HCL.HR

New Super Luigi U

  • 3 Odgovora
  • 4298 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
New Super Luigi U
« : 22. Lipanj, 2013., 16:56 »
Nedavno je izašao ovaj DLC za New Super Mario Bros. U koji mijenja sve igrine levele u potpunosti (82 levela ako se dobro sjećam) i čini ih prilagođenijima za Luigija, glavnog lika ovog DLC-a. Zato se i zove New Super LUIGI U, jel.

Cijena za DLC je 17 funti na eShopu i DLC se u tom slučaju samo nadoda na New Super Mario Bros. U koji morate imati da bi stvar funkcionirala. Ali pred kraj mjeseca će taj DLC izaći i kao standalone ekspanzija - moći će se kupiti pod imenom New Super Luigi U i to na disku.

Ja ga kupio na prvi dan izlaska (prije dva dana je izašao) i igram pomalo ovih dana. Snimio sam i jedan video upravo pa ćete vidjeti uskoro i malo gameplaya i komentara od mene, ali otom potom. Otvaram temu sada da vidim je li tko još ovo kupio i da vidimo malo kako vam se sviđa.

Meni je za sada ovo i bolje od izvorne igre - teže je, izazovnije - baš testira platformerske skillse. Uglavnom, igrao tko? Mišljenja?

EDIT: Evo i mog 'gameplay/komentar' videa iz DLC-a:

http://youtu.be/DWZftezJOPI
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2013., 11:11 Ementaler »

Odg: New Super Luigi U
« Odgovori #1 : 22. Lipanj, 2013., 16:59 »
Što znači da "mijenja" igrine levele?

To su isti leveli kao i u originalnoj igri zapravo? Samo izmijenjeni malo?

Odg: New Super Luigi U
« Odgovori #2 : 22. Lipanj, 2013., 17:05 »
Što znači da "mijenja" igrine levele?

To su isti leveli kao i u originalnoj igri zapravo? Samo izmijenjeni malo?

Leveli su skroz dugačiji,samo je owerworld isti.Ima par elemenata koji nisu bili u prvoj igrici,ali toga ima malo.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: New Super Luigi U
« Odgovori #3 : 22. Lipanj, 2013., 17:34 »
Da, uglavnom - KOMPLETNO mijenja igrine levele. Imaš isti broj levela, isti svijet, isti "raspored" levela u tom svijetu - samo su leveli kao takvi totalno drugačiji.

Mislim, Luigi kao lik je drugačiji - može malo više skočiti i malo je tromiji u brzom okretanju, pa su tako i novi leveli dizajnirani da pašu njegovoj "boji" skakutanja :hiha:
 
Jednostavnije rečeno, imaš kroz levele neke platforme koje bi bile previsoke za Marija, ali nisu za Luigija.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9