HCL.HR

Aion

  • 66 Odgovora
  • 16267 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Aion
« : 12. Siječanj, 2008., 12:07 »
http://eu.aiononline.com/en/

Jebemu, kako ovo prokleto dobro izgleda.  :ave:

Inace, MMORPG, baziran na Crytek(Far Cry) engineu.

 :slini:

EDIT:

Obavezno odgledat Jeju Media: Elysea movie: http://eu.aiononline.com/en/movies/
« Zadnja izmjena: 12. Siječanj, 2008., 12:24 Yuri »

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Aion
« Odgovori #1 : 12. Siječanj, 2008., 12:18 »
Kul igra. A i stavio sam dosta skrinova u skrinšots galeriju.  :ementaler:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Aion
« Odgovori #2 : 12. Siječanj, 2008., 12:30 »
Kul je igra, a pogotovo ona muzika koja ide... :ave:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Aion
« Odgovori #3 : 13. Siječanj, 2008., 16:27 »
Čuo sam za ovo, al se nikad nisma previše interesirao... Sad odgledao ovaj trailer šta je Yuri gore spoemnuo i izgleda predobro  :ave:

Podsjeća me stilski na morowind skroz...

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Aion
« Odgovori #4 : 13. Siječanj, 2008., 16:28 »
Odgledat sve trailere.

Ovo izgleda predivno. A dizajn podrucja i likova je isto prejeben.

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Aion
« Odgovori #5 : 13. Siječanj, 2008., 17:30 »
jel free?  :mrgreen:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Aion
« Odgovori #6 : 13. Siječanj, 2008., 17:37 »
Nije jos ni izaslo.

Ono, pretpostavljam da bi ovo moglo biti ili kao Guild Wars(samo igra, bez pretplate) ili free2play(free igra, ali najbolju opremu bi kupovali pravim parama).

Ono, Aion je ipak korejski mmo, pa mislim da ce bit jedno od to dvoje.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Aion
« Odgovori #7 : 17. Siječanj, 2008., 22:01 »
Mali update. Igra ce bit na pretplatu, 15$ mjesecno.

Ali, vec se zna dosta detalja o samoj igri.

Customiziranje likova ce izgleda biti jaca strana igre. Ne samo sto se tice izgleda likova, vec i opreme.
Koliko sam skuzio, moci cete kupovati nova oruzja, i onda na neki nacin prenijeti statse na staro, ako vam se staro vise svida izgledom.

Ovo isto tako omogucava raznorazne podlosti, jer protivnici nece moci skuziti koji ste tocno level, s obzirom da mozete imati opremu koja izgleda kao low-level, a ima statse tvrdave.  :ementaler:

Isto tako, u igru se puno ulaze. Spominju se pravi questovi, sa animacijama, voiceoverom i svim sto ide uz pravi rpg sa pricom.
Da, znam, toga ima i u Guild Warsu, ali potencijal Crytek enginea ce to odvesti za stepenicu vise.

Mislim da ste i sami skuzili, ali soundtrack ce cini se biti nesto posebno. Jos nisam naletio na mmorpg u kojem mi je mjuza u odnosu na okolis legla kao u ovom. Ovo govorim po onome sto se vidi/cuje u raznoraznim trailerima, jel.


Prica ima potencijal.

Kao, u pocetku bijase bog Aion, koji je stvorio rasu Balaura.
Nakon njih je stvorio Daevae. Nisu bili snazni kao Balauri, ali im je glavna karakteristika bila snazna vjera. I imali su krila sa kojima su mogli letjeti, jel.
Balauri su bili prilicno jaki, pa ih je ego poceo malo pucat, pobunili se protiv Aiona blabla, pa ih je ovaj protjerao u drugu dimenziju uz pomoc Daevasa.
Vrijeme je prolazilo, i medu Daeva rasom je dolazilo do sukoba u misljenjima.
Jedna strana je zeljela nastaviti rat sa Balaurima do konacnog istrebljenja, druga je zeljela mir, jer su Balauri vec bili protjerani.
Na kraju su Balauri predlozili primirje, koje je zapravo bilo varka, te napali fizicku manifestaciju boga Aiona, Tower of Eternity, te ga razdijelili na dva dijela.
Samim time, i Daevas su se konacno razdijelili na dvije frakcije. Doslo je i do podijele Atreaie, tj. svijeta u kojem se igra odvija.
U donjem dijelu je zivjela Elyos frakcija. Donji dio svijeta je dobivao dovoljno sunceve svjetlosti, i Elyos frakcija se zbog toga doima andeoskom. Imaju i andeoska krila, jel.
Gornji dio nastanjuju Asmodiansi. Nema puno svjetla, krajolik je vulkanski, i Asmodianse karakteriziraju demonska krila.
Aion se nakon unistenja Tower of Eternity vise nije javio, sukobi frakcija su presli u sveopci rat, a Balauri samo gledaju sastrane kako ce se situacija razviti, da bi to iskoristili za sebe.  :ementaler:

