HCL.HR

Nintendo Switch - općenita rasprava

  • 207 Odgovora
  • 108793 Hitova
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #45 : 14. Siječanj, 2017., 01:38 »
Ni ja nisam zadovoljan.. I ovako mi ovo izgleda ko neki običan tablet koji vrti igre u 720p rezoluciji ,a još sa ovim plaćanjem za online...katastrofa
Igre me baš i ne zanimaju osim Zelde.
Ne razumijem koja je ponta ove konzole ako baterija traje 2.5-6 sati.
Ovo je očito prijenosna konzola a onaj dock dolazi ko punjač ,a meni 2.5 sata i ne zvuči baš puno osim ako nisi casual gamer kao što Nintendo misli. :wildboy:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #46 : 14. Siječanj, 2017., 02:55 »
Samo NITENDURR može vidjeti Ikarusa i onda mu polomiti krila prije nego i poleti.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #47 : 15. Siječanj, 2017., 12:57 »
Zna li netko da li se u nekoj našoj trgovini može napraviti preoreder za switch?

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #48 : 15. Siječanj, 2017., 15:13 »
Ja sam više puta rekao svoje mišljenje o ovome uređaju i vidim da nisam jedini, većina nas slično razmišlja. Kao što je kolega prije rekao, ovo će se tek isplatiti kada bude pristojna kolekcija igara koje možemo kupiti, nažalost cijene tih igara će biti poprilične, pa ću ja kao što sam već rekao, pričekati neki paket sa 2-3 igre na sniženju i kupiti ( 300e je u redu cijena ako su 3 igre s njim ). Po meni će se Switch najisplativije moći kupiti za božićne praznike, tada će biti sniženje, biti će već dovoljna količina igara i svi ćemo znati što očekivati od ovoga uređaja preko recenzija itd. Uz to tada bi i Project Scorpio trebao zaživiti, pa ćemo znati što donosi i po kojoj cijeni ( cijena će biti presudna jer neki govore da će biti dosta skup ), ako P.S. bude preskup i “razočara“ ja mislim da će se mnogi ( uključujući mene ) okrenuti Switchu.
Uglavnom, previše je još informacija koje tek ćemo saznati, i očekivano je da svi koji su ga vidjeli uživo ga hvale ( pa zbog toga većinom i jesu tamo ). A to i jest najzanimljivije, većina gamera ( pogotovo na reditu ) ima dosta pritužbi i skeptični su, i mi ovdje na HCL-u dosta smo skeptični i nezadovoljni, a youtuberi, oni koji su ga isprobali i ostali ( “plaćenici“) redovito na sva zvona hvale ovaj uređaj. Zbog toga mi se i sviđa HCL, dosta su objektivno izukli informacije o ovome uređaju, rekli što ih muči i što ih veseli, ali je bilo objektivno. Doslovno mi se gadi kakve su linkove neki likovi i ovdje postavljali u kojima se redovito hvale na sva zvona ovaj uređaj i smatra da ovo nije tablet ispodprosječne veličine i gustoće piksela čiji kabel ( dock ) za povećanje slike košta 90$. Ali takvi su nebitni i taj 1% samo forsira nas ostale da mislimo kao oni, a to je odlika primitivnih i ne pretjerano inteligentnih ljudi, jer kako mi ostali možemo normalno razmjenjivati mišljenja, a oni forsiraju da je Switch bogom dana konzola...
 

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #49 : 15. Siječanj, 2017., 19:47 »
Zna li netko da li se u nekoj našoj trgovini može napraviti preoreder za switch?

Nigdje nisam vidio, ja sam htio pre orderat na Njemačkom Amazonu, ali su out of stock i gray i neon. :(

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #50 : 15. Siječanj, 2017., 19:57 »
Meni izgleda prilično dobra ideja!
Dosta dobrih igra je u radovima poput Shinmegami Tensei, Xenoblade 2, Fire Emblem Warriors, SM Odyssey...
Jedna stranica je slucajno leakala Super Smash Bros. za Switch. Biti će port Smasha 4 za Wii U, te sve DLC likove, te navodno sve stageove iz Wii U i 3DS verzije, a sad...
Mozda je neko iz sale stavio to na stranicu, a mozda i ne tako da se nezna. U svakom slucaju je mogucnost.
No prica se i o Mother 3 konačno, no to će mo vjerovatno vidjeti vise na Nintendo Directu ili na E3-u.

