HCL.HR

Besplatne igre - obavijesti

  • 809 Odgovora
  • 396424 Hitova
*

dYn

  • *
  • 11
Odg: Besplatne igre
« Odgovori #300 : 20. Veljača, 2014., 15:22 »
xxxxxxxxxxxxxx
Ljudi, obavezno proverite ovaj sajt ako imate steam ili desuru.

Kako te nije sramota postaviti reff link?!

« Zadnja izmjena: 20. Veljača, 2014., 16:13 WEAPONX »

Odg: Besplatne igre
« Odgovori #301 : 20. Veljača, 2014., 16:01 »
Zasto da me je sramota? Pa ja sam i napisao da je to reff link.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Besplatne igre
« Odgovori #302 : 20. Veljača, 2014., 16:11 »
Postavljanjem tih linkova nećeš osvojiti ničije simpatije, pogotovo ako to budeš radio u ovako rendom temama. Molim te da prestaneš.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Besplatne igre
« Odgovori #303 : 20. Veljača, 2014., 16:12 »
Da,napisao je da je Refferal link,tako da ga netreba biti sramota....
« Zadnja izmjena: 20. Veljača, 2014., 23:30 manjamax »

Odg: Besplatne igre
« Odgovori #304 : 20. Veljača, 2014., 16:27 »
Ja se izvinjavam sto vam pokazujem dobar nacin za besplatne igre. Vi ako zelite nadjite na googlu, kad vec toliko ne zelite da pomognete.

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Besplatne igre
« Odgovori #305 : 20. Veljača, 2014., 23:29 »
Meni se na toj stranici nije dalo igrice igrati....Flash govna ta.

*

darkoni

  • n00b
  • 2
Odg: Besplatne igre
« Odgovori #306 : 19. Travanj, 2014., 17:46 »
https://www.youtube.com/watch?v=i8614ejqYC4

OBAVEZNO PROBAJTE

woodman srver

new conglomerete frakcija

Odg: Besplatne igre
« Odgovori #307 : 20. Travanj, 2014., 16:54 »
Moze mi neko hitno dati link za gta vice city a da ne mora da se ubacuje u cd tj. da se ne mora burnovat? unapred hvala

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Besplatne igre
« Odgovori #308 : 20. Travanj, 2014., 17:11 »
Moze mi neko hitno dati link za gta vice city a da ne mora da se ubacuje u cd tj. da se ne mora burnovat? unapred hvala

Izvoliš

Odg: Besplatne igre
« Odgovori #309 : 21. Travanj, 2014., 10:03 »
Hvala

Odg: Besplatne igre
« Odgovori #310 : 09. Srpanj, 2014., 12:14 »
Ja Vam prepuračam igru Contract Wars, tu igru možete igrati na facebooku ili na Kongregatu. Igra je najbolja pucačina, dnevno imate misije koje mozete prelaziti i osvajati CR- obične novce i GP- Zlatne novce. Dnevno ima 3 misije: 1. Za malo običnih novca ili SP- Skill poene. 2. Više CRa od 1. misije te za SP dok je 3. misija gdje se mogu osvojiti GP novci ili obični te SP. Probajte pa recite da li vam se svidjela. Evo link za gameplay u 1 od mapa- https://www.youtube.com/watch?v=Yt3ciwgrI0s PS- ovo nije moj kanal.

*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: Besplatne igre
« Odgovori #311 : 23. Srpanj, 2014., 11:48 »
Slender the Eight  Pages.Ne znam link,jer sam je dobio na CDu.
Jako strasna.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

*

Falak

  • *
  • 65
  • Sup brah.
Odg: Besplatne igre
« Odgovori #312 : 23. Srpanj, 2014., 22:08 »


-... .-. .- ...- ---  /  -....- .-.-.- -....-

Odg: Besplatne igre
« Odgovori #313 : 01. Kolovoz, 2014., 16:13 »
Hidden Stroke II: Resource War (East front)
Download link!
Ako hocete igrat online, onda se registrujte OVDJE i onda cete razumjet kako se ugovaraju mecevi. Takodjer, nakon sto se registrujete, mozete skinuti i mnostvo drugih verzija Sudden Strike/Hidden Stroke igara.

*

edviiN

  • **
  • 208
Odg: Besplatne igre
« Odgovori #314 : 02. Kolovoz, 2014., 21:41 »
Nemojte me warn molim vas,samo prebacite temu gde joj je mijesto jer neznam gdje da ovo postavimm..

e-Sim je MMO browser igra u kojoj ste pozvani da budete jedan od sudionika eSvijeta. To je izmišljeni svijet u kojemu ste pozvani da vodite vlastitu državu, borite se za istu, surađujete sa drugim igračima u osnivanju dioničkih društava i slično.

