HCL.HR

Što igrate na Wii U?

  • 39 Odgovora
  • 25034 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Što igrate na Wii U?
« : 03. Siječanj, 2013., 15:10 »
Tradicionalna tema za svaki podforum o nekoj konzoli, pa da vidimo - što igrate ovih dana na Wii U?

Ja trenutno imam ZombiU, New Super Mario Bros. U,  Sonic & All-Stars Racing Transformed i Neo Assault Neo, uz naravno FIFA 13 i Rayman Legends demo.

Demoe odigrao par puta i ne da mi se više, Neo Assault Neo tu i tamo upalim po par minuta, ali glavna zanimacija su mi NSMBU izazovi i prelaženje ZombiU i Sonica.

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #1 : 06. Siječanj, 2013., 11:46 »
Trenutno igram ZombiU i Mario U, isprobao sam ova dva demoa.....

ZombiU mi se svidio zasad, dobar ugodjaj, zbilja dobijes dojam da ti radis nesto, trenutno trazim gorivo za generator za safehouse, podrucje nakon tower of london misije.... Jedina zamjerka mi je sto je igra stalno mracna, ono i kad izadjem van uvijek nekakav mrak........

Mario U mi je ok, cak imam dojam da je tezi od New Super Mario Bros Wii, star coins su tezi za pronaci, svidja mi se overworld, dizajn nekih nivoa je prekrasan, tu mi je zamjerka sto su borbe sa bossovima lagane i cesto dosadne, mislim da su mogli tu nesto bolje napraviti.....

Od demoa Fifa je i dalje fifa, tu se nema sto previse reci, ono dodajes se, pucas na gol, ponekad i zabijes :) , rayman izgleda super, glazba je super, castle rock level je fenomenalan sa rayman obradom Black Betty od Ram Jama.
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #2 : 06. Siječanj, 2013., 11:48 »
Genijalan avatar :mrgreen:

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #3 : 06. Siječanj, 2013., 11:52 »
Genijalan avatar :mrgreen:

Koji avatar, to je moja slika sa osobne :mrgreen:
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #4 : 06. Siječanj, 2013., 17:40 »
ZombiU mi se svidio zasad, dobar ugodjaj, zbilja dobijes dojam da ti radis nesto, trenutno trazim gorivo za generator za safehouse, podrucje nakon tower of london misije.... Jedina zamjerka mi je sto je igra stalno mracna, ono i kad izadjem van uvijek nekakav mrak........

Istina, malo je i premračna. Neki od najdražih dijelova igre su mi zapravo oni gdje nisi u nekoj mračnoj zgradi, nego vani - na ulicama. Tada i grafika izgleda nekako najbolje - osvjetljenje je fino pogođeno pa se dobije dosta realističan dojam tmurnog Londona.

Mario U mi je ok, cak imam dojam da je tezi od New Super Mario Bros Wii, star coins su tezi za pronaci, svidja mi se overworld, dizajn nekih nivoa je prekrasan, tu mi je zamjerka sto su borbe sa bossovima lagane i cesto dosadne, mislim da su mogli tu nesto bolje napraviti.....

Definitivno je teži od NSMB Wii, ne samo zbog tih novčića nego općenito zbog level dizajna - namjerno je takav, bilo je nekih kritika na to da su prijašnje NSMB igre bile prelake. Što je istina i za New Super Mario Bros. 2  na 3DS-u (iako on to kompenzira prekrcavanjem novčićima, pa je itekako izazovan u Coin Rushu).

Inače, si kupio te igre digitalno ili u kutiji?

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #5 : 06. Siječanj, 2013., 19:02 »

Inače, si kupio te igre digitalno ili u kutiji?

ZombiU sam dobio sa konzolom, MarioU u kutiji, nekako i dalje preferiram igre u kutijama, ako je vec cijena ista volim imat fizicki igru u rukama, ako nekad igre budu u digitalnom izdanju jeftinije onda cu mozda promijeniti misljenje. Takodjer kada krene virtual console na Wii U zelim imati mjesta na disku, receno je da ce i gamecube naslovi biti tamo :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #6 : 11. Siječanj, 2013., 00:43 »
Ja također preferiram igre u kutiji jer jednostavno obožavam onaj osjećaj kad pogledam na svoju policu punu igara. INaće sam prije par dana prošao AC3 i sad odražujem sidequestove a dok ovo pišem skidam demo ZombiU-a
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #7 : 13. Siječanj, 2013., 19:19 »
Jedna preporuka, uskoro bi na eShopu trebala postati dostupna igra Zen Pinball 2, igra je besplatna, dolazi sa par pinballa, jedino se placaju tko zeli dodatne table.  Tako da tko voli flipere imat ce sto igrati :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #8 : 27. Siječanj, 2013., 12:28 »
Prošlu srijedu uzeo The Cave pa igram to polako ovih dana. Još nisam prošao s prva tri lika koja sam odabrao... nije strašno teška, humor je dobar, zagonetke okej... ali tehnički je dosta loša. Platformanje je katestrofalno, framerate je sav skakutav. Vrijedi ju uzet svejedno zbog humora i zagonetki... ali animacije/framerate dosta uništavaju iskustvo.

