HCL.HR

Batman Arkham City: Armored Edition

  • 9 Odgovora
  • 3698 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Batman Arkham City: Armored Edition
« : 18. Studeni, 2012., 10:21 »


Arkham City je već svima poznat, a Wii U verzija je izašla u Americi danas kao Armored Edition. Da bi bolje opravdali ponovno izdavanje u suštini iste igre samo na drugoj platformi, Armored Edition ipak ima neke novitete, prednosti i posebnosti. Tiču se uglavnom količine sadržaja (Wii U verzija ima sve DLC-ove), Wii U GamePad posebnosti i novosti u samoj igri, tzv. B.A.T mode korištenjem kojega u borbi jasnije vidimo neprijatelje i udarci rade više štete. Puna lista značajki Armored Editiona je sljedeća:

PRODUCT FEATURES:
Battle Armored Tech Mode (B.A.T. Mode) – A new upgraded battle suit for both Batman and Catwoman gives players an additional power-up by allowing them to build up kinetic energy during combat. When activated, Batman enters B.A.T. mode, whereby he doles out more damage and has a heighted sense of enemy locations.

Wii U™ GamePad Functionality – The GamePad touch screen allows players to truly be The World’s Greatest Detective with the newly designed, wrist-mounted Batcomputer. Players can select their gadget, track evidence, upgrade their gear, set and detonate explosive gel, and more, all without ever leaving the game.

Reimagined Gadgets – All gadgets have been reimagined to utilize the power of the GamePad. For example, players can now use the new Sonar mode that enables Batman to quickly probe his surroundings to develop the tactics needed for success. Players can then select, customize and equip their preferred gadget loadout, as well as access a real-time map of Gotham without ever leaving the action of the game. The new controller also allows for an unprecedented level of accuracy when using the Batarang and scanning for clues.

GamePad Only Mode – The full game can be played directly on the GamePad, no TV is required.

Batman: Arkham City Game of the Year Edition Content – Included on disc are all previously released downloadable content: Harley Quinn’s Revenge Pack, Catwoman Pack, Nightwing Bundle Pack, Robin Bundle Pack, Challenge Map Pack and Arkham City Skins Pack.

--

Prve recenzije su naravno pozitivne, ipak je to i dalje Arkham City. I naravno, ako naletite na kakvu recenziju igre, ostavite link ovdje.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman Arkham City: Armored Edition
« Odgovori #1 : 18. Studeni, 2012., 14:33 »
Zanimljivo zvuči.
Kada ga ti nabavljaš? Ja nabavio za PC GOTY verziju, no krenut ću valjda iduće godine. Volio bi vidjet grafički prikaz WiiU-a u ovoj igri.

Odg: Batman Arkham City: Armored Edition
« Odgovori #2 : 18. Studeni, 2012., 14:36 »
Evo jedne recenzije. Kažu da vizualno nije najbolja verzija, no to nije razlog da ju se ne odigra.

http://www.joystiq.com/2012/11/18/batman-arkham-city-armored-edition-review-wonderful-toys/

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Batman Arkham City: Armored Edition
« Odgovori #3 : 18. Studeni, 2012., 14:40 »
Zanimljivo zvuči.
Kada ga ti nabavljaš? Ja nabavio za PC GOTY verziju, no krenut ću valjda iduće godine. Volio bi vidjet grafički prikaz WiiU-a u ovoj igri.

Vjerojatno s konzolom, 30.11. A kao što Densetsu gore kaže, navodi se da vizaulno nije baš neki napredak ostvaren. Dapače, joystiq kaže da postoje framerate problemi kakvih kod PS3 i X360 verzija nije bilo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Batman Arkham City: Armored Edition
« Odgovori #4 : 18. Studeni, 2012., 14:47 »
Najviše me zanima mogućnosti drugog prikaza na kontroleru.

Odg: Batman Arkham City: Armored Edition
« Odgovori #5 : 18. Studeni, 2012., 16:49 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Batman Arkham City: Armored Edition
« Odgovori #6 : 19. Studeni, 2012., 16:59 »
Da, i recenzija Wii U verzije im je zapravo taj dio na dnu. I ništa više. Par rečenica o novostima u Wii U verziji, bez spominjanja performansi (framerate navodno nije baš velebajan na Wii U) ... ma previše brzinski odrađeno uglavnom. Još kad kao web dizajner vidim da su stavili ovu sliku:



U članak i napravili ju da bude klikabilna i da se tako slika otvara u istom prozoru kao i recenzija (ne bi se trebala otvarati uopće), ne znam... nije profesionalno.

EDIT: I da, i ovdje opet vidimo te ocjene koje dosta variraju. Trenutno drži 84 na Metacriticu - neki ju nazivaju najboljom verzijom igre, neki pak govore da je najgora. Izvrsno!
« Zadnja izmjena: 19. Studeni, 2012., 17:01 Ementaler »

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Batman Arkham City: Armored Edition
« Odgovori #7 : 19. Studeni, 2012., 22:19 »
Sto se tice losijeg framerate-a, na eurogameru su rekli da im je neko od AAA developera prisapnuo da je programiranje za WiiU jako tesko i lose rijeseno tako da mozemo ocekivat vecinom losije portove ...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Batman Arkham City: Armored Edition
« Odgovori #8 : 11. Siječanj, 2013., 00:52 »
Iskreno nije mi tako teško žrtvovati framerate za igru na dva ekrana i dodatni sadržaj
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Batman Arkham City: Armored Edition
« Odgovori #9 : 11. Siječanj, 2013., 11:48 »
Iskreno nije mi tako teško žrtvovati framerate za igru na dva ekrana i dodatni sadržaj
Tako je npr sa portom mgs3 na 3ds, ima vise funkcija i jednostavniji je puno za igrat ali je frejmrejt tako usro igru da to nije istina, ali eto ja ju svejedno kupio i odigrao jer sam htio imat punkovrni mgs za handheld :hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9