HCL.HR

Anketa

Koji mjesec predviđate kao mjesec izlaska Guild Wars 2?

Svibanj
Lipanj
Srpanj
Kolovoz
Rujan
Listopad
Studeni
Prosinac

Datum izlaska

  • 17 Odgovora
  • 4758 Hitova
*

Don

  • *
  • 147
Datum izlaska
« : 27. Siječanj, 2012., 18:22 »
Bok svima!

Kao što kaže Mike O’Brien u svojem blog postu ovo je godina zmaja i godina u kojoj će izaći Guild Wars 2 ! Pa kad tako kaže čiča Mike, onda je vrijeme da i mi otvorimo jedan podforum za ovakav naslov koji toliko puno obečava. Iako se svi radujemo ideji igranja još jednog MMO-a koji nam namjerava ukrasti mnoge sate, ipak još nismo sigurni kada točno ćemo dočekati tu lijepu kutijicu na našim policama.

Zasada je najavljena beta za novinare i gaming portale u veljači, te beta eventovi za otvorene mase kroz ožujak i travanj. Naša anketa kreće od svibnja sa pretpostavkon da neće izaći u travnju s obzirom da tada namjeravaju još imati beta vikende.

Koji mjesec očekujete Guild Wars 2? Što mislite kolika bi mogla biti cijena pre-order paketa?

Glasujte, recite svoje mišljenje i raspravljajte s drugima!
« Zadnja izmjena: 27. Siječanj, 2012., 18:25 Don »

*

Gex

  • *
  • 32
Odg: Datum izlaska
« Odgovori #1 : 28. Siječanj, 2012., 14:03 »
Pozdrav :D Sto se tice datuma izlaska vjerujem da ce to biti u Lipnju... Zasto tako mislim ? E pa closed beta je nedavno zavrsila a Mike je rekao da betu mozemo ocekivati 3-4 mjeseci sto znaci da bi ta beta mogla zavrsit za 20-30 dana i ostane im mjesec dana da priprave ne toliko puno bugova :D A cijena pre-order paketa ocekujem da ce bit 50 € kao i svaka igra u ovim vremenima :D

Odg: Datum izlaska
« Odgovori #2 : 30. Siječanj, 2012., 08:45 »
Evo jutros naisao sam na ovaj link: http://massively.joystiq.com/2012/01/27/amazon-de-begins-guild-wars-2-preorders-claims-june-30th-launch/

Izgleda da se vec moze preorder :)

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Datum izlaska
« Odgovori #3 : 30. Siječanj, 2012., 14:20 »
Da, Amazon je postavio datum nekakav da mogu službeno započeti pre-order.

Ja ću ti preko Steama ili preko službene stranice. Frend mi je čekao skoro 2 mjeseca SWTOR kada ga je naručivao preko dobavljača ovako, ne vjerujem im ništa više.

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Datum izlaska
« Odgovori #4 : 08. Veljača, 2012., 02:14 »
3. GuildWars 2 Release Date… sort of.
You’ll likely get a brief outline of GuildWars 2′s production schedule and the quarter the game will be released, not a hard street date. Obviously conference call release date estimations have been off before in the past, but ArenaNet seems to be in line (or in some cases ahead) of expectations set by Q3′s call.
Overall, expect NCsoft to talk a little more openly about GW2 this call due to increased stockholder pressure and favorable results coming out of Closed Beta.
Special thanks to Nord for contributions to this article.



NC Soft bi trebao objaviti poslovanje i koliki uspjeh su u prošloj godini imali, te reći planove za investitore za ovu godinu. Što znaći da bi trebalo dobiti barem odokativno koji dio godine možemo očekivati.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Datum izlaska
« Odgovori #5 : 15. Travanj, 2012., 07:32 »
neznam svi ocekuju igru krajem 6 mjeseca ako je to tocno bit ce dobro :P

Odg: Datum izlaska
« Odgovori #6 : 15. Travanj, 2012., 15:46 »
nekako mi je lipanj prebrzo dolazi, a beta eventi jedva da su počeli. Bojim se da ćemo se ipak malo duže trebat strpit. ALi neka, taman da mi završe ispiti :)

Odg: Datum izlaska
« Odgovori #7 : 15. Travanj, 2012., 16:21 »
Volio bih da izadje tamo negdje oko 9 mjeseca.

Odg: Datum izlaska
« Odgovori #8 : 27. Travanj, 2012., 11:49 »
nedo bog.

*

noda

  • *****
  • 3184
Odg: Datum izlaska
« Odgovori #9 : 28. Lipanj, 2012., 14:17 »

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Datum izlaska
« Odgovori #10 : 28. Lipanj, 2012., 14:52 »
Taman si me pretekao sa vijestima :) Sto znaci da early access počinje 25 og vjerovatno.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Datum izlaska
« Odgovori #11 : 28. Lipanj, 2012., 15:00 »
ja taman sad pogledao :S jos puno do izlaska!!

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Datum izlaska
« Odgovori #12 : 28. Lipanj, 2012., 15:07 »
Ma šta puno, čekam već 4 godine, šta će meni 2 mjeseca.

Odg: Datum izlaska
« Odgovori #13 : 28. Lipanj, 2012., 16:09 »
Taman si me pretekao sa vijestima :) Sto znaci da early access počinje 25 og vjerovatno.

točno. 25 za prepurchase, 27 za preorder.

*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
Odg: Datum izlaska
« Odgovori #14 : 29. Lipanj, 2012., 11:32 »
WTS ženu i djecu, WTB slobodno vrijeme, serious offers only, no noobs,  PST

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9