HCL.HR

Wonderful 101

  • 29 Odgovora
  • 13624 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Wonderful 101
« : 23. Siječanj, 2013., 19:56 »
Jedna od interesantnijih Wii U ekskluziva je definitivno Platinum Gamesom Wonderful 101 ilitiga Project P-100 kako smo ga prije zvali, pa da konačno otvorimo temu o igri.

Igra bi trebala izaći negdje do lipnja ove godine, a radi se o dosta specifičnom naslovu koji je djelomice strategija, djelomice platformer pa malo i akcijska avantura pa malo Pikmin... pa malo... svašta. U svakom slučaju - igrač kontrolira grupu superheroja u borbi protiv invazije nekog grada pri čemu se ta grupica može formirati u ogromnu šaku ili primjerice mač. Koristiti će i Wii U GamePad na zanimljive načine - na pamet mi prvo pada dionica gdje grupica ode u neku halu pa se više ne vidi na glavnome TV ekranu (pogled je izometrijski, ne možete gledati kroz krovove) pa se onda na GamePadu prikazuje pogled leadera grupe iz prvog lica i tako se napreduje kroz tu halu. Valjda kužite poantu.

U svakom slučaju, imamo novi trailer - upravo izdan putem Nintendo Directa.

http://youtu.be/J-61NKRaYjw

I HCL vijest s istim trailerom...
VIJEST: Wonderful 101 trailer je čudesan

Kako vam se čini igra? Diskusija :hug

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #1 : 23. Siječanj, 2013., 20:13 »
Ja taman htio maloprije otvoriti temu. Ovo mi je definitivno najzanimljivija igra za WiiU od svih najavljenih. Napokon nešto što je "drugačije" s zanimljivim načinom korištenja GamePada.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #2 : 23. Siječanj, 2013., 20:46 »
Ja taman htio maloprije otvoriti temu. Ovo mi je definitivno najzanimljivija igra za WiiU od svih najavljenih. Napokon nešto što je "drugačije" s zanimljivim načinom korištenja GamePada.

Ae, šteta što će najvjerojatnije biti financijski promašaj. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #3 : 23. Siječanj, 2013., 20:48 »
Da, ne vjerujem da će se prodavati previše dobro. Nije to nešto instantno zanimljivo masama.

ALI!

Nije kao da će puno potrošiti na produkciju ovoga... pa ne bi rekao da će biti baš "financijski promašaj".

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #4 : 23. Siječanj, 2013., 20:50 »
Da, koliko god da PG napravi dobru igru to se i ne prodaje u velikome broju primjeraka. Primjer Vanquish. Ali i dalje bi htio više ovakvih igara nego gledati još jedan nastavak Maria i ostale ekipe.

Odg: Wonderful 101
« Odgovori #5 : 23. Siječanj, 2013., 21:07 »
Što više interakcije s gamepadom i bit će dobro.

*

Zael

  • *
  • 25
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #6 : 24. Siječanj, 2013., 00:56 »
gameplay mi se čini sličan pikminu, a? uglavnom, poslije monolithovog jrpg-a, wiiu igra koja me najviše trenutno zanima
Balancing on the edge of a knife.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #7 : 01. Veljača, 2013., 16:23 »
Koliko bolje igra izgleda kad ju vidiš u 60fps-a, strašno nešto.

Skinite ovo:
http://platinumgames.files.wordpress.com/2013/02/wiiu_wonderful101_trailer_012213s.mov

Isti je slučaj i s Rayman Legends i s New Super Mario Bros. U - obje igre se vrte u 60fps-a na Wii U, a kad sam ih snimao morao sam zbog YouTubea konvertirati to na 30fps-a - razlika u kvaliteti slike i generalnom dojmu animacija je strašna - na YouTubeu to izgleda dosta lošije nego baš na konzoli.

