HCL.HR

Don't Starve

  • 10 Odgovora
  • 4887 Hitova
Don't Starve
« : 13. Prosinac, 2012., 11:13 »


Jeste li čuli za ovu zabavnu igru koja je early access beta fazi.
Službeno će igra biti izdana u ožujku 2013. godine.

Zasad ju možete kupiti preko njihove stranice ili steam-a za 12$ i dobijete 2 kopije igre, jednu da vi igrate a drugu poklonite ili prodate nekome.
Nakon što se igra službeno izda, njena cijena će skočiti za 20%.

Igra je napravljena u 3D svijetu u kojem upravljate sa 2D likom sa kojim se morate boriti protiv hordi zla kada padne noć.
Sakupljate drva, pravite farmu, pronalazite potrebne resurse da ne umrete od gladi. Ali pazite, nije sve jestivo, možete se i otrovati.
Kad umrete vaš svijet se briše i morate krenuti iz početka, što daje i veću zabavu u igri jer morate više paziti što radite jer nemate mogućnost respawna.
Igra redovito ima update koje vi naravno dobivate besplatno ako kupite igru.

Ja sam osobno kupio igru i nisam zažalio, igra je stvarno dobra iako je još u beta fazi i stalno rade na novim update-ima.

Ako niste sigurni dali ju želite kupiti, možete odigrati besplatno demo verziju preko Chrome preglednika. Nažalost to nisam pokušavao pa vam ne mogu bolje objasniti.

Njihova stranica: http://www.dontstarvegame.com/blog/

Official trailer možete pogledati preko ovog linka:  

http://www.dontstarvegame.com/blog/dont-starve-early-access-beta-now-on-steam-for-pc/

Par slikica:





« Zadnja izmjena: 13. Prosinac, 2012., 11:19 ScopeoutFPS »
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Don't Starve
« Odgovori #1 : 13. Prosinac, 2012., 19:05 »
sviđa mi se dizajn ovog lika :D

Odg: Don't Starve
« Odgovori #2 : 17. Prosinac, 2012., 18:47 »
Predobra je igra, preporucam svakako.

Ima više likova i svaki je poseban po nečemu, ovom npr raste brada koju možete obrijati i koristiti za neke iteme, a recimo ženska koju otključate poslije njega je piroman i imuna je na vatru i spontano pali požare okolo :D

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Don't Starve
« Odgovori #3 : 18. Prosinac, 2012., 18:28 »
Čitao sam o njoj u rebootu, čini se zanimljivim možda probam.


Odg: Don't Starve
« Odgovori #4 : 19. Prosinac, 2012., 00:07 »
Igrica je definitivno zabavna i jedinstvena i inace je od nekih ljudi koji su radili na igri "Shank", definitivno bih preporucio ako se moze kupiti. :mrgreen:

Odg: Don't Starve
« Odgovori #5 : 19. Prosinac, 2012., 09:55 »
Genijalna igra! Moram je probati :mrgreen:
Za sve gramaticke i pravopisne pogreske unaprijed se ispricavam!

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Don't Starve
« Odgovori #6 : 24. Veljača, 2013., 10:08 »

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Don't Starve
« Odgovori #7 : 24. Ožujak, 2013., 20:20 »
Igra dolazi 24. travnja. Uz to, nalazi se i na indie sale pa se može za 20% jefitnije ugrabiti ako se ne varam.

Odg: Don't Starve
« Odgovori #8 : 22. Travanj, 2013., 10:37 »
Igra je stvarno super preporucam!

Odg: Don't Starve
« Odgovori #9 : 21. Listopad, 2014., 10:36 »
Puno je vremena prošlo odkako se Don't Starve pojavio na gaming sceni. I dalje se radi na igri i trenutno najnoviji update za ovu igru je Reign of Giants koji moraš kupiti kao DLC jer je skoro potpuno nova igra koliko su dodatnih stvari ubacili. Ne znam dali itko od vas igra, ja sam počeo u zadnje vrijeme, pa evo par videa o igri, grafika mi se uvjek sviđala ovdje iako nisam previše vremena proveo uz igru.

I najbitnija novost je da se radi na multiplayer verziji ove igre, zvat će se Don't Starve Together i bit će besplatno za sve sadašnje vlasnike igre dok će novi morati platiti nešto više od sadašnje cijene igre, trenutno je u zatvorenoj beta fazi.

Don't Starve: Reign of Giants Expansion Release Trailer

Don't Starve Gameplay Trailer

Don't Starve Cinematic Trailer: Forbidden Knowledge

« Zadnja izmjena: 21. Listopad, 2014., 10:38 ScopeoutFPS »
"Keep that hair short, Clem."

Odg: Don't Starve
« Odgovori #10 : 30. Siječanj, 2015., 11:30 »
Dont starve together je jos zanimljiviji kad je multiplayer naravno, i jos je u beti, na stemu igrica kosta 20 eura, a imate na g2a igrica je 6 dolara i posalju vam key na mail, ja sam tak kupio

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9