HCL.HR

Vlasnici Nintendo Wii konzole

  • 31 Odgovora
  • 13924 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Vlasnici Nintendo Wii konzole
« : 15. Studeni, 2011., 14:30 »
Imate Nintendo Wii? Javite se ovdje, znate već proceduru.

Ja imam noviji crni Wii i dva Wiimotea Plus.

Vi?
« Zadnja izmjena: 21. Siječanj, 2014., 19:35 Ementaler »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Nintendo Wii konzole
« Odgovori #1 : 15. Studeni, 2011., 19:25 »


Upoznajte Borisa... jede prašinu.
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2011., 20:10 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #2 : 16. Studeni, 2011., 12:46 »
Ma jel to moj LEGO Batman tamo?  :ementaler:

Evo slike i mog "setupa". Ako se to može tako nazvat, samo konzola i žice. I fali na slici rozi nunchuck i također rozi wheel za Mario kart Wii. Da, rozi.



*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Nintendo Wii konzole
« Odgovori #3 : 16. Studeni, 2011., 13:06 »
Je, stavio sam ga vertikalno jer na taj način imam manje prašine za brisati.  :hiha:

Ja još čekam gamecube kontroler  :tired:



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #4 : 16. Studeni, 2011., 14:17 »


Xbox i Wii spojeni na ovu telku
« Zadnja izmjena: 08. Siječanj, 2012., 13:28 Đođo_Mođo »
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #5 : 04. Siječanj, 2012., 16:28 »
Bijeli wii (kupljen 8.12.06.), 3.2E sa svim zivim ios-ima i cudesima, wiikey 1, softmodan.
250gb 2,5' usb hdd, 2 kompletna wiimotea, 1 motion plus, 1 zicni gc gamepad, 1 bezicni, gc memory card 64mb, sd 2gb.
I sve igre dosad izasle koje su mi bile zanimljive plus 4 originala (excite truck, wii sports, zelda:tp i wii play).
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #6 : 04. Siječanj, 2012., 16:46 »
Skužio upravo da imam isti gamecube/classic gamepad ko i Ementaler  :ementaler:

Kad mi je ekipa ovdje počela nuditi original polovan za 250 kn poslao sam ih sve u onu stvar  :wildboy:

s ebaya došao fejk markiran ko original, lošiju stvar nisam držo u rukama. Tipke se lijepile, iako je sve radilo. 3 funte doduše  :hiha:

Ovaj je zasad skroz OK samo mi je konzola visoko smještena pa moram čučat ko idiot pred televizorom, ali riješit će se nešto


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #7 : 04. Siječanj, 2012., 18:07 »
Bili Wii. Sa dva nunchacka i dva wimota i dva motion plusa i jednim wii wheelom i jednom puškom (nije wii zapper). :clap:

Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #8 : 04. Siječanj, 2012., 23:42 »
Skužio upravo da imam isti gamecube/classic gamepad ko i Ementaler  :ementaler:

stvar je u tome da ne podržavaju sve igre gc kontoler, a istovremeno podržavaju klasik.
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #9 : 05. Siječanj, 2012., 09:59 »
Jup, ovaj izgleda kao Classic, ali je zapravo zamjena za GameCube što znači da u puno igara ne radi, dok Classic hoće. I to ne valja, samo za Mortal Kombat Armageddon ga koristim, i to rijetko  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #10 : 05. Siječanj, 2012., 10:38 »
ne kužim.  :wildboy:

zasad mi radi za sve VC SNES igre koje me interesiraju, a radi mi i Luigi's Mansion. S kojim to igrama na radi?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #11 : 05. Siječanj, 2012., 10:42 »
Ma s određenim Wii igrama, ne VC ili GC igre, normalno je da tu radi. Wii igre neke podržavaju Classic, ali ne podržavaju GameCube kontroler, a ovaj iako liči  na Classic, zapravo je Gamecube jer ide na taj port ... i kod takvih igara nema pomoći.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #12 : 05. Siječanj, 2012., 10:49 »
Aha, ma dobro ja sam ga uzeo baš za VC/GC pa eto, radi, prejeftin obzirom na genuine nintendo... ja hepi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #13 : 05. Siječanj, 2012., 11:56 »
ali bu ti trebal jednog dana za xenoblade :mrgreen:
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Vlasnici Ninteno Wii konzole
« Odgovori #14 : 05. Siječanj, 2012., 12:10 »
igram xenoblade već, wiimote i nančak. zbunjujete me  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9