HCL.HR

Vraćanje hardcore igrača sa Wii U

  • 78 Odgovora
  • 16921 Hitova
Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« : 05. Siječanj, 2012., 12:51 »
kako sam tokom praznika igrao DK Country Returs i Zeldu Skyward (i usput rečeno svršavao na svaki njezin dio svijeta), palo mi je na pamet hoće li se Nintendo posvetiti ovakvim igrama za Wii U. U principu Wii sam gledao kao reset generacija, ono što je bio NES to je danas bio Wii, dakle stvaranje armije casual igrača koji će htjeti nešto "jače"  kako budu rasli, odnosno koji će preuzeti Wii U kao što su sa NES-a prešli na SNES.
Wii je na putu da postane najprodavanija konzola al jedna je stvar Nintendu jasna, trebaju veći attach rate po konzoli, odnosno veći broj kupljenih igara po igraču, a casual gameri takvi nisu, oni se zadovoljavaju sa wii sports i na tome stane.
Uglavnom, što mislite? Hoće li ovaj put Nintendo,kako su najavili, ići za ovim hardcore igračima koji su ostali na boxu il ps-u ili će pokušat smiriti obje strane?  I što bi po vama Wii U trebao imati da bi vratio te gamere?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #1 : 05. Siječanj, 2012., 12:56 »
funkcionalan online servis bez mrtvih friends kodova. i to univerzalan servis za sve uređaje, a ne da na nekakvu aplikaciju kupiš za 3DS i da isto to moraš kupit na Wii U, makar već posjeduješ.

također, puno toga će ovisit o podršci ostalih developera.

Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #2 : 05. Siječanj, 2012., 13:03 »
Frend kodovi su zlo, umro bi kad bi ukucavao onaj mrtvi 10 znamenkasti kod. Al navodno im pomaže EA  i Valve pri uspostavljanju servisa. Kažu da će biti sličan otvorenom tipu ala PS3 nego zatvorenom ala xb live. Plus otvaraju i app store sa svim onim pizdarijama (znači 100 fart aplikacija, ftw) , e i oću achievemente, to je sitnica al znači. i nek poprave analog na joysticku za koji kazu da je dosta nepraktičan, previše su sljubljeni uz površinu.

p.s. navodno će wii u bit prikazan na CESu 10.1.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #3 : 05. Siječanj, 2012., 14:13 »
Bit će na CES-u ali isti tech demoi s e3-a, što je blesavo imho. A što se više hardcore naslova tiče ovaj video donekle ulijeva povjerenje:

Wii U Game Line-Up: Nintendo Conference (E3 2011)


*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #4 : 05. Siječanj, 2012., 14:26 »
Nintendo bi trebao osigurati nove kvalitetne igre, bilo da su first ili third party. Ne vidim razloga zašto kupovati WiiU da bi na njemu igrao naslove koje će izaći isto tako i za druge platforme.

Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #5 : 05. Siječanj, 2012., 14:41 »
@Ementaler: a jel? To mi je bezveze, očekivao sam da će prikazat final hardware il kao neki sneak peek za e3 :hiha2:

@snow: A ako što znamo sigurno to je nintendovi first partyji.. mislim, dovoljno mi je zelda u HDu, Plus je Eiji Aonomu rekao da će biti potpuno drugačija od svih zeldi i da ce se nastavit koncetrirati na priču kako su započeli u Skywardu. <3 A third partyji su dosta nabrijani za wii u. čak je i crytek rekao da je nabrijan za konzolu i ostatak velikih. ne znam, bit ce to dobra konzola predosjecam #seve

Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #6 : 05. Siječanj, 2012., 16:29 »
nabrijani su jer mogu reciklirat igre s trenutne generacije, dodat TAČSKRIN IZBORNIK i prodavat ka novo.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #7 : 05. Siječanj, 2012., 16:30 »
i onda doDŽe soni i kaže "HEJ IMAMO NOVU IDEJU" TAČSKRIN KONTROLER

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #8 : 05. Siječanj, 2012., 16:33 »
nabrijani su jer mogu reciklirat igre s trenutne generacije, dodat TAČSKRIN IZBORNIK i prodavat ka novo.  :wildboy:

ovo je veći problem nego ovo:

i onda doDŽe soni i kaže "HEJ IMAMO NOVU IDEJU" TAČSKRIN KONTROLER

depresivno je vidjeti najavu za arkham city za nadolazeću konzolu, kriste  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #9 : 05. Siječanj, 2012., 17:34 »
realno, VITA > WII U. vita bi mogla imat fantastične igre zbog raznolikosti kontrola, samo ako ljudi ne budu preretardirani i ne znali ih iskoristit :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #10 : 05. Siječanj, 2012., 17:37 »
kakva ti je to usporedba mralju  :wildboy:

em nema smisla jer nisu istog tipa, em bi i Wii U mogo imat originalne igre ko što je i Wii imao zbog specifičnog sučelja.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #11 : 05. Siječanj, 2012., 17:40 »
pa vita ima sve isto što i WIIU ono.  :wildboy:


realno, wii nije imao dobre originalne igre. Ima je par dobrih, ima je par originalnih, al ne DOBRIH I ORIGINALNIH.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #12 : 05. Siječanj, 2012., 17:43 »
to je subjektivno očito lol

kako ima sve što i Wii U. Zar nije Vita handheld jebemu boga, a Wii U se spaja na taj drugi dio konzole ili nešto, možeš igrati nešto treće na tom "kontroleru" dok netko drugi igra nešto šesto na TVu. Plus što ćeš moć koristit i Wii remoteove

Vita ima touch screen, stražnji touch panel, akcelerometre, jak hardver i što još?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #13 : 05. Siječanj, 2012., 17:56 »
Ne znam, uspoređivanje kruška i jabuka sa wii u i vita. Uostalom oke, kuzim te sto os rec slicni su princip wiiu i vita+ps3 al realno, ova druga kombinacija je ono 600eura u odnosu na wiiu koji će biti cc 350€.
plus wii da nije imao igara? Mogu ti sad napraviti popis igara koje bi trebao ali TREBAO ODIGRATI SVATKO. tako da je relativiziranje da ima par dobrih i par originalnih igara.  previse si hejterski

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Vraćanje hardcore igrača sa Wii U
« Odgovori #14 : 05. Siječanj, 2012., 18:07 »
vita ima sve isto što i WIIU ono.  :wildboy:

ps3&vita mogu imitarat wiiU koncept, ali nemaju i vjerojatno nikad neće moć ni imat mogućnosti kakve wiiU i njegov tablet imaju. tipa ona sranja da inventory ili hud vidiš na gamepadu a da ti je sve ostalo na tv-u.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9