HCL.HR

[ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !

  • 11 Odgovora
  • 6384 Hitova
*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Za igranje su vam potrebni:
PES GREEN 1.0.3e - http://files.filefront.com/PES+GREEN+103erar/;13061239;/fileinfo.html
HAMACHI - https://secure.logmein.com/products/hamachi/vpn.asp
Patch 1.2 - http://downloads.gamingaccess.com/index.php?file_id=33103

Prvi dio tutorijala:

1. Idite u NETWORK CONNECTIONS, oznacite konekciju HAMACHI i idite na ADVANCED SETTINGS....
Zatim gore postavite konekciju HAMACHI na prvo mjesto, a dole iskljucite FILE AND PRINTER SHARING..., idite na OK.
Evo kao na slici- http://www.imagesforme.com/show.php/324337_untitled.JPG

2. Program pesgs1.0.3e kopirajte u C:\...\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2009.(tj. tamo dje ste instalirali igricu).

3. Upalite HAMACHI.
 
4. INSTALIRANJE CERTIFICATE- Odite u  C:\\Documents and Settings\\(USERNAME)\\Local Settings\\Application Data i nađite pes09.crt onda ga otvorite i stisnite next pa onda izaberite place all certificates in the following store pa zatim stisnite browse i onda izaberite trusted root certification authorities (to vam je odmah ispod personal), zatim opet next pa finish i ako vas nesto pita kliknite yes.  

5. Idemo se sada igrati  :D..
Onaj ko je HOST radi sljedece:
Pokrenite pesgs1.0.3e.exe i pritisnite 1 pa stisnite ENTER,
zatim unesite IP koji vam je dodelio HAMACHI (pise vam na programu) i ENTER i trebalo bi vam uc samo u igricu..

Onaj ko je CLIENT radi sljedece:
Ponovo pokrenite pesgs1.0.3e.exe i pritisnite 2 pa stisnite ENTER, zatim unesite IP onoga ko je HOST (on ce vam je dati) pa unesite vas IP i startovace se igra.
ALI, ALI I OPET ALI PRIJE TOGA SVEGA OBAVEZNO ISKLJUCITI FIREWALL I PODESITI ROUTERE TJ. OTVORITI PORTOVE: TCP:20010,20020,20030,20085     UDP:5739..


Drugi dio tutorijala:

1. kada vam uđe u igricu udjite u NETWORK .

2. Pojavit ce vam se sljedeci screen, idite OK - http://www.imagesforme.com/show.php/324347_pes20092009012501311028.jpg

3. Zatim screen gdje ce vam traziti da unesete GAME ID i GAME ID Password.
   regate se besplatno ovdje- https://id.konami.net/quick/index.jsp?country_code=US&language_code=en_US

4. Poslije toga screen gdje idete na NEXT kao i na 2 sljedeca screen-a gdje idete dalje.

5. Onaj koji je HOST kreira sobu (mada moze i klient) ali za FRIENDLY MATCH, za RANKING MATCH NE RADI, CLIENT trazi sobu i vidjet ce ako svijetli zeleno server ulazi u nju.

6. I napokon sad ste obojca u sobi i zabava moze da pocene, idete na READY i HOST potvrdjuje na START MATCH.

P.S ljudi ovo je zakon :hihi: ak negdje zapnete rado pomazem  :thumbs:
« Zadnja izmjena: 26. Veljača, 2009., 19:25 faca_sk »
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Joker

  • *
  • 10
Re: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #1 : 27. Veljača, 2009., 21:15 »
Hvala na tutorijalu  =D>

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Re: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #2 : 27. Veljača, 2009., 21:43 »
nista  :piva:
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