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #51 : 16. Siječanj, 2017., 16:11 »


Nigdje nisam vidio, ja sam htio pre orderat na Njemačkom Amazonu, ali su out of stock i gray i neon. :(
Da znam, poslao sam ranije email algoritmu i svijetu medija ali nikakav odgovor nisam dobio, neznam gdje bih još mogao pitati. Ako naletiš na neku stranu trgovinu koja još ima zalihe i šalje za RH javi da naručim :)

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #52 : 16. Siječanj, 2017., 20:04 »


Nigdje nisam vidio, ja sam htio pre orderat na Njemačkom Amazonu, ali su out of stock i gray i neon. :(
Da znam, poslao sam ranije email algoritmu i svijetu medija ali nikakav odgovor nisam dobio, neznam gdje bih još mogao pitati. Ako naletiš na neku stranu trgovinu koja još ima zalihe i šalje za RH javi da naručim :)

Može!

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #53 : 17. Siječanj, 2017., 01:14 »
Mene samo zanima što ćete vi uopće igrati na Switchu? Zeldu i 1-2 Switch? I za to dati 1000kn? Tj. samo za igre + oko 3000kn za konzolu? Sve ostale igre izlaze dosta kasnije. I ja neznam je li ovo konzola koja izlazi sa najmanje igara, a u ponudi će radi kompenzacije biti “klasici“ za NES i SNES, ovo se pretvara u pravi debakl.
 

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #54 : 17. Siječanj, 2017., 06:13 »
First rule of gaming, no preorders!
The blood of youth is bubbling back..

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #55 : 17. Siječanj, 2017., 08:45 »
Sta je najgore i tih par igara sta su prikazali imaju dobre probleme sa fps-om, a izlaze za 2 mjeseca.

Svida mi se pomisao da se moze igrat Skyrim on the go, al opet, napravili su spektakl oko tioga, a igra je stara 6 godina i to ce bit obicna verzija vjerojanto na medium postavkama. Za sada ima doslovno najavljenih 80 igara od kojih je pola neka glupost poput 1,2 switch, tetrisa i slicno, a pola ih nece izac ko zna kada. Mislim da su uranili sa ovom konzolom, trebali su barem jos godinu sacekat da sve bude kako spada.

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #56 : 17. Siječanj, 2017., 12:13 »
Mene samo zanima što ćete vi uopće igrati na Switchu? Zeldu i 1-2 Switch? I za to dati 1000kn? Tj. samo za igre + oko 3000kn za konzolu? Sve ostale igre izlaze dosta kasnije. I ja neznam je li ovo konzola koja izlazi sa najmanje igara, a u ponudi će radi kompenzacije biti “klasici“ za NES i SNES, ovo se pretvara u pravi debakl.
Ja osobno planiram uzet zeldu,arms i sniperclipps od "launch" naslova. Također nisam imao wiiu tako da bih uzeo i mario kart te eventualno splatoon2, naravno to sve planiram šta će bit još ćemo vidjeti.
Ako zna netko još koju trgovinu koju bih mogao pitati? Od ovih što sam slao nikakav povratni odgovor nisam dobio :(.


Sta je najgore i tih par igara sta su prikazali imaju dobre probleme sa fps-om, a izlaze za 2 mjeseca.

Svida mi se pomisao da se moze igrat Skyrim on the go, al opet, napravili su spektakl oko tioga, a igra je stara 6 godina i to ce bit obicna verzija vjerojanto na medium postavkama. Za sada ima doslovno najavljenih 80 igara od kojih je pola neka glupost poput 1,2 switch, tetrisa i slicno, a pola ih nece izac ko zna kada. Mislim da su uranili sa ovom konzolom, trebali su barem jos godinu sacekat da sve bude kako spada.
Koje su to igre imali problema s fps-om? Zelda je imala 2-3 dropa u 40 min što je igrao digitalfoundry ostalo je sve manji više bilo ok koliko ja znam?

