HCL.HR

DEKARON EU

  • 21 Odgovora
  • 7665 Hitova
*

Guja

  • n00b
  • 3
DEKARON EU
« : 09. Lipanj, 2008., 23:57 »
DEKARON je jedna od najboljih MMORPG igrica.Grafika, skilovi, armori, svijet, sve je perfektno uradjeno.Sve sto vam mogu reci jest da skinete igru sa GAMETRIBE, i nebrinite imamo 5-6 naših guildova.Ako vas nešto zanima o ovoj igri slobodno pitajte :hug
nick:Guja
guild:Enclave
char:Segita Hunter
lvl:82+

Re: DEKARON EU
« Odgovori #1 : 09. Lipanj, 2008., 23:59 »
Hej prijatelju reci mi nešto o toj igri ;D
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: DEKARON EU
« Odgovori #2 : 10. Lipanj, 2008., 00:00 »
Dobro bi došao kakav link za download..screenshoti.. više informacija malo i tako... netko bi se onda već navukao da igru ako igra valja..

*

Guja

  • n00b
  • 3
Re: DEKARON EU
« Odgovori #3 : 10. Lipanj, 2008., 00:15 »
Evo pogledaj na youtube video.Ja ti nemogu sad sve ispricati, to moras sam vidjeti :kava:
http://uk.youtube.com/watch?v=zJ9JIsS-13I
http://uk.youtube.com/watch?v=9uWv_bBUKsQ&feature=related
http://uk.youtube.com/watch?v=KTOy1gLciGs
 
                          UŽIVAJ

Re: DEKARON EU
« Odgovori #4 : 10. Lipanj, 2008., 00:18 »
onak nikad čuo. podvodni mmorpg ;(
zašto nisam nikad čuo ;( i jer ima ikakav review? i kad je to izašlo? ne izgleda jako loše...
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: DEKARON EU
« Odgovori #5 : 10. Lipanj, 2008., 00:47 »

zašto nisam nikad čuo ;( i jer ima ikakav review? i kad je to izašlo? ne izgleda jako loše...

lol Grga, to sam cak i ja igrao  :kingmortal:

bezveze mi je to, al dobro, ne volim MMORPG opcenito
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: DEKARON EU
« Odgovori #6 : 10. Lipanj, 2008., 09:02 »
malo više infoa ne bi bilo na odmet  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: DEKARON EU
« Odgovori #7 : 10. Lipanj, 2008., 15:59 »
Igra iz-silovana anime pizdarijom isto kao 90% "OMGZ FREE TO PLAY TO DOWNLOAD" MMORPG-ova iz Japana.

Screenovi izgledaju šugavo. Nevidim što ultra faking "novo" može ponudit neki free MMORPG, oni su tu za ubijanje vremena, ništa ozbiljno kao recimo neki veći naslovi. Nema nečeg onak BUUU, sve se svodi na bezglavo klanje mobova. I najjača mi je ta fora kad npucaju 200 lvla. (mislim da ovaj slučaj nema 200 lvl-a al ajde...)

I ne, nisam igrao igru.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: DEKARON EU
« Odgovori #8 : 10. Lipanj, 2008., 17:42 »
Screenovi izgledaju šugavo. Nevidim što ultra faking "novo" može ponudit neki free MMORPG, oni su tu za ubijanje vremena, ništa ozbiljno kao recimo neki veći naslovi. Nema nečeg onak BUUU, sve se svodi na bezglavo klanje mobova. I najjača mi je ta fora kad npucaju 200 lvla. (mislim da ovaj slučaj nema 200 lvl-a al ajde...)
Pa to je definicija MMORPGa :wildboy:

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: DEKARON EU
« Odgovori #9 : 10. Lipanj, 2008., 19:08 »
Da, ali nema nekog pratećeg sadržaja. To je definicija jezgre MMORPG-ova. Free sranja uglavnom nemaju ili imaju usranu priču, vrlo su neoriginali kvestovi nemaju veze s ničim, itd. Nadam se da sam bolje shvaćen ovaj put.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Re: DEKARON EU
« Odgovori #10 : 10. Lipanj, 2008., 20:44 »
Da, ali nema nekog pratećeg sadržaja. To je definicija jezgre MMORPG-ova. Free sranja uglavnom nemaju ili imaju usranu priču, vrlo su neoriginali kvestovi nemaju veze s ničim, itd. Nadam se da sam bolje shvaćen ovaj put.

MMORPG i priča? Nemoj molim te.  :loludara:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: DEKARON EU
« Odgovori #11 : 10. Lipanj, 2008., 21:03 »
Ovdje mislim na neku pozadinsku priču koja bi to sve uzdržavala da ima smisla cijeli svijet igre, rase, klase i slično, neka veza između toga svega. Dakle nešto da jednostavno podupire sve zajedno. Ne mislim na neki "Main active stroy". Nego nešto što se već dogodilo da objasni postojanje svega u igri. Recimo u konanu, postoji pozdainska priča na kojoj je sve bazirano, knjige, filmovi, WoW slično, knjige, prijašnje igre drugog žanra i slično. Nešto što piše u 3-4 odlomka na home page-u igre je bezveze, to mogu smislit za 2-3 sata.

*

Guja

  • n00b
  • 3
Re: DEKARON EU
« Odgovori #12 : 11. Lipanj, 2008., 15:00 »
Easy koji si lvl bio 2-3?Nemoj pricati gluposti!Igra je bolja 100% od WoW-a koji se mora placati, a ovo NE :chair:

http://www.gametribe.com/gt/dekaron.do

IGRA JE IZAŠLA PRIJE MJESEC DANA
« Zadnja izmjena: 11. Lipanj, 2008., 15:10 Guja »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: DEKARON EU
« Odgovori #13 : 11. Lipanj, 2008., 15:27 »
Topic odlockan nakon što je bio neobjašnjeno zaključan :geek:

Nastavite on-topic :piva:

I onak reć da je igra bolja od WoWa je čisto apsurdno i jako subjektivno, sigurno će se mnogi složit jelte...

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: DEKARON EU
« Odgovori #14 : 11. Lipanj, 2008., 17:38 »
Easy koji si lvl bio 2-3?Nemoj pricati gluposti!Igra je bolja 100% od WoW-a koji se mora placati, a ovo NE :chair:

http://www.gametribe.com/gt/dekaron.do

IGRA JE IZAŠLA PRIJE MJESEC DANA

Onak, po drugi put: Nisam igrao igru.
Po prvi put: Ne mislim posjetit homepage a kamoli downloadati. Dovoljno je šta vidim kako smećasto izgleda i ovak i onak. Onako, mrzim WoW ali moraš priznat da "to" nije ni do koljena WoW-u. Ova finta, ovo je free a ovo ne, glupo ima još milijun jednako smećastih igara.

Have a nice day.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9