Igra je podjeljena na 4 modula a oni su:
Ekonomski dio
Vojni dio
Politički dio
Socijalni dio

U ekonomskom dijelu možete:
- biti zaposlenik države ili drugog igrača, dobivati plaću ovisno o vašoj ekonomskoj vještini koja se povećava sa svakim odrađenim danom
- zapošljavati druge igrače kreirajući 14 različitih vrsta kompanija (Hrana, Pokloni, Karte, Oružje, Obrambeni Sustavi, Bolnice, Kuće, Estate, Željezo, Dijamanti, Žito, Drvo, Kamen, Ulje) koje se opet razlikuju po svojoj razini kvalitete (Od Q1 do Q5)
- voditi velik broj kompanija u suradnji sa drugim igračima kreirajući dioničko društvo (u daljnjem tekstu SC - Stock Company) te možete tu prodavati dionice svim igračima u svijetu
- prodavati proizvode u 52 različite države na svijetu ili preko ugovora (da bi se izbjegli porezi)
- kupovati i prodavati valute na monetarnom tržištu svake od 52 države
- kupovati i prodavati kompanije i vojnu opremu preko aukcija koje su u potpunosti vođene od igrača

REGISTRACIJA

U političkom dijelu možete:
- kreirati, voditi ili ući u političku stranku - kao u stvarnosti, stranke imaju svoju ideologiju
- svaki mjesec sudjelovati na izborima za kongres, te sudjelovati u kongresu predlažući zakone i glasajući na iste kako bi bolje bilo državi u ekonomskom i vojnom smislu
- svaki mjesec sudjelovati na izborima za predsjednika države. Predsjednik može predlagati specijalne zakone kao što su objava rata, potpisivanje primirja sa drugim državama i slično
- postati član Vlade kao jedan od ministara zaduženih za obranu, ekonomiju, informiranje i slično

REGISTRACIJA

U vojnom djelu igre možete:
- boriti se u bitkama za obranu ili osvajanje određenih regija. Borbom dolazite i do većih činova (perko 40 različitih činova)
- dobiti ili kreirati novu vojnu opremu kako biste povećali vlastitu vojnu snagu u bitkama
- započinjati oslobodilačke ratove u okupiranim regijama ili građanske ratove ukoliko se ne slažete sa trenutnom politikom države ili ih smatrate nedoraslima za vođenje države
- postati član vojnih jedinica podjeljenih na 4 različite razine od kojih svaka ima različit bonus na štetu
- sudjelovati u međunarodnim turnirima u kojima su velike nagrade pa tako brzo možete postati bogati

REGISTRACIJA

U socijalnom djelu igre možete:
- voditi vlastite novine objavljujući članke u svim državama na svijetu
- upoznavati igrače iz različitih država pričajući s njima o igri ili čak o svemu što vas zanima o njihovoj državi u RL
- djeliti iskustvo sa prijateljima na Facebooku ili pozivati iste u igru kako bi zarađivali i vi i oni više zlatnika kroz napredak u igri
- prikupiti 12 različitih medalja i preko 150 različitih postignuća
- mijenjati državljanstvo te postati predsjednik ili član kongresa u drugim državama
- završiti preko 70 različitih misija dobivajući nagrade kako bi se vrlo brzo razvili

REGISTRACIJA

Ta 4 djela su napravila e-Sim jednom od najvećih online igara i svi igrači u dotičnoj imaju nešto zajedničko a to je: zlato. Zlato je valuta koja se koristi za kreiranje dioničkog društva, kupnju drugih valuta na monetarnom tržištu, kupnju na crnom tržistu, kreiranje vojnih jedinica, političkih stranaka i mnogo toga, te može biti dobiveno preprodajom, medaljama, razvojem na više razine i slično. Zlato možete i kupiti za RL novac, ali se ne isplati jer nije velika razlika između ljudi koji znaju legalno zaraditi zlato i onih koji kupuju zlato.
Grafički igra nije zahtjevna pa je igrica čak i za one koji su na dial-up konekciji (iako čisto sumnjam da ima takvih), te također i za one koji igraju preko tableta ili smartphone-a.
Također, igra je prevedena na hrvatski od strane nekoliko Hrvata.

Sa ovom temom Vas pozivam da i vi postanete dio virtualne drzave i da ju barem u virtualnom svijetu napravimo velesilom. Ukoliko se želite registrirat učinite to klikom na OVAJ LINK kako biste dobili 2 zlatnika više dolaskom na 7 razinu (u roku 2 dana) i donijeli zaradu državi.
IGRA JE NA OVOM SERVERU POCELA OD 8 SATI JUTRU,TAKO DA SU SVI NOVI POZURITE!

http://suna.e-sim.org/lan.83706/
« Zadnja izmjena: 02. Kolovoz, 2014., 21:43 edviiN »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9