HCL.HR

Nintendo Switch - općenita rasprava

  • 207 Odgovora
  • 108629 Hitova
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #120 : 08. Svibanj, 2017., 14:15 »
Poštovanje Hcl!!Planiram kupiti Switch najkasnije do novog Maria...pa kakvi su vaši dojmovi o tom famoznom Switchu...
???????????????????? ????????????????

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #121 : 08. Svibanj, 2017., 14:58 »
Poštovanje Hcl!!Planiram kupiti Switch najkasnije do novog Maria...pa kakvi su vaši dojmovi o tom famoznom Switchu...
Prika gledaj, Switch je jako dobra konzola sa preuranjenim izlaskom. Istinabog online usluge su besplatne ali se ponuda svodi samo na e-shop i igranje multiplaya. Meni je Switch sletio 02.03. i zbog velicine sam zakljucio da su sve jubito videe radili hobiti. Salu na stranu, u kuciste od 6,2 incha smjesteno je dosta procesorske i graficke snage, zapravo jedna vrsta kompromisa za ugodno handheld i kucno igranje. Minusi kod Switcha su visoka cijena dodataka (tek nakon place sam si priustio pro kontroler), losa ergonomija joypada (da je barem u obliku slova V i da je za vece ruke). Od navedenih problema koje si vjerojatno pogledao na mrezi samo mi se jednom desinkronizirao lijevi joycon. Ako te ne muci cinjenica sto je nesto slabiji od kucnih konzola posljednje generacije slobodno kupuj. Inace, nisam kupovao niti jednu konzolu zadnje generacije jer me Wii U razocarao, XBOX i dalje ne podrzava Hrvatsku, a uzeti PS4 samo zbog bolje grafike i niceg novog je cisto bacanje novca. Ipak je najbolja konzola na svijetu (Wii) postavio neke standarde ispod kojih industrija video igara ne smije ici. Igram se na Switchu i svakim sam danom sve odusevljeniji.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #122 : 09. Svibanj, 2017., 15:40 »
Ja sam prilično zadovoljan i valjda jedan od rijetkih koji uživa igrati sa Joy-conima i u handheld modeu. Koristim naš službeni, tj. Igorov Switch kad treba, ali uskoro planiram nabaviti jedan sebi i mislim da neću niti nabavljati pro kontroler za njega. Dakle to je bilo iznenađenje, a druga stvar koja mi se neočekivano svidjela je brzina jer stvarno ima brzo i glatko sučelje. A jako je ugodno i "gasiti-paliti" konzolu - kad si gotov s igranjem ili nešto ju samo zaključaš kao mobitel i vratiš se kasnije igri u sekundu. Screenshoti se pucaju i spremaju u stotinku, glatko se pregledavaju što pretpostavljam da prosječan korisnik neće koristiti puno, ali nama je za posao prilično bitno i ostavilo je baš pozitivan dojam.

Gledaj, znaš koristiti internet pa nema smisla da ti sada objašnjavamo nekakve testove ili specifikacije i usporedbe. Moj je iskreni savjet samo znaj što je Switch, zašto ti treba, tj. treba li ti i zašto. Ja sam netko tko se puno kreće, puno seli i recimo ne znam gdje ću živjeti za par mjeseci, pa mi nije zgodno nositi PS4 sa sobom jer je puno prtljage i tko zna hoću li imati telku u novom mjestu. Osim toga imam vrlo zahtjevnu karijeru i sve manje vremena za igranje, pa igram samo ponekad za kratko opuštanje. Switch mi je za to idealan, mogu leć u krevet s njim i igrati nešto. Žao mi je jedino što nema mojih najdražih igara koje me najviše opuštaju i koje najviše igram, to bi bile npr. Dark Souls serijal i BB, a i brojne druge igre. Ali stvar je u tome što ja znam da volim Nintendove nadolazeće naslove kao i neke third-party igre koje dolaze tipa Thumper, The Binding of Isaac, Fifa... i puno mi znači da ih mogu nositi sa sobom i igrati gotovo bilo kada bez problema.

