HCL.HR

Counter Strike: Global Offensive

  • 504 Odgovora
  • 175140 Hitova
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #435 : 16. Siječanj, 2017., 17:13 »
Primjećuje li itko da su serveri užas u zadnje vrijeme? Nestabilan ping, čak i gadni lagovi ponekad. CSGO mi je prvi CS i još ne kužim kako je tako nekvalitetna igra toliko popularna. Ali pošto igram sa par frendova lakše ju podnosim. Nikad nisam sam ušao u competitive i zato sam kompletno preskočio silver. Divim se ljudima koji ulete sami među 4 Rusa/Turčina. Trenutno sam kežual MG1.

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #436 : 16. Siječanj, 2017., 19:35 »
Svaki narod ima svojih bisera tako da generalizirat tolko ljudi zbog par kretena je glupo

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #437 : 16. Siječanj, 2017., 20:16 »
Naravno da ima. Ali, s obzirom da u kakvih 90% partija dobijemo Rusa ili Turčina to već prelazi u zakon velikih brojeva. :P
Jesi ikada odigrao partiju s njima, a da su imali normalne mikrofone i da im komp (usisivač) nije bučio u pozadini? Psovanje i friendly-fire da ni ne spominjem.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #438 : 16. Siječanj, 2017., 20:36 »
Joj prijatelju kako da ti ja počnem svoju priču koja traje više od tri godine i preko 1800 sati u kojoj sam odigrao oko 1500 competitive mečeva a u 90% slučajeva igrao solo.
Razmatrao sam par puta samoubojstvo,što da ne :/
Ali da više nego ikada u zadnje vrijeme samo rusi  i turci baš je ono prijatno čuti neki drugi jezik sem njihovog lol

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #439 : 16. Siječanj, 2017., 20:45 »
Da, serveri su iz nekog razloga postali jako nestabilni u zadnje vreme
pre sam imao normalan ping od 40 dok mi je sada uvek 100
Sa pozitivne strane barem sam se izvuko iz ralja silvera te sam sada gnm

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #440 : 17. Siječanj, 2017., 06:54 »
Da, serveri su iz nekog razloga postali jako nestabilni u zadnje vreme
pre sam imao normalan ping od 40 dok mi je sada uvek 100
Sa pozitivne strane barem sam se izvuko iz ralja silvera te sam sada gnm
Imas za namjestit u opcijama steama ak se ne varam da ti  trazi server do odredenog pinga stavi si 70 i gg mozda ces duze cekat al bart ces igrat kak treba

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #441 : 17. Siječanj, 2017., 13:54 »
Meni je namješteno na 50. Nije u tome stvar. Nego kad ti tijekom igre ping skače jer server nije stabilan. Nedavno su imali problema i sa gadnim lagovima.

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #442 : 17. Siječanj, 2017., 20:15 »
Da, serveri su iz nekog razloga postali jako nestabilni u zadnje vreme
pre sam imao normalan ping od 40 dok mi je sada uvek 100
Sa pozitivne strane barem sam se izvuko iz ralja silvera te sam sada gnm
Imas za namjestit u opcijama steama ak se ne varam da ti  trazi server do odredenog pinga stavi si 70 i gg mozda ces duze cekat al bart ces igrat kak treba

Hvala na savetu,probati cu svakako

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #443 : 18. Siječanj, 2017., 00:00 »
Pozdrav ljudi, zanima me jedna stvar, na koji nacin funkcionise "Skills" na CS:GO, kako doci do global elite, trenutno sam silver 4. Kako sve to funkcionise, ima li rank veze sa skillom ili ?
Da se razumijemo nisam gejmer inace, igram nekoliko igrica pa se i ne razumijem bas kao svi vi...

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #444 : 18. Siječanj, 2017., 02:09 »
Hmmm dobro pitanje! Kako doci do global elita? Za pocetak nauci mape i izadi iz silvera a poslije idi na youtube i pogledaj videa kako bacat smokove i sve ostale trikove ili mozda  bolje da prvo ides na youtube pa onda izades iz silvera, ugl kako god napravi to. Zatim utuci 1500h u igru i reci nam kolko si napredovo i jesi li skuzio sistem za uc u global. Salu na stranu imas jako puno videa na youtubu koji ce ti pomoc,, pokusaj vjezbat na aim mapama npr imas cs adria server i tamo 1na1 arenu ili skini neku sa workshopa pa vjezbaj ciljat. Rank ti u principu prikazuje kolko te netko boosto ili kolko si dobar(ovisi od osobe do osobe)

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #445 : 18. Siječanj, 2017., 16:48 »
aha aha, hvala na odgovoru, al sad me zanima na koji nacin to funkcionise, da li to samo prepozna tvoju igru, da li se to mjeri po broju pobjeda, po ranku, sta od toga ima veze sa skillom, sta utjece na to da skill raste?

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #446 : 18. Siječanj, 2017., 17:37 »
Rank je određen nevidljivim brojem koji predstavlja tvoj rejting. U pitanju je ELO rating, to jest ukoliko pobediš meč dobijaš poene i poene dobijaš za MVP. I ni za šta više se ne dodeljuju poeni, iako to niko nije zvanično rekao iz raznih statistika se može videti. Ukoliko pobediš protivnika sa većim rankom brže napreduješ nego kad pobediš protvnika sa manjim rankom od tebe.
Steam nalog: http://steamcommunity.com/id/dfonbalkan

Nije bitno šta je bilo već kako je do toga došlo!

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #447 : 18. Siječanj, 2017., 19:02 »
Da i ti poeni se dobijaju od protivnika, isto zavisi i sa koliko si razlike u rundama dobio protivnika,na primer ako izgubis match 16-14 nisi toliko puno izgubio,isto tako ko sto je kolega rekao dobijas vise tih poena nego protiv nizih rankova
Moj savet ti je da nauis spray patterne sa sva oruzja i pre matcheva vezbas malo deathmatch ili neku custom mapu

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #448 : 21. Veljača, 2017., 13:02 »
Imam neke skupe skinove, zelio bih da ih prodam na comunitiy marketu, a takodjer bih neke zelio i da kupim, ali nazalost ne mogu da koristim comunity market...

Problem je ovaj :

The Market is unavailable for the following reason(s):
It appears you've made a valid purchase on the Steam Store, but it's not 30 days old yet.   More info...
You've recently funded your Steam Wallet using an unverified credit card that has had a recent increase in use. You can attempt to verify the funds now or wait until the restriction is automatically removed.

NOTE: Verifying the funds may not work with all banks or credit cards. If you cannot verify your card, then you must wait while the payment method is verified with Steam. Steam Support cannot provide or convert verification charges and cannot remove this restriction.   More info...
If nothing further occurs to restrict your access, you'll be able to use The Community Market on 2/25/2017, 2:58:56 PM.

Trebao sam moci koristiti 22.02, ali se evo produzilo na 25, kako rijesiti problem?

Odg: Counter Strike: Global Offensive
« Odgovori #449 : 21. Veljača, 2017., 15:52 »
Pricekaj do datuma koji su ti stavili i to je to. Znaju tako blokirat market ak nisi dugo nista kupio i onda odjednom podivljas ili ak promjenis karticu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9