HCL.HR

Nintendo Wii U - općenita rasprava

  • 525 Odgovora
  • 186798 Hitova
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #510 : 20. Kolovoz, 2015., 09:04 »
Poz,imam dilemu,zena mi rekla kupiti ovih dana jednu igru za Wii U, i jedine blizu mene igre koje se mogu kupiti je CoD Black Ops2 i Assasins Creed 3.
Molim ako neko moze ko je igrao navedene da preporuci i da kaze nesto o istim.
Hvala :)
Inace,iduci mjesec mi je rodj pa sam zapikao Mario Maker-a, i treba mi nesto s cim cu prekratiti vrijeme do 11.9. kada izlazi.

*

Glogy

  • *
  • 70
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #511 : 20. Kolovoz, 2015., 12:45 »
Naruči sa thegamecollection igru po želji, u roku tjedan dana je dostavljena. Ako je to predugo,svijet medija ima dostavu (20kn) i pogledaj malo kaj imaju na lageru. Mislim da ima puno boljih naslova od ova dva navedena za WiiU, osim ako su to želje, onda uzmi igru ovisno o žanru koji ti se više sviđa. Na miiverse pogledaj Black Ops 2 i vidi koliki je community, da li se još aktivno igra online itd. Assassins Creed imaš na youtube klipove, pročitaj review koji i donesi odluku. Ako imaš ok kompjuter, odigraj na njemu te igre, vjerovatno su i cijene niže nego za WiiU.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #512 : 20. Kolovoz, 2015., 13:11 »
Poz,imam dilemu,zena mi rekla kupiti ovih dana jednu igru za Wii U, i jedine blizu mene igre koje se mogu kupiti je CoD Black Ops2 i Assasins Creed 3.
Molim ako neko moze ko je igrao navedene da preporuci i da kaze nesto o istim.
Hvala :)
Inace,iduci mjesec mi je rodj pa sam zapikao Mario Maker-a, i treba mi nesto s cim cu prekratiti vrijeme do 11.9. kada izlazi.

Ma ako nisi, odigraj Bayonettu 2. To je jedna od najljepših i trenutno najboljih Wii U igara.
Combat je izvrstan i grafika je pre dobra za Wii U.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #513 : 20. Kolovoz, 2015., 15:10 »
Ljudi,ja vama zavidim,ali mi u Sarajevu nemamo,ama bas nikakvu ponudu igara za Wii U,i jedino sto se moze naci je na Piku privatno (vas Njuskalo). 80% igara koje imam sam skinuo preko e-shopa,nabacio ext hdd i igram,tako da sam ogranicen na ove dvije igre. Cak sam i dvije Amiibo figurice zbavio preko rodjaka iz Njemacke,kod nas Amiibo Link 25e i to u Banja Luci,a u Njemackoj 14e. Nazalost,izgleda da sam jedini (ili vrlo vrlo rijetki) Nintendo fan iz BiH. Cak i kad sam kupovao konzolu,prodavac me pitao izvini a sto ce ti Wii U :) ono 99% je PS ili Xbox.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #514 : 20. Kolovoz, 2015., 15:44 »
Onda ti ne preostaje nego napravit paypal pa naručivat igre s ebay-a.
Šteta što imate tako slab izbor, evo da ponovim, ja sam ti Wii U kupio samo zbog Bayonette 2. Igra je vrhunska i jako je puno  igram.
Uz Bayonettu, Wii U ti nikada ne bi dosadio.
Inače moja cura je sebi uzela Maria i Donkey Kong i ona provodi sate i sate igrajući ih.