Bodla

  • n00b
  • 2
Re: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #3 : 01. Kolovoz, 2009., 01:34 »
Ovako ja i moj prijatelj smo sve napravili,osim ovih portova ( gdje i kako ih staviti ?  obadvoje imam internet preko bnet ) znaci mi udemo normalno,jedan je client jedan host, i host napravi room, i client vidi ( ali ima znak zabrane gore u desno kutu neznam jel to kaj znaci ) uglavno ude i ovaj ga vidi da ude ( ali dolje lijevo je crvena lampica prekrizena pored client imena ) znaci client se joina,ali mu kaze error kad proba uci,probali smo zamijeniti strane i opet ista prica.

nadam se da nam mozete pomoci. TnX

Re: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #4 : 01. Kolovoz, 2009., 14:06 »
Ovako ja i moj prijatelj smo sve napravili,osim ovih portova ( gdje i kako ih staviti ?  obadvoje imam internet preko bnet ) znaci mi udemo normalno,jedan je client jedan host, i host napravi room, i client vidi ( ali ima znak zabrane gore u desno kutu neznam jel to kaj znaci ) uglavno ude i ovaj ga vidi da ude ( ali dolje lijevo je crvena lampica prekrizena pored client imena ) znaci client se joina,ali mu kaze error kad proba uci,probali smo zamijeniti strane i opet ista prica.

nadam se da nam mozete pomoci. TnX
Za otvaranje portova idi na ovu stranicu i potrazi svoj model router-a i tada samo sljedi upute.

Re: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #5 : 01. Kolovoz, 2009., 21:12 »
Posjetite ovaj forum http://www.pesonlinegaming.tk/ (sad je malo mrtav pošto je ljeto,ljudi na odmorima i tako).

*

Bodla

  • n00b
  • 2
Re: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #6 : 02. Kolovoz, 2009., 20:39 »
Evo napokon nam je proradio pes ..al bio je problem u necem drugom al svejedno Hvala Na Pomoci :D

This TutorijaL Rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz \:D/ :clap: :piva: =D>

*

heavenboy

  • n00b
  • 1
Odg: Re: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #7 : 16. Rujan, 2009., 21:09 »
Evo napokon nam je proradio pes ..al bio je problem u necem drugom al svejedno Hvala Na Pomoci :D

This TutorijaL Rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz \:D/ :clap: :piva: =D>
kako si  resio to?

*

sttorm

  • n00b
  • 3
Odg: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #8 : 07. Kolovoz, 2010., 17:27 »
 :bonk: Imam problem...mreza radi i sve je ok ...svi portovi podeseni, regan na konamiju,dobio Game ID,ali svaki put kod autorizacije GAME ID-a kod logiranja kaze da je neki error tijekom verifikacijeeee :bonk: dali zna neko kako to rijesiti!?  :geek: unaprijed hvala  :hug
« Zadnja izmjena: 07. Kolovoz, 2010., 17:45 sttorm »
u really think that i care?! :hiha2:

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #9 : 07. Kolovoz, 2010., 19:20 »
:bonk: Imam problem...mreza radi i sve je ok ...svi portovi podeseni, regan na konamiju,dobio Game ID,ali svaki put kod autorizacije GAME ID-a kod logiranja kaze da je neki error tijekom verifikacijeeee :bonk: dali zna neko kako to rijesiti!?  :geek: unaprijed hvala  :hug

komp ti mora bit u 2009 godini zbog certifikata.. dakle sam stavi vrijeme i datum od kompjutera u 2009 godinu
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

*

sttorm

  • n00b
  • 3
Odg: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #10 : 10. Kolovoz, 2010., 22:33 »
Jaooooooooo radi ..HVALA :thumbs:
u really think that i care?! :hiha2:

*

sttorm

  • n00b
  • 3
Odg: [ tutorijal ] Pro Evolution Soccer 2009 preko Hamachia !
« Odgovori #11 : 13. Kolovoz, 2010., 13:13 »
evo sve nam radi ..ali nikako da se zajedno nađemo u roomu... :wildboy:  stavili FR* match..al uvijek samo jedan dođe do ready zone,a drugi nikako iako vidimo da smo dvoje na serveru..uvijek izbaci connection time out..any HELP :solidus: !?
u really think that i care?! :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9