HCL.HR

Nintendo Switch - općenita rasprava

  • 207 Odgovora
  • 108769 Hitova
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #105 : 06. Ožujak, 2017., 23:55 »
Hahah Taj dock je takvo smece..

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #106 : 07. Ožujak, 2017., 00:00 »
Bas smece totalno.. Nije mi jasno zasto nisu neku malo bolju zastitu stavili, nebi ih puno kostala..

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #107 : 07. Ožujak, 2017., 17:17 »
Da vas vidimo - tko je bio toliko lud da je već sada kupio Switch? Tko toliko vjeruje Nintendu da odmah kupuje sve što izbace? Tko voli sjajne nove komade tehnologije i ne može im odoljeti? :)

Javite se ovdje u temu ako ste kupili Switch čisto da vidimo koliko nas ima i javite usput gdje ste ga kupili i koliko ste ga platili.

Ja sam ga kupio u Sophosu u Rijeci jučer nakon što više nisam mogao čekati da prednarudžba s Game.co.uk napokon stigne (još nije stigla, iako je poslana prije pet dana). Platio oko 3300kn, zajedno sa Zeldom.

Pretpostavljam da su svi koji su kupili Switch ujedno kupili i Zeldu? Javite ako ste kupili i još nešto pored Zelde :)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #108 : 07. Ožujak, 2017., 17:32 »
Ljudi ovako. Ako ne znate, običaj je na HCL-u da za svaku novu važniju konzolu otvorimo novi podforum - da nam forum bude fino organiziran i da lakše pronađete teme koje vas zaista zanimaju.

Switch je sada izašao pa je vrijeme da otvorimo i poseban podforum za Switch. I znate što? Upravo smo ga otvorili.

Ova tema je odmah prebačena u ovaj novi Switch podforum, ali uskoro će biti zaključana. Zašto? Zato jer kao ljudi imamo tendenciju da ovakve teme za općenitu raspravu o nečemu punimo s raznim vijestima povezanima uz tu temu, u ovom slučaju Switch. A nema smisla imati podforum, ako ćemo u samo jednu temu bacati sve vijesti o kojima bismo mogli raspravljati. Uostalom, postat će nepregledno, a i novi korisnici koji samo žele vidjeti komentare forumaša o Zeldi ili nekom Joy-Con problemu teško će pronaći takve komentare ako ih moraju tražiti unutar jedne ogromne i preopćenite forumske teme.

Zato ćemo ovu temu lagano zaključati kroz par dana - imate još malo vremena da se oprostite od nje :)

BILA SI NAM DOBRA OPĆENITA TEMO, HVALA TI ZA SVE.

Btw, otvarajte nove teme za Switch u ovom podforumu - prazan je, svježe rođen, treba ljubav novih tema.

*

kuky90

  • **
  • 190
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #109 : 07. Ožujak, 2017., 18:29 »
http://youtu.be/Cb-srOfRqNc


Zar je stvarno Nintendo tako nisko pao? Pa djeca će koristiti one narukvice i sigurno staviti na krivi, i što onda voziti na popravak radi toga?
Onaj dock, pa to izgleda kao odurni komad plastike čisto reda radi. Pa šta nisu mogli napraviti neku zaštitu da ti ne kreše ekran?
Ona mortvi pixeli, od kad je to normalno za LCD ekrane? Što ako ti to ima nova konzola, to je po njihovom normalno i ne priznaju garanciju? WTF Nintendo?

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #110 : 07. Ožujak, 2017., 20:37 »
Ja sam uzeo  u svijetu medija (switch + zelda = 3299kn) ali sam kasnije preko eshopa uzeo i fast rmx. Ako je netko ljubitelj futuristickih arakdnih racer-a (f-zero / wipeout) preporuka za ovo, igra je zabavna i taman dobro dođe odigrat kup-dva u pauzi između zelde :P

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #111 : 08. Ožujak, 2017., 23:53 »
Da se i ja uključim, barem jednim komentarom.
Isprobao sam Zeldu. Jako dobra igra. Pažnja na detalje je na visokoj razini.
Mehanika je OK. Fizika je bolja nego sam očekivao ali ništa neviđenog. Neke sitnice su me ugodno iznenadile jer ih obično u igrama nema, od njih je neke Igor spomenuo u zadnjem videu pa nema potrebe komentirati za nekoga tko to želi doživjeti za sebe.
Svijet definitivno nije pun, draw distance je mnogo manji od onog na što sam naviknut.
Kratko sam igrao, možda 40ak minuta ali mislim da je dovoljno.
Zelda na stranu, hardver je malo neozbiljan. Na materijalima se dosta štedjelo, prikazivanje na telki
dovodi do sitnijih problema, Pro kontroler nisam mogao isprobati a ovi kako god da se zovu mi nisu
dovoljno dobri da bi igrao sa njima duže vrijeme.

