HCL.HR

Nintendo Switch - općenita rasprava

  • 207 Odgovora
  • 108797 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #60 : 17. Siječanj, 2017., 13:55 »
Ma sve ove bitnije igre su imale nestabilan fps, da ne govorim Xenoblade koji je bio uzasan, Nintendo obecaje da ce svaka igra imat stabilnih 60, a to je nemoguce.

Da barem prebace ove dobre igre sa 3DS na Switch poput Pokemona ili slicnih, al to bi im bio glup potez jer onda 3DS nebi imao smisla. Nije mi bas jasno sta ce im dvije hand held konzole na trzistu, napravit ce pomutnju, a kazu da planiraju odrzavat 3DS na trzistu jos dugo.

To sta se tice ove njihove pretplate je isto uzas, na PS Plus i XBox Gold dobijes 2 igre svaki mjesec koje ti ostaju zauvjek, a kod Nintenda dobijes JEDNU igru po njihovom izboru koju gubis nakon mjesec dana, a to ce sve bit igre koje smo svi odigrali miljon puta i koje danas svaki mobitel ima.
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj, 2017., 13:58 bartul_9 »

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #61 : 17. Siječanj, 2017., 14:18 »
Koje bitnije igre? Xenoblade uopce nije bio igriv na citavoj prezenatciji. Nintendo nikad nije obećao da će sve igre imat 60fps niti je to realno.
Što se tiče online, da šeteta je što se plaća ali tu su sljedili ono što i ostali rade, samo se nadam da će cijena bit razumna.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #62 : 17. Siječanj, 2017., 14:25 »
Nintendo obecaje da ce svaka igra imat stabilnih 60, a to je nemoguce.

A nisu to obećali nikada. Zelda je kao launch naslov potvrđeno 30fps igra.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #63 : 17. Siječanj, 2017., 14:34 »
Onda sam ja krivo shvatio, i meni je bilo malo cudno, borit ce se i za ovih 30.

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #64 : 17. Siječanj, 2017., 15:17 »
To je stvar na developerima i kako hoće optimizirati igru. I na ps4/xone ima dosta igara kojima framerate pada ispod 30, stvar je u prioritetima i optimizaciji prema hardveru na kojem se vrti igra,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #65 : 17. Siječanj, 2017., 19:14 »

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #66 : 17. Siječanj, 2017., 20:39 »
Sta je najgore i tih par igara sta su prikazali imaju dobre probleme sa fps-om, a izlaze za 2 mjeseca.

Svida mi se pomisao da se moze igrat Skyrim on the go, al opet, napravili su spektakl oko tioga, a igra je stara 6 godina i to ce bit obicna verzija vjerojanto na medium postavkama. Za sada ima doslovno najavljenih 80 igara od kojih je pola neka glupost poput 1,2 switch, tetrisa i slicno, a pola ih nece izac ko zna kada. Mislim da su uranili sa ovom konzolom, trebali su barem jos godinu sacekat da sve bude kako spada.

Iskreno, ja imam tonu za igrati, jer nisam takoder imao Wii U, te moram nadoknaditi propusteno.
Super Mario Odyssey, Zelda BOTW, Splatoon 2, Xenobade Chr.2 , Fire Emblem Warriors, Mario Kart 8, Shin Megami Tensei,Arms, Snipperclips (iako izgleda primitvno također izgleda i veoma zabavno!)... Još ima tonu rumora za Smash 4 port i Mother 3 (konacno!!).

Uzasno mi je sto ce se placati online od jeseni, ali mislim da će poboljšati što dobiješ kad se subscribeaš, sve se još može promjeniti.


Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #67 : 18. Siječanj, 2017., 10:35 »
Update:Dobio sam odgovor od svijeta medija, rekli su da će uskoro(nisu rekli točan datum) primati narudžbe za switch na stranici, ali mi nisu ništa javili vezano za cijenu same konzole.

*

Catzzye

  • *
  • 67
  • Watch. Your. Back.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #68 : 19. Siječanj, 2017., 00:17 »
Update:Dobio sam odgovor od svijeta medija, rekli su da će uskoro(nisu rekli točan datum) primati narudžbe za switch na stranici, ali mi nisu ništa javili vezano za cijenu same konzole.

Cijena me i brine! :P

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #69 : 19. Siječanj, 2017., 08:39 »
Da, i mene ali očekujem oko 2800kn. Mislim da je nintedno jedina kompanija kod koje je cijena stare konzole jednaka novoj (ili veca)...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #70 : 19. Siječanj, 2017., 10:27 »
U Irskoj preorderi idu za 330 eura...  A realna cijena konzole trbala bi biti 281 euro.

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #71 : 19. Siječanj, 2017., 11:10 »
Da, zato očekujem 2800kn kod nas jer je uvijek skuplje nego vani, samo se nadam da neće pretjerati s cijenom

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #72 : 19. Siječanj, 2017., 11:13 »
PS4 je kostao 300 $, a kod nas 3300kn.

Iskreno mislim da ni Switch nece ic ispod 3000, vjerojatno isto tu oko 3300kn.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #73 : 19. Siječanj, 2017., 13:31 »
Nije,  ps4 je 400 baksa bio isprva. 

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #74 : 19. Siječanj, 2017., 13:54 »
Je tako je..

Onda ce vjerojatno oko 2500kn kostat.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9