*

CyberTigerCro

  • *
  • 55
  • I hate 2 kinds of people: racists and niggas
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #9 : 03. Veljača, 2013., 13:39 »
Jedna preporuka, uskoro bi na eShopu trebala postati dostupna igra Zen Pinball 2, igra je besplatna, dolazi sa par pinballa, jedino se placaju tko zeli dodatne table.  Tako da tko voli flipere imat ce sto igrati :)
Ne dolazi sa par pinball-a nego trial verzija što znači nakon neke 2-3 minute samo te vrati u main meni i kaže "kupite ppunu verziju da bi u potpunosti uživali u igri"
Samo sam htio napomenuti ;)
"Death is a solution to all problems" - Joseph Vissarionovich Dzughasvili "Stalin"

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #10 : 03. Veljača, 2013., 13:49 »
Jedna preporuka, uskoro bi na eShopu trebala postati dostupna igra Zen Pinball 2, igra je besplatna, dolazi sa par pinballa, jedino se placaju tko zeli dodatne table.  Tako da tko voli flipere imat ce sto igrati :)
Ne dolazi sa par pinball-a nego trial verzija što znači nakon neke 2-3 minute samo te vrati u main meni i kaže "kupite ppunu verziju da bi u potpunosti uživali u igri"
Samo sam htio napomenuti ;)

Istina, time sam poprilicno razocaran, prema tome ja tu igru nebi svrstavao u free sa kupnjom dodatnih tabli nego kao obican demo, cini mi se kao lazno oglasavanje :(
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #11 : 11. Veljača, 2013., 13:00 »
Uzeo si sad Tekken Tag 2 opreko zavvi.com (ispalo 22 funte s nekim malim popustom jer sam prije od njih kupovao, inače je 24 funte), pa primjetio uz to i jednu dobru ponudu. Sonic & All-Stars Racing Transformed imate za svega 14 funti. Za taj iznos se ni carine ne morate bojati - kad se preračuna je manje od 140kn uglavnom. Evo linka:

http://www.zavvi.com/games-wii-u/sonic-all-stars-racing-transformed-limited-edition/10650119.html

Inače, imam tog Sonica već i odlična je igra, stvarno. Dapače, Wii U je čak i najbolja konzolaška verzija ako je suditi po Digital Foundry analizi. A digitalna verzija na eShopu je više nego duplo skuplja od ove ponude (a ovdje dobijete disk i kutiju i sve).

*

lahvos

  • *
  • 147
  • End discrimination - Hate everyone!
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #12 : 11. Veljača, 2013., 15:30 »
Uzeo si sad Tekken Tag 2 opreko zavvi.com (ispalo 22 funte s nekim malim popustom jer sam prije od njih kupovao, inače je 24 funte), pa primjetio uz to i jednu dobru ponudu. Sonic & All-Stars Racing Transformed imate za svega 14 funti. Za taj iznos se ni carine ne morate bojati - kad se preračuna je manje od 140kn uglavnom. Evo linka:

http://www.zavvi.com/games-wii-u/sonic-all-stars-racing-transformed-limited-edition/10650119.html

Inače, imam tog Sonica već i odlična je igra, stvarno. Dapače, Wii U je čak i najbolja konzolaška verzija ako je suditi po Digital Foundry analizi. A digitalna verzija na eShopu je više nego duplo skuplja od ove ponude (a ovdje dobijete disk i kutiju i sve).

O cool, kao dugogodisnji tekken fan bas me zanima dali ce mozda biti kakav gameplay ili recenzija na youtubeu  kada malo isprobas ?

Takodjer, malo offtopic al vezano za ove carine sto si spomenuo, jucer sam procitao u novinama da od 1.7 se ukidaju sve carine iz EU, a ako se narucuje iz zemalja izvan limit za carinu ce bit 1100 kn, tako da ce biti malo lakse narucivati iz vana :)
''Parameters in real life and in net games are directly inversed. The strongest players in games, in reality are those useless person with the most time in their hands. That's very common. When a legendary hunter appears, that's also when the legendary useless bum appears."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #13 : 11. Veljača, 2013., 15:50 »
Vidjet ćemo za gameplay, trenutno mi to nije na umu jer je igra ipak malo starija, ali ako bude još interesa i malo vremena "sa strane" - vidjet ćemo.

A što se carina tiče - da, od 1.7 bi sve to trebalo biti lakše, a s druge strane bi se i domaći dućani trebali prilagoditi s cijenama pa možda i ne bude pretjerane potrebe za naručivanjem iz vana.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što igrate na Wii U?
« Odgovori #14 : 16. Veljača, 2013., 18:26 »
Da malo double-postam. Skinuo Tank Tank Tank kad je već free-to-play... i ne znam - užasna igra.

The Cave se igra po drugi put inače... i opet je zanimljiva (s drugim likovima jel).


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9