HCL.HR

Armored Warfare

  • 7 Odgovora
  • 13990 Hitova
*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Armored Warfare
« : 21. Srpanj, 2015., 00:24 »
Čudim se što još nitko nije otvorio temu za ovu igru. Iako ju nisam nikada igrao, napisat ću nešto o njoj što sam pročitao sa stranice. A razlog ću napisati na kraju posta. Igra bi navodno trebala biti Free to play kada bude gotova.

Igra je još uvijek u Early Access-u i bazirana je na bitkama tenkova. Za izbor tenkova imate iz različitih zemalja: T-90 Vladimir, M109A6 Paladin, M2 Bradley IFV, M1 i M1A1 Abrams, The M551 Sheridan Light Tank, The M1128 MGS Stryker, T-80 Main Battle Tank.



Sa prijateljima možete obavljati co-op misije. Misije se razlikuju ovisno o izabranom tenku. Za pobjedu vam je potrebna dobra koordinacija. Navodno bi A.I. trebao predstavljati malo veću prijetnju.



Igra ima prelijepu grafiku i građena je u CryENGINE 3.



Bitke su velike i u njima sudjeluju desetci igrača. Igranjem otključavate nova vozila i dodatke i nakon rundi dobivate nagrade. Također je dostupan i matchmaking u PVP obliku koji sastavlja timove po odigranim partijama sa vozilom, o vozilu i o dodatcima na vozilu. Također možete podešavati posadu i zapovijednika koji daju različite bonuse i slične stvari.



Više i opširnije pročitajte na web stranici.
I evo za kraj, pošto nemam namjeru igrati Armored Warfare dok ne izađe iz testne faze, dajem ključ za Early Access:
AWUC5CSG9CFM9QUJ
Pa evo, first come first serve.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: Armored Warfare
« Odgovori #1 : 22. Srpanj, 2015., 15:19 »
Ja vec par dana razmišljam eh da imam sreće sa kodom i eto baš sada išao gledat an hcl i eto koda, pre sretan sam sada hvala ti puno :D

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Armored Warfare
« Odgovori #2 : 23. Srpanj, 2015., 15:35 »
Ja vec par dana razmišljam eh da imam sreće sa kodom i eto baš sada išao gledat an hcl i eto koda, pre sretan sam sada hvala ti puno :D

Napiši nam doživljaje kad zaigraš. :D
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: Armored Warfare
« Odgovori #3 : 25. Srpanj, 2015., 17:08 »
Armored Warfare mi je puno bolji nego World of Tanks, ne živciram se zbog noobova i takvih stvari samo igraš, nema velike razlike dali pobijediš ili izgubiš glavno da ti štetu napraviš, ima još grešaka igra ali popravit će to uskoro i dva su koda za early access i radi za sve ;-)

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Armored Warfare
« Odgovori #4 : 27. Srpanj, 2015., 01:25 »
Armored Warfare mi je puno bolji nego World of Tanks, ne živciram se zbog noobova i takvih stvari samo igraš, nema velike razlike dali pobijediš ili izgubiš glavno da ti štetu napraviš, ima još grešaka igra ali popravit će to uskoro i dva su koda za early access i radi za sve ;-)

Kako mislis dva su koda za early access?
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: Armored Warfare
« Odgovori #5 : 27. Srpanj, 2015., 11:24 »
AWUC5CSG9CFM9QUJ

AWUC5QLLZKLPC9QH

To su ti kodovi za early access ;-)

Odg: Armored Warfare
« Odgovori #6 : 26. Travanj, 2017., 21:01 »
Jel igra ovo jos netko :geek:

Odg: Armored Warfare
« Odgovori #7 : 31. Srpanj, 2017., 18:38 »
koliko ja znam ova igra je mrtva :(
bila je dosta dobra alternativa wotu

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9