HCL.HR

Call of Duty

  • 135 Odgovora
  • 26389 Hitova
Re: Call of Duty
« Odgovori #105 : 07. Lipanj, 2009., 13:00 »
Hvala, napisat cu jos malo poslije kad se razbudim  :mrgreen:

*

sheep

  • ***
  • 687
  • Why so serious???
Re: Call of Duty
« Odgovori #106 : 07. Lipanj, 2009., 13:18 »
a da bacimo neki hcl klanic?

Re: Call of Duty
« Odgovori #107 : 07. Lipanj, 2009., 13:23 »
Ne vidim zasto ne. Stim da ja imam klan, ali ionako nemam volje za natjecateljskim igranjem do cod 6 bar. Nabavimo crack server i pucamo :)
Par korisnih stvari za ljude koji tek pocimju igrati cod.
Imamo razlicite modove kao sto su: pam mode (mode u kojem su bili dozvoljeni svi perkovi koji je bio brzo zamijenjen), pro mode- mode koji se koristi na official ligama i turnirima lan i online u kojem je skoro sve ukinuto. Hardcore- drukciji nacin igranja sa kojim nisam bas dobro upoznat.  Od njih je najpoznatiji promode koji se u danasnje vrijeme najvise koristi.
TDM- team deathmatch: sto znaci da se na svakoj mapi igraci podjele u 2 ekipe i ratuju odredjeno vrijeme. Cilj timova je ili tko ce skupiti vise bodova ubijanjem ili se mapa igra na vrijeme pa koji je tim bolji
S&D- search and destroy: 2 tima se podjele u defence i attack. Ekipa iz defence brani 2 planta (plant- mjesto gdje se postavlja bomba), a ekipa iz attack treba postavit bombu u odredjenom vremenu. To se igra na runde. Svaka runda traje 2 minute i u te 2 minute se oni mogu ili poubijat ili postavit bombu dakle plantat. Kad i ako uspiju plantat bombu ekipa iz attack je brani, a defence igraci je moraju defusat. Za to imaju 45 sekundi, a ako ne stignu na vrijeme bomba explodira i attack ekipa dobije rundu.
Deathmatch poznat kao free for all- Tu se igra svak protiv svakoga i igraci se bore za prvo mjesto na serveru u odredjeno vrijeme.
Zombie- Zombieje vrlo zabavan u kojoj jedan igrac bude zombie i onda siri svoju bolest po svim igracima samo sa nozem, a ostali igraci su hunteri i imaju sva oruzja na raspolaganju.
Lige: Imamo online i offline lige poznatije kao lanove. Lanovi se uglavnom igraju za nagrade, a poceli su i online turniri u Hrvatskoj- esl.
Za igrace koji gustaju u perkovima i svim sto je dobiveno sa igrom je liga eurodomination. Moj klan je jedan od prvih klanova koji je stupio u toj ligi i jako smo poznati tamo. Tu su dozvoljeni perkovi ama bas svi.
Clanbase: Usudio bih se reci najpoznatija online liga. Svaki klan pocimje sa 1000 bodova, porazom se gube bodove, a dobivanjem dobivaju. U toj ligi trenutno u cod igrama sudjeluje u svakom ladderu preko 5000 klanova, a hrvatski jako dobro stoje. Ladderi su ljestvice na kojoj se mogu pratiti rezultati.
Par famoznih izreka cod igraca.
Noob- pogrdna rijec za igraca koji lose igra. Sto znaci da je los.
Cheater- sto znaci varalica. Onaj koji koristi nedozvoljene stvari za prednost nad drugim igracima.
Wajner- onaj koji se stalno zali na nesto. Da mu nesto ne valja ili neodgovara.
Camper- je igrac koji stoji u nekoj kucici ili necemu i samo ceka da mu netko dodje ne mice se od tamo.
Nade- kracenica za grenade dakle bombu.
Ljudi koji igraju call of duty za dogovaranje warova koriste mirc.
Mirc- je program preko kojeg se traze warovi. Radi na principu da se osoba spoji u kanal gdje su svi ostali koji traze war i onda pise koliko na koliko trazi war, imaju li server i koja vrsta wara ( fun war, mix, clan war ili neka liga).
Crack server- to znaci kad je neki server ne original. Znaci da netrebate imati original igru za igrat na njemu. Ovakvi serveri se nemogu koristit na official ligama.
Original server- on se koristi na official ligama i na njega nemozete bez original cd keya ili igre.
Xfire- iako mislim da svi znate za njega to je program preko kojeg se dopisiva i mogu se radit klanovi.
Mix- znaci kad se par igraca koji nisu u istom klanu odigraju nekakav mix war.
Clan war- to znacki klanski rat. Dakle jedan klan protiv drugog.
Sad nesto vise o perkovima i tipovima igraca.
Imamo samo 2 dozvoljena perka za official lige. To su bandolier i stopping power.
Tipovi igraca su: rusher, suporter i sniper.
Rusher- igrac koji se zrtvuje za ekipu i pokusava plantat. On mora biti brz i najcesce igra sa ak 74.
Suporter- igrac koji stiti rushera i on igra polako sa strpljenjem. Koristi ak 47 ili m4.
Sniper- igra sa sniperom i najcesce cuva ledja.
Jedan mali tutorial kako se spojiti na server:
Udjete prvo u call of duty multiplayer i otvorite konzolu (stisnete tipku ispod esc). Kad ste to ucinili izbrisite ako vam nesto pise u njoj i krenete upisivat. /connect   195.190.136.163:28960  i enter. Ako vam krene odbrojavat cestitam uspjesno ste se spojili na server.