Dakle, moja je preporuka da razmisliš paše li ti Switch u tvoj životni stil i rutinu, a onda i zanimaju li te igre koje će biti dostupne. Ako je odgovor na oboje da, onda je Switch prilično dobar komadić hardvera, a ako pak samo želiš odigrati Zeldu ili tako nešto i Switch ti nije ulaganje onda što pitaš uopće čovječe. :)

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #123 : 09. Svibanj, 2017., 21:38 »
Mislim da sve ovisi o tome što ti želiš. Ako si fan nintenda( i indie igara) i nesmeta ti što većinu AAA naslova nećeš (najvjerojatnije) moći igrati na njemu onda nema što čekati. Što se tiče samog hardwera/softwera po meni su ovaj put napravili stvarno dobar posao. Ekran je stvarno odlićan i pun boja a sam OS konzole je rudimetaran ali sve je fludino i jednostavno, ogroman napredak u odnosu na 3DS. Sami joyconi su me također iznenadili u nekim trenutcima stavrno super dođe da se možeš izvalit i igrat kako oćeš, a odlična stvar je što dosta igara (tipa fast rmx i mario kart) možeš zaigrati i u multiplayeru bez problema. Ako nisi siguran radi igara pričekaj e3 za mjesec dana pa onda odluči. Ja sam za sad super zadovoljan konzolom

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #124 : 27. Svibanj, 2017., 13:28 »
https://youtu.be/hpSPyW5v8r0
Koga zanima kako Switch izgleda iznutra,neka pogleda.Da nije tablete!! Pozdrav ekipa!!
???????????????????? ????????????????

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #125 : 17. Lipanj, 2017., 06:34 »
Malo sam vršljao po Jubitou i našao ovaj lijep video za Switch naslove koji nas očekuju do kraja ove i dijelom iduće godine. Neke od njih ste vidjeli na E3 prezentaciji.

https://www.youtube.com/watch?v=SQ8Ux9bpl1I

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #126 : 18. Lipanj, 2017., 15:49 »
Pogledao sam cijeli video i ne znam... Nisam prenabrijan, od 81 zaigrao bih možda 4-5... A zbilja želim da mi se Switch svidi i zbilja ga želim kupiti. Volim dobre 2d platformere, ali baš ovoliko njih...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #127 : 18. Lipanj, 2017., 16:14 »
Ja ga kupim kad izadu novi rpg Pokemoni, a do tada bi trebalo izac i podosta dobrih naslova.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #128 : 18. Lipanj, 2017., 16:28 »
Pogledaj video pa mi reci kojih to dosta dobrih naslova  ;)
Dobar je komentar netko ostavio na videu - There can't be this much demand for shitty 2d platformers smh

I ne može. Jako igraju na nostalgiju, ali ne znam koliko će im to proći. Ako za svoju konzolu najave 81 igru tijekom i oko E3 sajma, a meni se jedva svidi i zaintrigira 5, pa ne znam onda koliko je problem baš u meni.

*

4mal

  • *
  • 105
  • .:GaMe Or DiE:. !
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #129 : 21. Lipanj, 2017., 18:09 »
Malo sam vršljao po Jubitou i našao ovaj lijep video za Switch naslove koji nas očekuju do kraja ove i dijelom iduće godine. Neke od njih ste vidjeli na E3 prezentaciji.

https://www.youtube.com/watch?v=SQ8Ux9bpl1I

ja ga bas nabavio danas bas me E3 nahajpao op op  :piva:

*

4mal

  • *
  • 105
  • .:GaMe Or DiE:. !
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #130 : 22. Lipanj, 2017., 10:39 »
Jucer ga kupio sa gray joy-conima (+ 64GB SD card) da mi pase uz ostale konzole  :mrgreen:
za sad igram Zeldu  :faca:

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #131 : 25. Lipanj, 2017., 16:34 »
Zna li netko još neku našu trgovinu da drži opremu od switcha? Planiram kupiti pro controller ali instar i svijet-medija nemaju više kontrolera, i neznaju kad ce nabavit novu. Postoji li još neka trgovina da drži i da ima fizičku trgovinu u zgu?

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #132 : 26. Lipanj, 2017., 11:43 »
Pokušaj ovdje :)

edit: pardon, previdio sam da mora biti fizička trgovina u Zg :(
« Zadnja izmjena: 26. Lipanj, 2017., 22:14 Tanelorn »

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #133 : 09. Srpanj, 2017., 07:03 »
Nakon 3-4mj koristenja odlicna stvar,jedino sto mrzim je docking station,ruzan,jeftin i pravo tezak za vratiti Switch kad zelis igrati TV mode.

Sve ostalo so far nemam ni jednu zalbu.

*

Mali Rico

  • n00b
  • 2
Odg: Nintendo Switch - općenita rasprava
« Odgovori #134 : 12. Kolovoz, 2017., 12:27 »
Nabavio sam Nitendo Switch konzolu zahvaljujuci YouTube kanalu HCL.hr. Na nije bilo HCL.hr kanala ja verovatno nebi nikada ni saznao za Nitendo Switch konzolu.Uz nju sam kopijo Zelda Breath of the wild.Zadovoljan sam koriscenju Nitendo Switch konzole i jos jednom hvala kanalu HCL.hr koji je pokazao i samu konzolu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9