HCL.HR

New Super Mario Bros. U

  • 4 Odgovora
  • 5003 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
New Super Mario Bros. U
« : 16. Studeni, 2012., 10:02 »

Čudno da nije bila prije otvorena tema za Maria. Launch igra za konzolu, co-op mogućnosti, novi svijet i svašta nešta. Izgleda zabavno kao i svaki Mario.

Eurogamer i za ovu igru ima mišljenje.

Wii U - New Super Mario Bros. U Trailer

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: New Super Mario Bros. U
« Odgovori #1 : 12. Prosinac, 2012., 18:19 »
Naša recenzija je upravo osvanula na portalu, a uz nju i jedan fini gameplay video s par komentara. Sve to, iza linka:

VIDEO I RECENZIJA: New Super Mario Bros. U

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: New Super Mario Bros. U
« Odgovori #2 : 26. Siječanj, 2013., 12:24 »
Evo upravo u New Super Mario Bros U rijesio 8 svijetova, nasao sve secret exite i pokupio sve star coinse, otkljucao star road svijet....

E sad, tezina na tim levelima je kao da je skroz druga igra, sve ostale levele prosao vise manje bez ikakvih problema no ovdje su zbilja teski, presao sam svaku super mario igru sto je ikad izisla, neki od ovih nivoa su  u rangu mario lost levels.. .  Kak se vi ostali snalazite, ima tko da je zavrsio cijeli star road sa svim star coinima ?
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

Odg: New Super Mario Bros. U
« Odgovori #3 : 25. Ožujak, 2013., 19:29 »
E to je jedna od najboljih! :clap:
Bundir was Here!

Odg: New Super Mario Bros. U
« Odgovori #4 : 21. Svibanj, 2014., 07:20 »
Tema nije odavno postanka pa cu ja s obzirom da mi je Mario U prva igra na Wii U. Po meni je igrica teza neg Mario Wii (sto je meni draže) ili pak nisam navikao "još" na Gamepad koji je fantastičan. Igrica je odlicna,i veoma zanimljiva,znam da ima i Mario 3D Worl al želio sam od samog početka krenuti. Tek sam u drugom svijetu i samo rijeci hvale :)


Sent from my GT-I9001 using Tapatalk


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9