To je to, a ako sam nesto zaboravio molim vas da recete.

« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2009., 13:59 pavusko »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Call of Duty
« Odgovori #108 : 08. Lipanj, 2009., 10:51 »
a da bacimo neki hcl klanic?

Može može. Ali čisto onak for fun, bez clanwarova i bilokakvih drugih klanskih obaveza. Ono, zajebancija s ekipom i šta ti više fali. :ementaler:

Nemoramo čak ni imat svoj server, lako se nađe neki rendom na kojem možemo igrat.

EDIT:
Evo otvorio sam novi topik u klan areni za sve dogovore oko klana pa ko hoće nek se joina. >> Link
« Zadnja izmjena: 08. Lipanj, 2009., 12:06 $h4d0w »
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

litrica

  • n00b
  • 2
CoD4 Portovi
« Odgovori #109 : 14. Lipanj, 2009., 21:37 »
Imam Thomspon Speedtouch 780WL i trebam namjestit portove za cod4. ali mi nikak ne uspjeva moze mi neko pokazat toturial kak se to radi. TNX
Ako sam u krivoj temi premjestite

Re: Call of Duty
« Odgovori #110 : 20. Lipanj, 2009., 23:03 »
194.116.187.188:28960. Tu mozemo igrat samo sto je original.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Call of Duty
« Odgovori #111 : 30. Lipanj, 2009., 23:48 »
jel ima neko neki server za COD4 da je dobar, treba mi nesto sa strane

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Call of Duty
« Odgovori #112 : 01. Srpanj, 2009., 07:50 »
Original ili crackani ?

Nisam sad doma na svojem kompu pa nemogu pogledat IP-eve jer su mi u igri sejvani, al kad dođem ti mogu dat nekoliko dobrih na kojima ja najčešće igram.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Call of Duty
« Odgovori #113 : 01. Srpanj, 2009., 11:31 »
crackani bi trebao, fala ti

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Call of Duty
« Odgovori #114 : 01. Srpanj, 2009., 20:16 »
Evo. Tu ja najčešće igram, a i većina hcl ekipe. Dobri su serveri i uvijek ima igrača.

GameZone CoD:MW 1.7 Hardcore - 83.139.108.10:28960
EUROARENA.net TDM HC 24/7 - 78.47.27.90:28965
[G]kresina kuja CRO - 217.14.222.114:28960
T.A.T.E. S&D HC FF - 195.190.136.163:28962

 :piva:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Call of Duty
« Odgovori #115 : 01. Srpanj, 2009., 20:31 »
Mene možeš vidjeti na krešinoj kuji (HCL | Selotejp) ako zalutaš tamo  :ementaler:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Call of Duty
« Odgovori #116 : 02. Srpanj, 2009., 01:10 »
stizem momci

EDIT: joj, tek sam instaliro nakon dugo vremena, jel trebam patch neki ili nesto, sjecam se da je nest bilo 1.7

EDIT2: evo doso na 1.7 u na ovom zadnjem serveru na gore pomenutoj listi me izbacuje Punkbuster, sto mi je ciniti

EDIT3: svugdje me izbacuje, e znam sto cinim krivo, ne cheatam, to mi je glupo
« Zadnja izmjena: 02. Srpanj, 2009., 01:54 Zeleni »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Call of Duty
« Odgovori #117 : 02. Srpanj, 2009., 11:06 »
Da, 1.7 je zadnji patch, to je ok.

Prvo pogledaj u multyplayer options dal ti je pb uopće uključen, iako bi po difoltu trebao bit. Najvjerojatnije imaš problema s piratskim keyem jer već masa ljudi koristi taj isti pa su ga benali. Ako već ne namjeravaš kupit original onda skini key generator s neta pa si ga promijeni.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Call of Duty
« Odgovori #118 : 02. Srpanj, 2009., 22:25 »
vjerojatno je to, benan key, trebam kegen, moze na pm, bilo ko, hvala

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Call of Duty
« Odgovori #119 : 03. Srpanj, 2009., 10:30 »
Poslano.

Btw imaš ti xfire ?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9