HCL.HR

Colin McRae Dirt - nema suvozača???

  • 10 Odgovora
  • 2606 Hitova
*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« : 19. Prosinac, 2008., 01:20 »
Danas sam konačno počeo igrati tu igru, jerbo zaželio se relija, a ovaj mi bio jedan od rijetkih neodigranih. I eto, ja tako lijepo počeo, krenuo uživati, kad ono, nema suvozača, tj nitko mi ne viče upute. Ono, WTF. A kako igram uvijek iz kabine, pogledam ja desno, i uopće ga nema. Rekoh, OK, idem gldati po ocpijama, ali nema opcije za micanje suvozača. I onda tako malo brauzam po igri, i skužim da u nekim čelejnđima nema suvozača, ali u nekima mi jasno kaže da ima, ali ja ga nemam ni u tima. U čemu je problem? Jel to možda na početku smao tako ili šta? Evo, zadnje sma odigrao onaj prvi rally raid, i nije ga ni tamo bilo. Sve bih to još progutao da su one strelice normalne, kao u svaok reliju. Dakle, velike, jasne i u bojama, a ne ona glupa mapa i one zanke strelice sa tankom malom crtom boje. Pa tko će to pratiti u vožnji?

Ugl, da, jel netko zna u čemu je problem? Hoću suvozačaaaaa :b_wildy:

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« Odgovori #1 : 19. Prosinac, 2008., 11:04 »
Nitko ne zna u čemu je problem? OK, ako nitko ne zna, ali jel mi može netko barem reći jel to normalno? Tj jel možda u prvim utrkama njega zaista nema ili šta?

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« Odgovori #2 : 19. Prosinac, 2008., 11:07 »
Mora ga biti i mora govoriti upute bez obzira na mod igre.
Reinstaliraj
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« Odgovori #3 : 19. Prosinac, 2008., 11:25 »
OK, probat ću onda to. Hvala

(jel moguće da je problem u Visti?) Jer igra koliko vidim nije Games 4 Windows, pa možda i nije baš najbolja sa Vistom?

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« Odgovori #4 : 19. Prosinac, 2008., 11:39 »
Pa ne bi baš rekel da je problem s vistom jer da je, ne bi uopće delala igra.
Možda s driverima, napravi uninstall igre, nabaci najnovije drivere za grafu ili ak već imaš najnovije, napravi roll-up na starije-meni je to pomoglo s Gridom (bacalo me van s najnovijim driverima, a radi se također o unaprijeđenom Dirt engineu).
To napravi pa opet instaliraj i pokreni exe. sa Run As Administrator
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« Odgovori #5 : 19. Prosinac, 2008., 11:44 »
Armor jesi ti to igrao ili govoriš bezveze?
suvozača na nekim stazama imaš, a na nekima ne. tako da je to normalno. meni je isto bilo malo čudno, alui jebiga takva je igra.
problem je jedino ako ga nikad nemaš.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« Odgovori #6 : 19. Prosinac, 2008., 11:49 »
Naravno da sam igral, nisam freak da lupam bezveze.
Ali kolko znam, uvijek govori sljedeći zavoj, a njemu niti ne govori i još su mu strelice zbrkane- znači, nekaj ne valja.
Ja osobno sam DIRT igral na Xp-u i nije bilo nikakvih problema.
Ali GRID igram na Visti i znalo me izbacivati sa najnovijim driverima, a radi se o modificiranom DIRT engineu pa onda ima logike da i njega to muči.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« Odgovori #7 : 19. Prosinac, 2008., 11:50 »
E a ja ga nikad nemam, kao što rekoh. Npr na Rally Raid utrci mi prije utrke Pastrana govori nešto kao "Christian draw the shortest straw(ili kak se već piše :syzygy:) to be ypour co-driver on this race", a ja opet nemam suvozača. ALi ono, ne da ne govori, nego ne postoji u kabini uopće. A i odigrao sam već jedno 5, 6 utrka, i u nijednoj ga nije bilo


EDIT:
NEeee, nisi me skužio, strelice mi nisu zbrkane, to sma vidio, one takve jesu u Dirtu, tj mutave su. Rekao sam da se ne mogu baš prema njima orijentirat i da mi treba suvozač, jer su onako glupo bijele sa maaaaalom crtom u boji kakav je zavoj (žuto, crveno, zeleno...).. Strelice su, nažalost u redu... :b_wildy:
« Zadnja izmjena: 19. Prosinac, 2008., 11:51 Shimmy »

*

Armor

  • ******
  • 4195
Re: Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« Odgovori #8 : 19. Prosinac, 2008., 12:02 »
Sad sam se rasrdil i već je u toku instalacija i kod mene na Vistu 64.
Usput vidim da ima patch 1.2 pa i njega skidam:

http://www.fileshack.com/file_download.x/10650#
skini si i ti

Pa da vidim kak se bude ponašal kod mene na dx10

EDIT: Samo da pogledam skijanje pa ti javim, probaj najprije patch nabaciti.
« Zadnja izmjena: 19. Prosinac, 2008., 12:06 Armor »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Re: Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« Odgovori #9 : 19. Prosinac, 2008., 12:05 »
E jebiga, ja sam upravo našao rješenje. Evo, sad radi, ali rješenje je premutavo. Treba u control panelu regional settings staviti na US :kava:

Ugl, evo, ako još nekto ima problema, tako se radi. Hvala na pomoći dečki :piva:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Colin McRae Dirt - nema suvozača???
« Odgovori #10 : 20. Prosinac, 2008., 19:40 »
armor  :hihi:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9