HCL.HR

Batman Arkham City PC: "Release date check failed" problem

  • 6 Odgovora
  • 8667 Hitova
*

Dragiša

  • n00b
  • 4
Pozdrav svima,
Prvi put pišem na ovom forumu pa ako je tema na krivom mjestu ja se ispričavam..
Uglavnom, o čemu je riječ, nedavno kupljena igrica Batman AC nakon instalacije ne može proći taj Release date check pa tako ne mogu ni igrati istu, a kao povratnu informaciju dobijem ovu poruku:
"An error occurred during the online release date check. Click 'Retry' to try again.
If the error persists, please click 'Exit' to abort the process and find a solution at the support website: https://support.securom.com/"
A ispod toga dvije opcije: "Exit" i "Retry".

Stoga vas dragi kolege gejmeri molim pomoć oko toga.. Ako znate neku caku i slično..

Unaprijed hvala!
D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Batman Arkham City PC: "Release date check failed" problem
« Odgovori #1 : 27. Kolovoz, 2015., 12:39 »
Kod koji si dobio s igrom trebao bi moći aktivirati na Steamu i ta će ti verzija sigurno raditi.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Batman Arkham City PC: "Release date check failed" problem
« Odgovori #2 : 27. Kolovoz, 2015., 13:05 »
To se zna događati ako ti datum i sat ne rade kako treba. Moguće je da ti je baterija na matičnoj otišla. Probaj otići dolje denso na sat i datum > Promjena datuma i vremena i onda nađeš automastko vrijeme i klikneš da se updatea vrijeme.
Ako ti to ne pomogne, gdje si kupio igru? Na kojoj stranici?
Nešto mi tu smrdi. Je li igra na Steamu ili ne?

*

Dragiša

  • n00b
  • 4
Odg: Batman Arkham City PC: "Release date check failed" problem
« Odgovori #3 : 27. Kolovoz, 2015., 17:19 »
Kod koji si dobio s igrom trebao bi moći aktivirati na Steamu i ta će ti verzija sigurno raditi.
Upravo isprobano, sad mi javlja da ne valja kod :/

To se zna događati ako ti datum i sat ne rade kako treba. Moguće je da ti je baterija na matičnoj otišla. Probaj otići dolje denso na sat i datum > Promjena datuma i vremena i onda nađeš automastko vrijeme i klikneš da se updatea vrijeme.
Ako ti to ne pomogne, gdje si kupio igru? Na kojoj stranici?
Nešto mi tu smrdi. Je li igra na Steamu ili ne?
Vrijeme je okej, neki privatni dućan sa igrama i drugim CD-ima.
Igra je na Steamu, ali u Game of the Year Edition, a moja igra nema naznaku da je GOTY. :solidus:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Batman Arkham City PC: "Release date check failed" problem
« Odgovori #4 : 27. Kolovoz, 2015., 19:06 »
Sve obične verzije su prešle na goty izdanje kad se sa games for windows live prešlo na steam. Mislim da ti to ne može provjerit to jer je games for windows program pokojni i taj servis više ne radi.

E sad, vjerojatnost je da ti je igru već netko aktivirao na Steamu a prodao dvd samo. U kojem slučaju igru možeš samo krekirat... Ili tražit povrat novca jer su te zajebali.

*

Dragiša

  • n00b
  • 4
Odg: Batman Arkham City PC: "Release date check failed" problem
« Odgovori #5 : 15. Prosinac, 2015., 20:55 »
Eh sad, vratio sam igru u dućan, otišo u tisak media i kupio ju, utipko ključ na streamu i kažu mi da je nevažeći.. pogledam pod izgled ključa kakav treba bit za igru i kaže:
"Batman: Arkham City CD Keys in this format: 1AB2C-D3FGH-456I7" a moj ima izgled npr 1AB2C-D3FGH-456I7-D3FGH-456I7..

what to do? :P

*

Dragiša

  • n00b
  • 4
Odg: Batman Arkham City PC: "Release date check failed" problem
« Odgovori #6 : 20. Prosinac, 2015., 11:26 »
zanemarite, rješenje je u tome da se namjesti stari datum kako mi je wb support team rekao: "Reset your date to sep. 2010 or 2011 click accept it will accept it & then load game once this is done it will work normally after you have finished playing reset the date to the original date"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9