HCL.HR

The Legend of Zelda: Breath of the Wild

  • 43 Odgovora
  • 18033 Hitova
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« : 11. Lipanj, 2014., 19:05 »


Proizvođač: Nintendo EPD
Izdavač: Nintendo
Žanr: akcijska avantura
Platforme: Wii U, Switch
Datum izlaska: 2017.

- devetnaesti nastavak serijala The Legend of Zelda
- igra će sadržavati ogroman svijet, nelinearan pristup s manje definiranim smjernicama istraživanja poput originalne Zelde
- u igri se opet pojavljuje Linkova vjerna Epona s kojom ćemo se moći kretati svijetom; AI Epone će zaobilaziti očite prepreke dok će igrači u ulozi Linka moći istovremeno razgledavati okoliš i boriti se s protivnicima
- od oružja su zasad poznati jedino mač, štit, luk i strijela te sailcloth kojim će se moći lebdjeti
- na ekranu Wii U GamePada moći će se gledati mapa svijeta te označavati mjesto na koje želimo doći
- producent Eiji Aonuma obećava novim nastavkom Zelde promijeniti uobičajeni koncept prelaska dungeona i rješavanja zagonetki







« Zadnja izmjena: 06. Siječanj, 2017., 23:02 densetsu »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #1 : 11. Lipanj, 2014., 19:24 »
Nema nikakvog novog prikaza osim onog s Digital Eventa? U svakom slučaju, lijepo izgleda.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #2 : 12. Lipanj, 2014., 09:34 »
Ništa osim tih par sekundi s Digital Eventa. Evo tog videa opet, da ga imamo i ovdje u temi:

http://youtu.be/VcYXX4TUK4I

Nema službenog videa na Nintendovu YT kanalu, pa je ovo nažalost najbolja kvaliteta, a to je uhvaćeno direktno s live streama Digital Eventa pa je malo mutnjikavo čak i u HD-u.

Ali imamo zato službene screenshote, dodao ih maloprije u galeriju na portalu:
http://www.hcl.hr/screenshots-the-legend-of-zelda-wii-u-1724.html

I interesantno je da su svi u 1080p rezoluciji, uz vrlo dobru dozu anti-aliasinga. Moguće da se radi o bullshotovima, ali upravo zbog tog u pravilu ne toliko hardverski zahtjevnog umjetničkog stila sa cel-shadingom, moguće je i da ciljaju na 1080p/30fps uz takvu grafiku. Izgleda jako lijepo u svakom slučaju - travica, eksplozije, laseri :hug

Link je malo čudan... nema zelene opravice ni ništa :hiha2: Ako je to uopće Link. :hiha:

EDIT: Potvrđeno je inače da je to Link i da nije žensko kako su neki pretpostavljali.
« Zadnja izmjena: 12. Lipanj, 2014., 14:58 Ementaler »

*

Croato

  • *
  • 98
  • |/ dO.Ob \|
Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #3 : 12. Lipanj, 2014., 18:39 »

Link je malo čudan... nema zelene opravice ni ništa :hiha2: Ako je to uopće Link. :hiha:

EDIT: Potvrđeno je inače da je to Link i da nije žensko kako su neki pretpostavljali.

Pa tko bi drugi bio? :hihi:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #4 : 12. Lipanj, 2014., 18:41 »

Link je malo čudan... nema zelene opravice ni ništa :hiha2: Ako je to uopće Link. :hiha:

EDIT: Potvrđeno je inače da je to Link i da nije žensko kako su neki pretpostavljali.

Pa tko bi drugi bio? :hihi:

Pa da citas malo po stranim portalima, a i da znas da Link nikada nije bio obucen u plavo....
A i na samoj konferenciji je natuknuto nesto u tom stilu, da ovo nije Link.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #5 : 12. Lipanj, 2014., 19:05 »
...a ono, nije ni svaki Link isti.
Ajmo nagađati sada - ako je u Wind Waker-u imao sestru, možda mu je ovo... brat?

Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #6 : 12. Lipanj, 2014., 19:28 »
Baš lijepo da imamo otvorenu ovu temu :)
Da sam odmah iskren, ja sam veliki fan Zelde još od Ocarina of Time, stvarno je bila odlična igra, prešao sam je 3. puta. :D Svi nešto pričaju o Linku, dali je ili nije, ja sam siguran da je to Link. :ementaler:
Ajde da mi netko kaže što misli o zvučnim efektima, eksplozije, art-stil, koliko se može izvuči iz ovog? I čini mi se da bi mogla postojati neka vrsta Slow Motiona ili se varam.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #7 : 13. Lipanj, 2014., 08:33 »
...a ono, nije ni svaki Link isti.
Ajmo nagađati sada - ako je u Wind Waker-u imao sestru, možda mu je ovo... brat?

Link(pun intended) :hiha:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #8 : 13. Studeni, 2014., 13:55 »
Nova Zelda izgleda još impresivnije naspram prikaza sa E3 sajma.
Sljedeće novosti o igri, čini se, tek na idućem E3 sajmu.

http://www.zeldainformer.com/news/aonuma-zelda-u-looks-even-better-than-at-e3-enemy-shown-marks-new-strategy

Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #9 : 06. Prosinac, 2014., 09:39 »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #10 : 07. Prosinac, 2014., 09:38 »
Lijepo da su iznenadili s gameplayom, ali ne izgleda nešto osobito impresivno :wildboy:

Trava izgleda dobro koliko vidim, ali svijet djeluje užasno isprazno - samo jednostavna drveća, formacije kamenja i trava... tu i tamo neki neprijatelji/konji. Ne žele vjerojatno otkriti neke detalje o neprijateljima/eventima u svijetu u ovom trenutku pa su možda takve stvari preskočili, ali svejedno... djeluje prazno.

A i premalen je taj dio videa s gameplayom da išta skužiš. Što je isto sumnjivo jer očito nisu htjeli pokazat grafiku izbliza jer očito misle da ćemo mi misliti da ne izgleda pretjerano dobro. :hiha2:

Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #11 : 07. Prosinac, 2014., 13:31 »
Svojedobno su priznali da je u slučaju Twilight Princessa bilo previše pustog okoliša, tako da ne mislim da će napraviti istu grešku sa novom Zeldom.

Evo sa bližim pogledom:
The Legend of Zelda Wii U Gameplay (Full Screen)

*

Croato

  • *
  • 98
  • |/ dO.Ob \|
Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #12 : 07. Prosinac, 2014., 17:37 »
Oćemo mi tu travu moć posjeć?? :hiha:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: The Legend of Zelda U
« Odgovori #13 : 10. Prosinac, 2014., 00:41 »
Evo i jedne zanimljive analize trailera s GameXplaina:
http://youtu.be/7MGlHnwVDmc

20 minuta pretpostavki, usporedbi, zumiranja... potrudili se ljudi.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: The Legend of Zelda: Breath of the Wild
« Odgovori #14 : 02. Ožujak, 2017., 12:24 »
Igra kupi odlicne recenzije,  a i moram priznat da izgleda stvarno odlicno, iako nisam ljubitelj ovakvih igara.

Jedino sta ima velikih problema sa fpsom..

http://youtu.be/ALdZyIGxux0

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9