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #57 : 17. Siječanj, 2017., 12:27 »
Mene samo zanima što ćete vi uopće igrati na Switchu? Zeldu i 1-2 Switch? I za to dati 1000kn? Tj. samo za igre + oko 3000kn za konzolu? Sve ostale igre izlaze dosta kasnije. I ja neznam je li ovo konzola koja izlazi sa najmanje igara, a u ponudi će radi kompenzacije biti “klasici“ za NES i SNES, ovo se pretvara u pravi debakl.
Ja osobno planiram uzet zeldu,arms i sniperclipps od "launch" naslova. Također nisam imao wiiu tako da bih uzeo i mario kart te eventualno splatoon2, naravno to sve planiram šta će bit još ćemo vidjeti.
Ako zna netko još koju trgovinu koju bih mogao pitati? Od ovih što sam slao nikakav povratni odgovor nisam dobio :(.


Sta je najgore i tih par igara sta su prikazali imaju dobre probleme sa fps-om, a izlaze za 2 mjeseca.

Svida mi se pomisao da se moze igrat Skyrim on the go, al opet, napravili su spektakl oko tioga, a igra je stara 6 godina i to ce bit obicna verzija vjerojanto na medium postavkama. Za sada ima doslovno najavljenih 80 igara od kojih je pola neka glupost poput 1,2 switch, tetrisa i slicno, a pola ih nece izac ko zna kada. Mislim da su uranili sa ovom konzolom, trebali su barem jos godinu sacekat da sve bude kako spada.
Koje su to igre imali problema s fps-om? Zelda je imala 2-3 dropa u 40 min što je igrao digitalfoundry ostalo je sve manji više bilo ok koliko ja znam?

Koliko sam ja upoznat, od svih tih igara jedino zelda izlazi zajedno s konzolom. Druge ( rijetke ) mjesec dana poslije. Dobro pogledaj sve stvari prije kupnje da se ne razočaraš, i teško ćeš to uopće kupiti kod nas, barem ne u vrijeme izlaska. Na stranici game.co.uk imaš još uvijek preorder s igrama i ostalim stvarima ...

A fps je padao u gotovo svakoj igri, to sam primjetio, nekada više, nekada manje, ali osjetili su se trzaji. To me i zabrinulo, baš kao što je rekao kolega, kao da su uranili jedno godinu dana sa ovim, i po igrama ( nekoliko izlazi krajem travnja, a ostale ljeto, jesen ) i po performansama ( da su čekali, izašao bi novi tegra hardver ) pa bi s time imali dosta bolju konzolu i “opravdali“ cijenu.
 

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #58 : 17. Siječanj, 2017., 12:49 »
Koliko sam ja upoznat, od svih tih igara jedino zelda izlazi zajedno s konzolom. Druge ( rijetke ) mjesec dana poslije. Dobro pogledaj sve stvari prije kupnje da se ne razočaraš, i teško ćeš to uopće kupiti kod nas, barem ne u vrijeme izlaska. Na stranici game.co.uk imaš još uvijek preorder s igrama i ostalim stvarima ...

A fps je padao u gotovo svakoj igri, to sam primjetio, nekada više, nekada manje, ali osjetili su se trzaji. To me i zabrinulo, baš kao što je rekao kolega, kao da su uranili jedno godinu dana sa ovim, i po igrama ( nekoliko izlazi krajem travnja, a ostale ljeto, jesen ) i po performansama ( da su čekali, izašao bi novi tegra hardver ) pa bi s time imali dosta bolju konzolu i “opravdali“ cijenu.
Znam, zato sam i napisao "launch". To što se tice framedropova nije istina, jedine igre osim zelde koje sam pogledao da su imale po neki drop je bio DQ Heroes i prema forumu Dragonball ali one su obje bili ekskluzivno u japanu a za sam db praktički i nema nikakvih videa.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #59 : 17. Siječanj, 2017., 13:40 »
mjesecno se dobije jedna NES ili SNES igra po izboru i mozete ju igrat samo taj mjesec.

Misliš, po izboru Nintenda, a ne pretplatnika.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9