HCL.HR

Nintendo Direct video prezentacije

  • 182 Odgovora
  • 108949 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #15 : 16. Rujan, 2012., 13:00 »
U ovom zadnjem directu? Ne, bio je fokusiran samo na Wii U, nije se ni 3DS spominjao.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #16 : 04. Prosinac, 2012., 13:02 »
Sutra je novi Nintendo Direct - http://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintendo-Direct/Nintendo-Direct/Nintendo-Direct-638747.html

Biti će fokusiran na Wii U i 3DS igre koje dolaze do kraja 2012. i u početnim mjesecima 2013. godine.

EDIT: To je inače 18 sati po našem vremenu.
« Zadnja izmjena: 05. Prosinac, 2012., 09:36 Ementaler »

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #17 : 07. Siječanj, 2013., 18:56 »
http://www.nintendolife.com/news/2013/01/new_pokemon_nintendo_direct_appearing_on_8th_january

Sutra u podne novi Nintendo Direct, jedino sto se zna da ce biti posvecen pokemon vijestima, teorije su od nove pokemon igre za 3ds do nekakve igre za Wii U :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #18 : 07. Siječanj, 2013., 18:58 »
Rekli su prošli tjedan još da će ovaj tjedan biti neke velike Pokemon vijesti.

Vjerojatno će biti nešto za 3DS u pitanju... i to baš nova velika Pokemon igra. Ali hej - možda i bude stvarno nešto za Wii U. Pokemon Stadium novi možda :)

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #19 : 07. Siječanj, 2013., 21:58 »
Cisto sumnjam, pravi pokemoni su uvijek bili rezervirani za prijenosne konzole.:hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #20 : 22. Siječanj, 2013., 16:58 »
Sutra je novi Nintendo Direct. Iwata će otkriti "nove Nintendo Wii U igre". Live stream počinje u 15 sati po našem vremenu.

http://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintendo-Direct/Latest-Nintendo-Direct/Nintendo-Direct-698557.html

Bayonetta 2 gameplay napokon? Sumnjam, ali ajmo se nadati.

Nadam se samo da će otkriti nešto stvarno novo, ne samo detaljnije prezentirati stvari kao LEGO City Undercover i Rayman Legends. Na kraju krajeva, Nintendo UK je pri objavi na Twitteru rekao specifično "nove igre"... tako da - bit će zanimljivo.


*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #21 : 22. Siječanj, 2013., 17:01 »
Sutra je novi Nintendo Direct. Iwata će otkriti "nove Nintendo Wii U igre". Live stream počinje u 15 sati po našem vremenu.

http://www.nintendo.co.uk/Misc-/Nintendo-Direct/Latest-Nintendo-Direct/Nintendo-Direct-698557.html

Bayonetta 2 gameplay napokon? Sumnjam, ali ajmo se nadati.

Nadam se samo da će otkriti nešto stvarno novo, ne samo detaljnije prezentirati stvari kao LEGO City Undercover i Rayman Legends. Na kraju krajeva, Nintendo UK je pri objavi na Twitteru rekao specifično "nove igre"... tako da - bit će zanimljivo.

Super, bilo je i vrijeme :) Nekako sve igre sto su najavljene izlaze do 4. mjeseca, a ostatak godine je nepoznanica, nista se ne zna, nadam se da ce biti nesto novo i nesto veliko :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Zael

  • *
  • 25
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #22 : 22. Siječanj, 2013., 17:12 »
ajmo nešto first party da se konzola trgne i ja odjurim u algoritma! držim palčeve...
Balancing on the edge of a knife.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #23 : 22. Siječanj, 2013., 17:14 »
Op, upravo mi stigao mail od Capcoma i lako moguće da će sutra Iwata reći koju i o... Resident Evil: Revelations za Wii U. :ementaler:

Jup, upravo je potvrđeno da dolazi.

Press release kaže da 24. svibnja stiže na PC i PS3 u Europu, a kasnije će otkriti datum za X360 i Wii U verziju.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #24 : 22. Siječanj, 2013., 17:40 »
Capcom drolje, ali odigrat cu je rado ponovno na PCu:mrgreen:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #25 : 23. Siječanj, 2013., 14:57 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #26 : 23. Siječanj, 2013., 21:57 »
Uglavnom - najbolji Wii U Nintendo Direct do sada, baš kakav je trebao da se malo "kickstarta" Wii U.

Nintendo je bacio toliko buba u toliko ušiju da je to strašno... sve jako konkretno, sve ono što smo željeli vidjeti, sve ono što smo željeli čuti. Em system update za ubrzanje učitavanja, em Virtual Console, em brdo novih bitnih igara od bitnih studija. Čak toliko dobar Direct da me već brine što uopće drugo mogu pokazati o Wii U prije E3-ja?

Mislim, pogledajte samo Wii U podforum:
http://www.hcl.hr/forum/nintendo-wii-u

Napokon imamo o nečemu novome za pričati.

Sljedeći Direct će gotovo sigurno biti o 3DS-u... i onda negdje oko 4-5 mjeseca jedan prije E3-ja?

Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #27 : 23. Siječanj, 2013., 22:49 »
Wii U dobiva odlične igre red je na 3ds.,Super Smash Bros,Lugis Mansion i Pokemon X i Y su sigurni.Rado bih vidjeo nove LoZ igre,nekakav Metroid,Mario rpg nalik na onog sa snes-a,no to je samo ono što ja želim.Btw. kad je taj Direct o 3ds-u?

*

Zael

  • *
  • 25
Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #28 : 24. Siječanj, 2013., 00:33 »
strava direct :ave:
al problem je taj (što je rekao ementaler) što mislim da je nintendo sad ispucao sve najave i novosti do e3-a sigurno, bar što se tiče igara. mislim da neke od ovih najavljenih igara neće izaći do polovice 2014. (zelda wiiu). očito su osjetili u nintendu da trebaju ljudima dat nešto konkretno asap al čini mi se da su odigrali sve karte iz ruke. lipo mi je vidit ovoliki broj najava al ipak će vlasnici konzole bit još ~2 mjeseca bez većih naslova.
yoshi je ok, mario kart će valjda bit ok, 3d mario i dvije zelde- odlično!!! ali moram priznati da me daleko najviše obradovao novi monolithov jrpg
Balancing on the edge of a knife.

Odg: Nintendo Direct video prezentacije
« Odgovori #29 : 24. Siječanj, 2013., 14:36 »
A, ija volim Monolith:) Od Baten Kaitosa. Inače, ima prostora za nove najave - recimo nema baš nekih najava third paryja.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9