HCL.HR

Aion: The Tower of Eternity

  • 200 Odgovora
  • 29969 Hitova
*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Aion: The Tower of Eternity
« : 21. Siječanj, 2011., 23:12 »
Najavljivan je bio kao WoW killer (dobro, kao i svaki drugi :P), ali Aion je imao stvarno dosta dobrih stvari, a jedna od njih je bila famozna grafika, koja je parala oči. Nisam ga igrao, ali sam preko 2 prijatelja koji su bili hardcore WoW igrači, puno toga o igri saznao i čuo od njih. Oni su prestali igrati WoW nakon 3godine iskustva, i još uvijek nastavljaju da igraju Aion. Po njihovom je loša stvar što igra ima previše grindanja. Dobro svaki drugi MMO to ima, ali ovdje baš ide na PvE fazon grindanja, što zna biti zamorno.

Best MMORPG, 2009 RPGLand.com RPGs of the Year 2009
Best New Game, 2009 MMORPG.com 2009 Awards
Best Online Game, 2009 Gamescom Awards
Best MMO, 2009 Inside Gaming’s Best MMO of PAX
Best Korean Game of the Year, 2008 Korean Game Awards

Igra je također osvojila i par nagrada. Veoma se dobro drži i na Metacriticu sa solidnom 76% na 42 reviewa. Stranica od igre je -> http://uk.aiononline.com/
Osim svega ovoga, igra ima već i ekspanziju koja se zove: AION: Assault on Balaurea i free je. Dignut je level cap sa lvl 50 na lvl 55. Dodana su nova oružja, itemi i ostale sitnice. Veoma dobru prodaju je ostvarila.



Citat je s wikipedije: "Aion was the biggest MMO release in recent years according to NCsoft, with 400,000 pre-orders in the US. The game generated 40.6 billion won ($32.7 million) in the fiscal quarter in South Korea, Taiwan, China, and Japan. In China, over 1 million players logged in within the first four days of release. On its western release, Aion became the best-selling PC game of September 2009. It also managed to remain at No. 1 on both the Steam and Direct2Drive charts for several weeks. By 9 November 2009, the game had sold nearly 1 million copies in the west, with 500,000 units sold in the US and 470,000 units in Europe. The success of Aion resulted in NCsoft's quarterly revenues to rise 112% for a total of $142 million."

Igrate li je vi? Mišljenje?


*

Narco

  • *
  • 49
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #1 : 22. Siječanj, 2011., 20:08 »
ja ju igram vec dosta dugo
jeste da sam mal kratak san novcima pa sam prisiljen igrat na privatnim serverima
al sve u svemu,igra je odlicna
i svakako preporucam da ju probas/te

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #2 : 22. Siječanj, 2011., 23:02 »
Privatnim serverima? Zar su emulator i za ovo stvorili? Nisam ništa pratio oko toga.

Ajd javiš mi na privatnu poruku više informacija.  :hug

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #3 : 24. Siječanj, 2011., 08:39 »
xD gde ti zivis.naravno da ima privatnih servera i to 50 od toga 6 koji sull full working :) imas Aion infninite koji ti je retail kao ORGINAL predobar je!!!

*

Narco

  • *
  • 49
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #4 : 24. Siječanj, 2011., 14:22 »
meni je atomix najbolji
jel dozvoljeno pricat o tome?

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #5 : 24. Siječanj, 2011., 14:25 »
NCSOFT

LINEAGE - massivni grind
LINEAGE 2 - massivni grid
GW - odlican, podnosljiv grind ali bez end game kontesta (osim ako ste hc pvp fanovi)
AION - uzasan grind, doslovno grindanje bez prestanka... totalni fail meni
GW 2 - jedina svijetla tocka u ovoj prici

*

Narco

  • *
  • 49
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #6 : 24. Siječanj, 2011., 14:30 »
a jbga,svako ima svoj neki ukus
meni je igra odlicna

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #7 : 24. Siječanj, 2011., 17:19 »
xD gde ti zivis.naravno da ima privatnih servera i to 50 od toga 6 koji sull full working :) imas Aion infninite koji ti je retail kao ORGINAL predobar je!!!

Ne gejmam kao prije, pa i ne pratim. Igru nisam dosada nabavljao, pa me iskreno nije ni zanimalo. Čudilo me da su napravili tako brzo za Aion emulator. Inače sam visio prije po WoW privatnim serverima, a ponekada sam znao retailat po 1-2mjeseca, pa prelazak na privatne opet. Offtopik anyway.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #8 : 29. Siječanj, 2011., 09:33 »
smigl daj suti vise samo seres po igrama jbt AION fail??mislim suti rade ovdje igram mnogo ljudi nebi rekao da je fail kako se prica.ja imam 1300 sati aiona i wowa to su mi jedini MMO-i koji valjaju i lotro al nemoj toliko da blatis ako nisi igrao!!

*

Cobalt

  • ****
  • 1006
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #9 : 29. Siječanj, 2011., 10:16 »
Vujkane, nemoj takav stav imati. To je njegove mišljenje o tim igrama, i donekle je objasnio u vezi čega tako misli. Za Aion sam i ja sam čuo da je masovni grind u igri u pitanju, ali svakom nešto odgovara. :piva:

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #10 : 29. Siječanj, 2011., 11:34 »
ma daj druze svaku igru blati baniraj ga svugde komentira svugde kenja!!!

Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #11 : 29. Siječanj, 2011., 12:22 »
Aion je BIO veliki grind, ali koliko sam cuo sa novim patchevima su igru mnogo poboljsali i vise nije veliki grind :D

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #12 : 29. Siječanj, 2011., 13:10 »
svi grind treba znati igrati ja na 1x rate dignem za 1 week to samo oni koji neznaju dizu lika po 1 do 2 meseca :)!!!i to jos igram dnevno 3-4 sata i to navecer!!!

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #13 : 01. Veljača, 2011., 11:38 »
http://www.infiniteaion.com/ momci najbolji PS do sada ne razlikuje se nimalo od orginala  RETAIL LIKE server FULL 100% working game NO LAG,NO CRASH sve kao na orginal cak i bolje ja sam igrao na orginal al kad odes na neki server nije to to EU ima puno servera kao i u svakoj P2P igri nema vise po serveru od 1,5 do 2 k ljudi zato je ORG sheat po mojem na private serveru sakupi se do 4 k online dnevno pvp je uvek aktivan i RAIDOVI takoder tako da tko zeli da igramo neka dode jucer  31.01,2011 bio je WIPE server se resetovao sad su svi krenuli izpocetka to je bio prvi i poslednji WIPE igra je u punom startu i kao sto rekog radi sve 100%

Odg: Aion: The Tower of Eternity
« Odgovori #14 : 01. Veljača, 2011., 15:00 »
Neznam bas da je dopusteno reklamirati i spominjati privatne servere. To ti spada u piratliju.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9