Glavni fokus igre ce ipak biti na PvP ratovanju, ali sa par malih detalja koji su vrlo vazni.
Kao manji detalj, tu je borba u zraku. Svi likovi koji dodu do 10. levela ce dobiti krila, i moci ce letjeti i boriti se u zraku.
Vrijeme koje mozete letjeti ce biti ograniceno, ovisno o levelu, i na 10. levelu cete imati 60 sekundi slobodnog leta.
Navodno ce postojati itemi koji mogu produziti to vrijeme.
Vazniji detalj u PvP ratovanju bi bili Balauri, koji nisu igriva rasa, vec samo NPC frakcija.
Balauri ce najcesce nasumicno ulijetati tijekom velikih bitki, ili nakon zavrsetka istih.
Balauri ce ili poklati sve, ako prosude da to mogu, ili ce stati na stranu slabijeg/jaceg, ovisno o situaciji na terenu kad se pojave.
A kad se pojave, nikome nece biti svejedno.  :ementaler:
Balauri imaju prilicno teatralne ulete u bitke, sa golemim organskim brodovima iz kojih izlaze mase raznoraznih monstera i pokoji boss. Uostalom, to mozete vidjeti i u trailerima na official sajtu.
Sve sto vidite je ionako ingame, pa kako izgleda, tako ce i biti.


Uglavnom, ovo su gole osnove.
I moram priznat da nisam bas nikad bio posebno napaljen na ijedan mmorpg, ali na ovaj jesam.  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj, 2008., 22:23 Yuri »

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Aion
« Odgovori #8 : 17. Siječanj, 2008., 22:20 »
zvuci dosta kul. Al vise ne namjeravam igrat mmorpgove, osobito s pretplatom. em ti oduzmu socijalni život, em im plaćaš za to  :wildboy:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Aion
« Odgovori #9 : 17. Siječanj, 2008., 23:33 »
Prica ima potencijal.

i lol'd  :D

ugl, nije free, prema tome -  neću ni pokušavat zaigrat :ementaler:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Re: Aion
« Odgovori #10 : 17. Siječanj, 2008., 23:43 »
Cemu lol?

Ono, ako pricu dobro ukomponiraju u samu mehaniku igre, i daju joj neko znacenje, igra ce pwnat.
Ako ce se prica tretirat tek toliko da se moze reci da igra ima nekog smisla, onda je zakurac.

A i ono, free ili ne, ne postoji nijedan mmorpg koji se ne moze zaigrati na private serverima.
Aion nece biti iznimka.  :ementaler:

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: Aion
« Odgovori #11 : 17. Siječanj, 2008., 23:56 »
inače su priče u mmorpgima krasan kurac, ne vidim zaš bi ovo bila iznimka. Bumo vidli.  :ementaler:

Re: Aion
« Odgovori #12 : 31. Listopad, 2008., 04:43 »
U zadnju će ispast ko i Age of Conan...

*

fixif

  • *
  • 31
Re: Aion
« Odgovori #13 : 20. Studeni, 2008., 20:39 »
isuse 10 mjeseci bez postova?a igra je prejebena..pogledajte live streamove..izgleda prejebeno..inače igra će izaći 25.11 na koreansko tržište tak da bi za 2-3 mjeseca trebala biti kod nas.i neće bit asian grinder jer evidentno je ncsoft skužio da nema kruha tam..ja sam već u guildi ili ti legionu kak ih zovu tam..
aionimprovisation.com pogledajte..ako ste hc igrač prijavite se..za sve ostale podatke posjetite www.aionsource.com ..e tamo je SVE

Re: Aion
« Odgovori #14 : 20. Studeni, 2008., 22:15 »
Izgleda stvarno odlicno. Ali nažalost biti će ista sudbina kao i sa Tabulom Rasom :(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9