Odg: Wonderful 101
« Odgovori #8 : 01. Veljača, 2013., 20:10 »
Da, to sam bas vidio jos u NY. Nevjerojatno jebote. :geek: Meni nije jasno kako da YT pored svih novih stvari nije jos uveo mogucnost videa u 60fps. Definitivno cu je uzet  :hiha: japansko, sasavo i vrlo igrivo

Odg: Wonderful 101
« Odgovori #9 : 01. Veljača, 2013., 21:28 »
Izgleda odlično u 60fps.Kad su mogli uvest glupost kao podnaslove koji ni jednu rečenicu ne pogode :wildboy: ,mogli su i uvest mogućnost videa u 60fps.
« Zadnja izmjena: 01. Veljača, 2013., 21:33 SnesMaster »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #10 : 10. Kolovoz, 2013., 19:38 »
Daklem, demo je dostupan na eShopu, igra izlazi 23. kolovoza - pa da malo bumpamo temu.

Netko probao demo? Odlučio da definitivno kupuje igru?

Ja demo negdje triput prešao do sada, zabavno je totalno kad zapravo skužiš što trebaš raditi, kako je najbolje to raditi itd. Cijela igra će vjerojatno puno prirodnije i postepenije objašnjavati sve poteze itd. Demo te samo baci u akciju i objašnjava nepraktičnim prozorima u sučelju... teško je pohvatat išta iz toga u prvom igranju.

EDIT: Btw, jedna interesantna stvar - igra podržava off-TV play, ali u jednom dijelu igre uđeš s likovima u neko zatvoreno skladište i onda bi trebao gledati na akciju na ekranu GamePada dok na TV-u vidiš samo krov skladišta. I gledajući na GamePad trebaš upravljati s likovima i otvoriti vrata skladišta iz unutra... kad to napraviš, vrata se otvore, likovi izađu iz skladišta i igra se vraća u normalnu izometrijsku top-down perspektivu. E sad - koliko sam vidio, taj dio nisu baš prilagodili za off-TV play gdje imaš samo jedan ekran u koji možeš gledati. Ušao sam u to skladište i vidio samo krov, kao na TV-u prije, i mogao sam samo na slijepo probat otvorit ta vrata... što je skoro nemoguće. Možda je samo do demo verzije, ne znam.
« Zadnja izmjena: 10. Kolovoz, 2013., 19:52 Ementaler »

Odg: Wonderful 101
« Odgovori #11 : 10. Kolovoz, 2013., 20:13 »
Ja skinuh, ali kak nisam imao vremena, samo sam pokrenuo demo..... i nisam imao pojma koji se vrag događa.

Sutra ću to malo detaljnije.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #12 : 11. Kolovoz, 2013., 06:50 »
@sirko - baci Kamiyi komentar na Twitter u vezi toga.

The Wonderful 101 Trailer (Director's Edition)

Najbolji trailer u zadnjih ne znam koliko vremena.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #13 : 11. Kolovoz, 2013., 08:58 »
Vjerojatno će mi Kamiya reć da sam idiot :hihi:

Dobar je trailer da, ali malo previše spoilerish čini mi se :/

Nezz, demo je odličan uglavnom. Igram opet. :ementaler:

EDIT: guglao malo taj "problem" s off-TV playom i tim skladištem - čini se da s (-) tipkom možeš prebaciti pogled na unutar skladišta i tako riješiti taj problem. Tako da nije baš problem, koliko... a mala neugodnost.
« Zadnja izmjena: 11. Kolovoz, 2013., 09:09 Ementaler »

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Wonderful 101
« Odgovori #14 : 11. Kolovoz, 2013., 09:12 »
Hoćeš snimiti gameplay ili?
Inače, očekujem dosta guzobolnih kolumnista zbog stereotipnih likova. I 7-8 od Gamespota, a 9-10 od Destructoida.
« Zadnja izmjena: 11. Kolovoz, 2013., 09:29 black_out »
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9