*

Glogy

  • *
  • 70
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #515 : 20. Kolovoz, 2015., 16:42 »
A zavvi.com i thegamecollection ne dostavljaju u BiH? Provjeri si to jer ako dostavljaju, uštediti ćeš lovu s obzirom na ebay, a i obogatit ćeš si kolekciju s nečim kaj ti paše :thumbs:

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #516 : 21. Kolovoz, 2015., 12:41 »
Imam black ops 2 i ovaj osnovni online funkcionira. Barem je radio do prije mjesec dana kad sam zadnji put igrao. Nije to uopće loša igra ali kupi samo ako je ispod 10 eura, sad je već dosta stara i wiiu verzija nema baš puno igrača kao ostale verzije. No ipak probaj naručit preko neta standardne nintendo igre kad već imaš wiiu.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #517 : 22. Kolovoz, 2015., 19:01 »
Na kraju je ipak presudio multiplayer i uzeo sam CoD,i zadovoljan sam,multiplayer mod radi fantasticno,cak i po 1000 igraca bude online na jednom modu.nna ostalim to bude znatno manje,ali ipak igra sluzi svrsi,a to je da ubijam vrijeme do Mario Makera. Sto se tice story moda,grafika i scene su zaista lijepe,ali prica kao prica me ne privlaci bas,tako da sam stao vec poslije trece misije i prebacio se samo na online. Vidim da ima i raje sa foruma,pa bilo bi lijepo kad bi nekad i odigrali. Hvala vam na odg,a pogledat cu da li neka od navedeni stranica salje za BiH kako bi u buduce prosao jeftinije.(igrica je placena 30KM-tj 15eura,ali je nova,zapakovana). steta sto su prestali davati bodove za igrice :)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #518 : 09. Travanj, 2016., 13:07 »
Nemamo temu za StarFoxa, ali da ne otvaram sad, moram ovo negdje prokomentirati...

! No longer available

Jel ovo grafički najlošija igra koju je Nintendo ikad napravio ili što? Mislim, ovo izgleda kao da je iz PS2 / Gamecube ere. Nije mi jasno što se dogodilo tu - Wii U je dokazano sposoban za više - Bayonetta 2 izgleda ok, Xenoblade Chronicles isto tako... Ovo izgleda katastrofalno loše.

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #519 : 11. Travanj, 2016., 09:12 »
nez, izgleda dosta okej

igra mi se malo ovo, izgleda comfy :2

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #520 : 12. Travanj, 2016., 11:02 »
Meni isto izgleda OK, i iskreno puno vaznije u igri mi je stabilan FPS, a ocito je da su isli na to.
Treba uzet u obzir da konzola renderira konstantno 2 ekrana, na TV-u je pogled izvana, dok je na gamepadu pogled iznutra.

Evo i DF analize:

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-hands-on-with-star-fox-zero
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #521 : 12. Travanj, 2016., 13:55 »
Treba uzet u obzir da konzola renderira konstantno 2 ekrana, na TV-u je pogled izvana, dok je na gamepadu pogled iznutra.

A do toga je znači.
U 40/60 fps izgleda malo bolje, dosadašnji traileri su bili sve 30  :bonk:

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #522 : 20. Srpanj, 2017., 12:28 »
Jeste li to odustali def od Nintenda, ili samo presli na Switch? Iz dana u dan WiiU pocinje da mre,sto je i logicno,ali ipak malo mi zao, ugasili server za Fifu 13, tak da vise ne mogu online igrati, a usao sam u 5 ligu. Znam da je praprastara fifa,ali ipak jedina koja ima na WiiU pa sam mislio da ce jos ostaviti barem do izlaska Fife 18 na Switchu. Najavili gasenje Miiversea, ocekujem da ugase servere i za CoD, i jedino sta ostaje online je MK8 ali i to je pitanje do kad.
E pa koji baksuz moras biti da si fanboy Windows phonea i Nintenda  :chair:

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #523 : 21. Srpanj, 2017., 07:25 »
Nema odustajanja, meni je WiiU i dalje draga konzola i rado zaigram povremeno neku od igara iz kolekcije.  Sa MK8 sam se prebacio na Switch ali WiiU je tu za sve preostale naslove :)

http://card.psnprofiles.com/1/tane666.png
Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
Never have I encountered such corrupt and foul-minded perversity! Have you ever considered a career in the church?!
-Bishop of Bath and Wells, Blackadder II

Odg: Nintendo Wii U - općenita rasprava
« Odgovori #524 : 10. Kolovoz, 2017., 11:10 »
Nedostajem ni ja od Wii U još.....imam ljepu kolekciju da bih samo tako odustao... 😁
???????????????????? ????????????????

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9