostalo) mislim da je ovo must have za 3ds poslje revelationsa.

Mit freundlichen Grüssen

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #12 : 27. Ožujak, 2012., 16:22 »
Eto ga na, super je to - ali daj u temu gdje treba. Evo je opet MGS 3D tema - http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=14526.30

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #13 : 27. Ožujak, 2012., 22:08 »
Opet ja offtopic sry brate Ementalere, saljem tamo. oprostite svi

Odg: Što se igra na 3DS-u ovih dana?
« Odgovori #14 : 05. Travanj, 2012., 18:29 »
Super je!!!!!!!!!Prelijepa je igra

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9