1-2- Switch je pak je najjednostavniji mogući trening za kontrolere no obično su takve "igre"
zanimljivije i dugotrajnije od očekivanog. Definitivno nije puno tih mini-igri za mene.

Definitivno ovu konzolu ne kupujem. Zeldu ću vjerojatno izemulirati na PCu kada dođe potpuna verzija jer sumnjam da ću opet posuditi switch da ga isprobam. Been there done that situacija.

Switch je po mojem sudu 2/10 ali Zelda je kao fanu RPGova i inovativnih mehanika te zabave u igrama 9/10.

Tko ima potrebu za handheld uređajem ovo je trenutno best buy.
Uglavnom, ono što će sa godinama biti sve gore a ne bolje je hardver. Majke mi ako jedan PSVR koji je iste cijene odmah na prvi dodir nema neku očitiju kvalitetu nego Switch koji bi se trebao koristiti
puno više.

Da imam love za Switch prodao bih svoju grafičku, dodao još ponešto i kupio 1080 Ti, takva je situacija :P

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #112 : 09. Ožujak, 2017., 14:46 »
Cao . :D da li je bolje uzeti swich ili sacekati tu novu konzolu?
Sta mislite?
« Zadnja izmjena: 09. Ožujak, 2017., 16:22 Mistermarko »

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #113 : 09. Ožujak, 2017., 23:14 »
Koju novu?

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #114 : 10. Ožujak, 2017., 13:45 »
Cao . :D da li je bolje uzeti swich ili sacekati tu novu konzolu?
Sta mislite?

Ti bas pratis gaming vijesti :D i nije Switch tako los kao sto ga ovdje predstavljaju :) jos kad dobije nove igre, bice vrh :)

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #115 : 11. Ožujak, 2017., 07:13 »
Prije svega sam funboy Nintenda. Imao Wii U donedavno, prodao dok se jos moglo dobiti nesto za njega. I bio mi je dobra konzola, ali nije bilo igara. Uopce. Pa zadnje kaj sam kupil je bio Captain Toad ili Wollywood cini mi se. Zato odgadam kupovinu Switcha, a cini mi se i odustajem od nje. Jer vec po launchu igara nema, s cijenom su pretjerali kak se tice dodatnih stvari, igranje van kuce me ne zanima, hardver slab... hvala, ali ne hvala. Gledam rade PS4 Pro preko njuskala. I imam stvarno solidan PC. Ali PS4 ne volim. Vise sam hejter plejke :)

*

pass

  • Suradnik
  • *
  • 84
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #116 : 14. Ožujak, 2017., 23:00 »
uzeo sam i ja, 2 dana prije releasea sam ga imao. naravno Zelda uz konzolu, kasnije su mi stigli Bomberman i 1 2 Switch koji m ii nisu nešto... Tako da osim Zelde, retail igre razočaranje, ali digitalni naslovi su mi odlični koje sam poskidao. Blaster Master Zero, Shovel Knight Treasure Trove, Shock Troopers (volim tu igru više nego Metal Slug). Mislim da nitko nije uspio toliko izvuć iz Puyo Puyo Tetris demoa ko ja (JAP eShop), a Fast RMX je ok, dobra grafika i rumble... najbolje igrat baš po kup ili 2, ne dulje, sve skupa je malo random igra
“Everything not saved will be lost"
― Nintendo Quit Screen

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #117 : 18. Ožujak, 2017., 23:07 »
Igrao sam danas s kolegom Bombermana nekih satak vremena i moram priznat da je dobra zabava. Onako samom ni blizu zanimljivo, ali u dvoje ili u četvero čista havarija.  :thumbs: :thumbs:
The blood of youth is bubbling back..

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #118 : 23. Ožujak, 2017., 08:53 »
Samo podsjetnik, ovaj vikend je splatoon 2 global test fire (u biti demo, tj test igre da se vidi kako funckioniraju serveri) pa možete skinuti igru s eshopa(oko 450mb) da isprobate.
Na linku su vremena kad će biti moguće igrati
http://www.nintendolife.com/news/2017/03/reminder_the_splatoon_2_global_testfire_is_this_week_with_two_arenas_confirmed

*

Stajic51

  • n00b
  • 1
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #119 : 31. Ožujak, 2017., 13:28 »
Stigao je danas update za Zeldu i po onome što sam video i pročitao, dosta je popravljen frame rate, pa kad već pominjem Zeldu, zanima me kad će biti recenzija igre? Prošlo je već skoro mesec dana.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9